Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аа тя Лилиту е голама измамница ама верно чи понякос път ма баркат и ми викат обоже
Ми куктейлчито със цитроси и вотка 50персент, коши кажиш и чадърче шити бодна и чашата шии захаросана а айди насдръви
Викай и Лилиту ама да ней заспала на някой опирата

Що така петниш доброто име на момичето, бре? Как ще е измамница Лилето? Ще я викам, ма да не се чуе чак в опирата, че певицата ще обърка арията на Травиата.. ще и пусна смс на личния и джиесем.:wink:
Куктейлчето звучи добре, а чадърчето е крайно наложително при тоя тропически климат - наздравка и от мен. Да взема и някоя приятелка да почерпиш.girls-drinking-cocktails.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аве гледа ма уплаши и место коти ми показва зайчи ма препарирано, пък тя не знай чи на оперта кат има закачена пушка на сцената накрая ши грамни и данса уплаши
Зимай повичи приателки нал знайш чи обичам да черпа ни мойти го изпи
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, разпускате ли? Аз снощи съм заспала без да кажа леканож, затова сега казвам "Добър вечер!" :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер на всички. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добравечир ама данси заспала но оперетата

Не, за каква ме вземаш??? Аз съм виден любител на културните мероприятия, единствено по време на спам ми се случва да заспя преждевременно :)
Как си, бластер, и най-важното - направи ли си селфи на расодката сред природата?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер на всички. :)

Душе, много официално - що така? Добър и на теб:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не, за каква ме вземаш??? Аз съм виден любител на културните мероприятия, единствено по време на спам ми се случва да заспя преждевременно :)
Как си, бластер, и най-важното - направи ли си селфи на расодката сред природата?

Как се заспива по време на спам, бе Лиле - мислех, че тва само Уни го може.:) Няма проблем за леканош, щото аз не дочаках отговор, а си легнах веднага.:) Коя опера гледахме днес или бяхме на музей - да нямаше някой перформънс?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

:) ами душко де да знам нещо съм се бъгнал явно тази вечер :D
Душе, много официално - що така? Добър и на теб:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, как си :)


Абе, да попитам, през кои години е имало часове по здравно образование в училищата? Някой знае ли?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как се заспива по време на спам, бе Лиле - мислех, че тва само Уни го може.:) Няма проблем за леканош, щото аз не дочаках отговор, а си легнах веднага.:) Коя опера гледахме днес или бяхме на музей - да нямаше някой перформънс?:wink:

А, с бая скучни работи бях заета, нямаше културни удоволствия днес :) Явно Уни си има конкуренция вече в мое лице по преждевременно заспиване :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не, за каква ме вземаш??? Аз съм виден любител на културните мероприятия, единствено по време на спам ми се случва да заспя преждевременно :)
Как си, бластер, и най-важното - направи ли си селфи на расодката сред природата?

Ми то и яз ходих на куртулно мироприятие ама пиродно прание кат еновреме на бара
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама тя на опера ли е одила Лилито, малиииии тея пред блока ко ми пеят ша ги изпъдя. Хич не ми понаса тази музика направо полудявам като чуя нещо такова. :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми то и яз ходих на куртулно мироприятие ама пиродно прание кат еновреме на бара

С някоя комшийка ли пра сред природата или беше някоя непозната палавница? :)

Ама тя на опера ли е одила Лилито, малиииии тея пред блока ко ми пеят ша ги изпъдя. Хич не ми понаса тази музика направо полудявам като чуя нещо такова. :-o

Уни, спокойно, зела съм си бележка - теб нито на опера, нито на куклен театър ще те каня :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Както знаем всички за шпека на бластера, палавница ще да е била :D
С някоя комшийка ли пра сред природата или беше някоя непозната палавница? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, на театър се хващам, ама тази "музика" не мога я трая. :)
С някоя комшийка ли пра сред природата или беше някоя непозната палавница? :)



Уни, спокойно, зела съм си бележка - теб нито на опера, нито на куклен театър ще те каня :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

:) ами душко де да знам нещо съм се бъгнал явно тази вечер :D

Май и ти си за преинсталация - крейзито срещу шише ракия ще те оправи.:lol:
 

Горе