Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Не сме излизали, