Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

Не трябваше ли за да има яйце пъво да се мине през петела.
Кокошките нямат нужда от петел за да снасят и мътят.
 
От: От: Предложение- Бойкот

Кокошките нямат нужда от петел за да снасят и мътят.

Така си е - кокошките снасят неоплодени яйца и без петел. Баба ми веднъж беше взела някакви пиленца - като пораснаха, се оказа, че 6-7 от тях са петли и само една кокошка. Щяха да я уморят от любов.

По принцип женските екземпляри в природата са по-ценни като цяло. Няма нужда от толкова голям брой мъжки, колкото от женски екземпляри. Даже и някои видове акули например се размножават сами чрез партеногенеза :D
 
От: От: Предложение- Бойкот

Няма нужда от толкова голям брой мъжки, колкото от женски екземпляри...
... И се получава деноминация (на женския пол).
Затова и мъжките екземпляри в животинското царство по правило са по-красиви и представителни 8) , обективно погледнато .

Ама закономерно мъжките хуманоиди (повечето) сме повредени генетично и погрешно възприемаме женските си като по-привлекателни.
 
От: От: Предложение- Бойкот

... И се получава деноминация (на женския пол).
Затова и мъжките екземпляри в животинското царство по правило са по-красиви и представителни 8) , обективно погледнато .

Само мъжките хуманоиди (повечето) сме повредени генетично и погрешно възприемаме женските си като по-привлекателни.
Не сте увредени - споко ! Редно е така да възприемате женските, иначе за какво се мажем, червим и извиваме клепки ? В животинския свят почти няма вид, който да се чифтосва за удоволствие и с цел финансово подсигуряване стандарта на живот - ей от там иде разликата ! Схващайн ?:wink:
 
От: Предложение- Бойкот

... А те в действителност са невзрачни тантурести същества със закръглени дупета,
дето отчаяно се опитват да компенсират липсата на ясно изразен телесeн контур и разни стърчащи атрибути по телата си,
като си пускат дълги коси, маникюри, дърпат миглите и т.н.

:oops:
 
От: Предложение- Бойкот

Е, мъжките екземпляри в природата наистина са по-хубави, по-шарени и по-едри от женските, но са и по-безполезни. Един мъжки лъв спи 20 часа в денонощието и чака лъвицата да му донесе от нейния лов. Ако искаш котка, която лови мишки, си взимаш женска :) При хората жените наистина уж са по-хубави като цяло, но всичкото време и ресурси, дето отделят за поддържане на хубостта, води до по-голяма безполезност.

Кхъ-кхъ, тия без дългите коси, маникюр и дръпнатите мигли са явно само невзрачни и тантурести :lol:
 
От: Предложение- Бойкот

Е то за това на лъвовете им викат царе на джунглата с няколко женски дето им угаждат и аз ще съм цар
 
От: Предложение- Бойкот

Е то за това на лъвовете им викат царе на джунглата с няколко женски дето им угаждат и аз ще съм цар

Това при хората е възможно само, ако си ги избереш такива женски (ако не си арабски шейх милионер), че да са програмирани да смятат, че мъжете са над нещата и над тях по закон божий. Поне ще е сигурно, че мъжете ще са над тях най-малкото в интелектуално отношение. За съжаление, останалите жени също ще са над тях.
 
От: Предложение- Бойкот

... А те в действителност са невзрачни тантурести същества със закръглени дупета,
дето отчаяно се опитват да компенсират липсата на ясно изразен телесeн контур и разни стърчащи атрибути по телата си,
като си пускат дълги коси, маникюри, дърпат миглите и т.н.

:oops:
И това изчерпва напълно представите ти за жената???
 
От: Предложение- Бойкот

code_geass__lelouch__s_harem_by_gin_1994-d586af4.jpg
 
От: Предложение- Бойкот

Това при хората е възможно само, ако си ги избереш такива женски (ако не си арабски шейх милионер), че да са програмирани да смятат, че мъжете са над нещата и над тях по закон божий. Поне ще е сигурно, че мъжете ще са над тях най-малкото в интелектуално отношение. За съжаление, останалите жени също ще са над тях.

То ти писа за лъвовете пък философски погледнато при хората женските имат по голяма позиция и те дават наклона на нещата щот на мъжете са ни слаби ангелите
 
От: Предложение- Бойкот

Да разбирам ли че си възмутена (отново)?
Да разбирам ли, че ме мислиш за перманентно възмутена ? Усещам кофти вибрации към скромната си персона от ваша милост, мосю - що така ? Няма лошо, де - не може всички да сме си симпатични.
Edit:Бластера е по-черноглед и от мене ! Жените и без да управляват света ви влачат за топките, само че по начин, който ви е приятен !:wink:
 
От: Предложение- Бойкот

Вибрации ли усещаш, да не би да си с вибриращи гащи, ама голяма фантазия имам, хехе
 
От: От: Предложение- Бойкот

Да разбирам ли, че ме мислиш за перманентно възмутена ? Усещам кофти вибрации към скромната си персона от ваша милост, мосю - що така ? Няма лошо, де - не може всички да сме си симпатични.
Сакън, не :) .
Отношението ми е по-скоро положително.

Ама не чак до ниво "доставяне на вибрации" де... :rolleyes:
 
От: Предложение- Бойкот

Вибрации ли усещаш, да не би да си с вибриращи гащи, ама голяма фантазия имам, хехе
За гащи има да си почакаме с Лилето, каквито сте скръндзи мъжовтете-предприемачи, обаче имам едно чудо с чупеща се глава и ултравиолетова лампа, с което ''уж'' си лекувам плексита - две вибрации, ама докато те разтресе... Буквално !:wink:
 
От: От: От: Предложение- Бойкот

Ама не чак до ниво "доставяне на вибрации" де... :rolleyes:
Няма проблем, виж предния ми пост !
 
Статус
Not open for further replies.

Горе