Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Тя може да е склонна, ма няма да плати баш на нас с тебе.:) По-скоро ще плати на някой наемен убиец да ни елиминира.:-o
Радвам се, че не си толкова коравосърдечна, като Муни, а бързо се отзова на моя повик. Как си ? Пра ли ?

Ей, значи след темата за бодигарда, нищо чудно Каса да пусне тема и за търсене на наемен убиец :lol:

Добре съм :) Засега само предпране и уговорки за пране :) Ти как си :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей, значи след темата за бодигарда, нищо чудно Каса да пусне тема и за търсене на наемен убиец :lol:

Добре съм :) Засега само предпране и уговорки за пране :) Ти как си :)

Тя май темата си беше сондаж за цените и набиране на кандидати да извършат убийство, ма под предлог ''замерят ме с фасове'':wink: Добре, че обадиха високи цени, та може и да ни се размине.:)
Аз съм добре - само Уни предлага да го изпера с каиша - други кандидатури за сега нет.:(
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Тя май темата си беше сондаж за цените и набиране на кандидати да извършат убийство, ма под предлог ''замерят ме с фасове'':wink: Добре, че обадиха високи цени, та може и да ни се размине.:)
Аз съм добре - само Уни предлага да го изпера с каиша - други кандидатури за сега нет.:(

А, той Уни много неща предлага, ама все той да е пасивен и да не се мори :) Сигурна съм, че има и други кандидати, даже ми струва, че днес мернах един двуметров рошав екземпляр с твърд косъм и веднага се сетих за бластера :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, той Уни много неща предлага, ама все той да е пасивен и да не се мори :) Сигурна съм, че има и други кандидати, даже ми струва, че днес мернах един двуметров рошав екземпляр с твърд косъм и веднага се сетих за бластера :)

Може бластера да е бил - намигна ли ти да не се плашиш? Ти даде ли му пари ? Ако не си, значи може и да не е бил той.:wink:
При теб как е сайта, щото при мен зарежда по сума време и ме изнервя, пък с други сайтое не е толкова зле - май и компа ми е за преинсталация, уффф..
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Може бластера да е бил - намигна ли ти да не се плашиш? Ти даде ли му пари ? Ако не си, значи може и да не е бил той.:wink:
При теб как е сайта, щото при мен зарежда по сума време и ме изнервя, пък с други сайтое не е толкова зле - май и компа ми е за преинсталация, уффф..

Не, аз съм старомодна, не давам пари на непознати мъже :-o Ама иначе май ми намигна човекът :)

Ами, и други хора се оплакват, че имали проблеми със зареждането на форума, аз нямам значителни, макар че наистина леко по-бавно зарежда и ми е едно такова дразнещо, че влизам в някаква тема, за която имам известяване, виждам последното мнение в темата, излизам, а пак ми показва непрочетено мнение.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И моя е за преинсталация от няколко години, но ме мързи. Иначе на хората ги оправям, срещу някое шишенце ракийчица. :beer:
Нещо форума зарежда бавно при "отговор с цитат" забелязах и аз тази вечер.. Не е проблема в твоя монитор.
Може бластера да е бил - намигна ли ти да не се плашиш? Ти даде ли му пари ? Ако не си, значи може и да не е бил той.:wink:
При теб как е сайта, щото при мен зарежда по сума време и ме изнервя, пък с други сайтое не е толкова зле - май и компа ми е за преинсталация, уффф..
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не, аз съм старомодна, не давам пари на непознати мъже :-o Ама иначе май ми намигна човекът :)

Ами, и други хора се оплакват, че имали проблеми със зареждането на форума, аз нямам значителни, макар че наистина леко по-бавно зарежда и ми е едно такова дразнещо, че влизам в някаква тема, за която имам известяване, виждам последното мнение в темата, излизам, а пак ми показва непрочетено мнение.

Ма те жените не му дават пари доброволно - той ги хипнотизира и затва. Ако са ти липсвали пари от чантата, след намигването, значи е бил той.:-o

Да, проблема наистина го има, особено при цитиране на пост - яно не е моя телевизор, наистина.

