Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

Колега redrum, ама вие за лична облага ли си продавате гащите? Не за нашата благородна кауза?

Щом не са прани от седмица, вероятно са Ви единствените гащи, не просто любимите. Да не излезе някоя новина от сорта "Български предприемач, ударен от кризата, продава и последните си гащи". Гледам аз в другите теми, че почти всички са милионери тука, 5000 лв. месечен доход за нищо го нямат, обаче равносметката за даренията до момента е 20 стотинки.

Аз се отказвам да наддавам за гащите - първо, не разполагам с лев и педесе, второ - от инвестиционна гледна точка няма за какво да ги използвам. Единственото възможно приложение на непрани една седмица гащи е като оръжие за масово поразяване.
 
От: Предложение- Бойкот

Можеш да извлечеш генетичен материал и да извъшиш изкуствено осеменяване?
 
От: Предложение- Бойкот

Можеш да извлечеш генетичен материал и да извъшиш изкуствено осеменяване?
Ако тия гащи имат биологичната среда и способност да поддържат живи вашите плувци, мосю - то аз вдигам мизата на 1.60 и направо ги купувам ! Не че мисля да се осеменявам (не бих !!!), а в полза на науката и милионите бездетни семейства на планетата.
 
От: Предложение- Бойкот

Ех, от едни гащи чак пък милиони бездетни семейства да се офайдят :D Нещо параметри на донора поне няма ли да се дадат? По филмите като ходят в банките за изкуствено осеменяване, дават на клиентите едни каталози, където са описани: рус, със сини очи, висок, учил в Харвард и т.н. Преди известно време гледах филм за един донор, който беше направил няколкостотин деца.
 
От: Предложение- Бойкот

190 см., 115 кг, мъжествен, с брада като на Кончита Вурст, но рус, мускулест, с голям член. Достатъчно ли е?
 
От: Предложение- Бойкот

Ех, от едни гащи чак пък милиони бездетни семейства да се офайдят :D
Не, гащите ще служат за съхранение на жизнени и бодри войници, с цел да бъдат годни да оплождат яйцеклетки. Капиш ??? :wink: Щом в тия невзрачни гащи може да вирее живот толкова дълго, що да се дават излишни пари за специални уреди за съхранение. Колкото до автоописанието на Ред: Уаууу ! Е, така се прави реклама Лиле, а не като нас.
 
От: Предложение- Бойкот

Не, гащите ще служат за съхранение на жизнени и бодри войници, с цел да бъдат годни да оплождат яйцеклетки. Капиш ??? :wink: Щом в тия невзрачни гащи може да вирее живот толкова дълго, що да се дават излишни пари за специални уреди за съхранение. Колкото до автоописанието на Ред: Уаууу ! Е, така се прави реклама Лиле, а не като нас.

Да, да - то щом чак са се колосали гащите, смятай колко е жизнен генетичният материал :lol: И да е останал някой заблуден оживял сперматозоид, аз вероятно няма да се възползвам, защото толкова арийска русолява хубост ще вземе да ми претопи азиатския ген. Само аз от всичките унуци съм наследила високите скули и азиатските очи. Длъжна съм да запазя гена.
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, размечтахте се май ;) А някога имали ли сте срамни въшки?
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, размечтахте се май ;)
Показаха първоначален интерес към генетичен материал,
ама сега чакат по-стабилна оферта изглежда,
понеже обявиха стоката за залежала. :)

Пък ти къв българин се пишеш с тая руса коса, не знам.
Обикновен славянин си. :oops:
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, размечтахте се май ;) А някога имали ли сте срамни въшки?

Ами, аз съм от това поколение, при което модата на буйните интимни прически вече беше отминала и затова само сме чували от вицовете за тези буби. Май. Или пък други причини има, не знам.
 
От: Предложение- Бойкот

А, видях една творба на анонимен гений и много се смях:

"Българките са най красивите
Българите са най умните
Само в България има кисело мляко
Уникално съвършенство
Дори с тел ни бяха оградили да не вземем да избягаме и да се изгубим сред изродите които населяват останалата част на земята"

А вие гордеете ли се, че сте българи?
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, размечтахте се май ;) А някога имали ли сте срамни въшки?
В ерата на пубисното обезкосмяване, този въпрос е повече от неуместен, мосю !
Показаха първоначален интерес към генетичен материал,
ама сега чакат по-стабилна оферта изглежда,
понеже обявиха стоката за залежала
Не говори в мн.ч. - аз показах завиден интерес и желание да помогна на науката и в частност на бездетните семейства ! Въпреки че Лили може и да е права за жизнеността на генетичния мат'рял в тия гащи...
 
От: Предложение- Бойкот

Честно казано, в началото омаловажих достойнствата на гащите, за да елиминирам конкуренцията при наддаването, но сега с тия срамни въшки на собственика им, наистина се отказвам.
 
От: Предложение- Бойкот

Честно казано, в началото омаловажих достойнствата на гащите, за да елиминирам конкуренцията при наддаването, но сега с тия срамни въшки на собственика им, наистина се отказвам.
Aма въшки ли има в гащите ???:-o Аууу не знаех... Явно все пак в тях има възможност да вирее нещо и да оцелява, ама защо Ред го нарече ''генетичен материал'' - за мен ще си остане загадка ?!
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, пичи въшки - немам, не се тревожете! Питах вие дали имате, по случай новия ми аватар :lol:

Пък ти къв българин се пишеш с тая руса коса, не знам.
Ако брадата ми е рижа, брои ли се?
 
От: Предложение- Бойкот

Дами, пичи въшки - немам, не се тревожете! Питах вие дали имате, по случай новия ми аватар :lol:
Аватара ти го забелезАх още сабахлем - добър е, ама вече няма ни комсомолки, ни срамни въшки и няма кой да се срамува...
Ако брадата ми е рижа, брои ли се?
Рижата брада навява на мисълта за англосаксонско потекло.. Язък ! Държиш се, като тъмен балкански субект, а се оказа беломуняв Викинг.
 
От: Предложение- Бойкот

190 см., 115 кг, мъжествен, с брада като на Кончита Вурст, но рус, мускулест, с голям член. Достатъчно ли е?

ееее ее е е е ти се пооля малко :oops:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе