Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако сте достатъчно голи, че да имате нужда от завиване в тая жега, естествено че ще ви завия :)

Ще чакаме с нетърпение - може и да ни отвиеш, ако прецениш, че е прекалено горещо :) Важното е да сме обгрижени :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще чакаме с нетърпение - може и да ни отвиеш, ако прецениш, че е прекалено горещо :) Важното е да сме обгрижени :)

Само аз ли съм толкова зиморничава, че си се звивам нощем? Даже си хвърлям одеяло над олекотената завивка.:) Нямам нужда от завиване, но някой може да ме отвие ако иска.:rolleyes:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Само аз ли съм толкова зиморничава, че си се звивам нощем? Даже си хвърлям одеяло над олекотената завивка.:) Нямам нужда от завиване, но някой може да ме отвие ако иска.:rolleyes:

И аз се завивам нощем - може с чаршаф да е, но да съм покрита :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да обобщим - и двете държите да сте завити, но нямате нищо против да ви отвиват :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да обобщим - и двете държите да сте завити, но нямате нищо против да ви отвиват :)

Така е, ама са много кандидатите за обгрижване явно, поне трима с Уни, затова сигурно ще те чака къртовска работа, ако искаш да огрееш всички :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да обобщим - и двете държите да сте завити, но нямате нищо против да ви отвиват :)

В общи линии да, после ако може пак да си ни завият, след...отвиването.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малеееее, душко много шаваш тази вечер, събуди ме по никоето време, сега ще те гъделичкам да видиш как е :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

"Ако си мислите, че жените са слабия пол, опитайте се да издърпате одеалото на жена си, докато спи...":)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Одеалото е трудна работа, но с възглавницата нямам никакъв проблем - всичките 3 ги сграбчвам тихомълком. :lol:
"Ако си мислите, че жените са слабия пол, опитайте се да издърпате одеалото на жена си, докато спи...":)
 
От: Предприемачеко разпускане!

"Ако си мислите, че жените са слабия пол, опитайте се да издърпате одеалото на жена си, докато спи...":)

А ако искате да накарате жена си да вика в спалнята, просто се избършете от завесите..:)
Добрютро!
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Душко дано не съм те гъделичкал много снощи като се събудих.

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 8824267-rose-flower-wallpaper.jpg
    8824267-rose-flower-wallpaper.jpg
    62.6 KB · Преглеждания: 12
От: Предприемачеко разпускане!

Душко дано не съм те гъделичкал много снощи като се събудих.

Оууу, мерси за розичките душе.:) Не съм те усетила - или аз съм спала дълбоко или ти слабо си гъделичкал.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз се чудя що не се обърна да ми теглиш един бой :rolleyes:
Оууу, мерси за розичките душе.:) Не съм те усетила - или аз съм спала дълбоко или ти слабо си гъделичкал.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз се чудя що не се обърна да ми теглиш един бой :rolleyes:

Като ми се спи съм много миролюбива, душе - тва ти е спасението.:)
Абе къде ми е Лилето беееее??
Давам 1000 лева (от сметката на Касиопея) на тоя, който ми върне Лилето тук.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сига с жена ли ша ми кръшкаш :-o
Като ми се спи съм много миролюбива, душе - тва ти е спасението.:)
Абе къде ми е Лилето беееее??
Давам 1000 лева (от сметката на Касиопея) на тоя, който ми върне Лилето тук.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сига с жена ли ша ми кръшкаш :-o

Важното е да се кръшка и да има разнообразие в живота, ма случая с Лилето не е такъв - тя си ми е другарче и липсата и се чувства осезаемо.:(

Дано е добре и скоро да си дойде... Лилеееееееее....
 
От: Предприемачеко разпускане!

Като ми се спи съм много миролюбива, душе - тва ти е спасението.:)
Абе къде ми е Лилето беееее??
Давам 1000 лева (от сметката на Касиопея) на тоя, който ми върне Лилето тук.:wink:

А, аз тогава се изтрепах да моля Муни да влезе, докато той най-сетне благоволи да го направи, а тя изобщо не даде парите :( Обаче за моето невлизане у форума може и да е склонна да плати :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, аз тогава се изтрепах да моля Муни да влезе, докато той най-сетне благоволи да го направи, а тя изобщо не даде парите :( Обаче за моето невлизане у форума може и да е склонна да плати :)

Тя може да е склонна, ма няма да плати баш на нас с тебе.:) По-скоро ще плати на някой наемен убиец да ни елиминира.:-o
Радвам се, че не си толкова коравосърдечна, като Муни, а бързо се отзова на моя повик. Как си ? Пра ли ?
 

Горе