Крейзи, мерси за отговора. Жалко, че си ми далеч, иначе идвам с едно шише грозданка от тая на тате да го почваш, че ми къса нервите вече.
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

На мен редовно ми се струва, че ми липсват пари :) Получавам амнения като вляза в някой магазин и не помня изобщо за какво съм ги похарчила :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

На мен редовно ми се струва, че ми липсват пари :) Получавам амнения като вляза в някой магазин и не помня изобщо за какво съм ги похарчила :lol:

Да, то щото аз като помня за какво съм ги дала, та много ми олеква.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, то щото аз като помня за какво съм ги дала, та много ми олеква.:lol:

Е, ако е за олекване - най-леко е да имаш колкото се може повече пари в портмонето, дори и да не знаеш точно колко са :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, ако е за олекване - най-леко е да имаш колкото се може повече пари в портмонето, дори и да не знаеш точно колко са :)

Еееех, де тоя късмет.:rolleyes: Би било чудесно да вадиш, без да знаеш колко са и все да си има за вадене - вълшебното портмоненце, мойта мечта..:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Еееех, де тоя късмет.:rolleyes: Би било чудесно да вадиш, без да знаеш колко са и все да си има за вадене - вълшебното портмоненце, мойта мечта..:wink:

Ами, нали имаше един виц по случая :)

Един мъж всяка вечер отивал в кварталния ресторант и водел с него един щраус и едно мокро черно коте. Поръчвал и като дойде сметката, изсипвал един джоб със стотинки, които винаги били колкото сметката. Един, два, пет пъти и накрая управителят отишъл и го попитал:
- Абе, пич, за щрауса и за котето няма да те питам, щото секи може да си идва, с когото си иска тук. Ама, кажи ми само как правиш, така че винаги знаеш колко ще ти е сметката.
- Виж, шефе - отговорил човекът - преди няколко дни хванах златната рибка.
- Е и? - попитал управителят.
- Ми пожелах си едно дългокрако пиле с мокро коте и всичко да ми е точно...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, точен си е бил човекът.:) Обаче другите желания кофти са се получили - много е важно да се формулират добре, че и златната рибка явно е буквалист.
Това ме подсети за вица:
Рибар хваща златната русалка и тя, съответно започнала да се моли:
Пусни ме, рибарю, ще ти изпълня три желания.
Рибарят я огледал хубаво, почесал се по врата и казал:
Абе, желанието ми е само едно, ма ше го изпълниш три пъти.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, точен си е бил човекът.:) Обаче другите желания кофти са се получили - много е важно да се формулират добре, че и златната рибка явно е буквалист.
...

Мда, желанията и целите трябва да се формулират добре, че стават грешки, както казал таралежът, слизайки от кактуса :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мда, желанията и целите трябва да се формулират добре, че стават грешки, както казал таралежът, слизайки от кактуса :)

Аз съм лесна с формулирането на желанията, понеже едва ли ще ми се наложи да ги казвам на някой, обаче ти май си падаш по риболова или поне по бракониерството и не е зле да си ги напишеш някъде, че да не се стреснеш от изненадата и да се объркаш.:wink:
Леканош ще казвам аз на многолюдната компания тая вечер.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу еврибари
[video=youtube;Y4JfPlry-iQ]http://www.youtube.com/watch?v=Y4JfPlry-iQ[/video]
Кой ши черпи неска :wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу еврибари
Кой ши черпи неска :wink:

Ми почерпи, айде - ще пием по един куктейл.
Бластер, къде се изгуби? Лилето вчера е видяла двуметров рошав мъж и мислим, че си бил ти - ти ли беше?:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

й
Ми почерпи, айде - ще пием по един куктейл.
Бластер, къде се изгуби? Лилето вчера е видяла двуметров рошав мъж и мислим, че си бил ти - ти ли беше?:)

Къф куктейл да ти забаркам че ти си ного спицялна все нешо нети харесва
Къде май видяла Лилиту, аз бах уйкенда на пиродно путешествие в балкана имаше ного ядение и пиение и унуй другото третото
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

й

Къф куктейл да ти забаркам че ти си ного спицялна все нешо нети харесва
Къде май видяла Лилиту, аз бах уйкенда на пиродно путешествие в балкана имаше ного ядение и пиение и унуй другото третото

Предвид, че Лилето си е в Софето, значи там уж те е видяла, ма явно е бил друг рошав гигант, ма и той като тебе намига, се оказа...:wink: Може да ти е астрален близнак?
Нещо с полодове да куктейлчето и слабо алкохолно, че ми е слаб коловоза..:rolleyes:
Да викаме Лилето или да обявим награда за главата и?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аа тя Лилиту е голама измамница ама верно чи понякос път ма баркат и ми викат обоже
Ми куктейлчито със цитроси и вотка 50персент, коши кажиш и чадърче шити бодна и чашата шии захаросана а айди насдръви
Викай и Лилиту ама да ней заспала на някой опирата
 

Горе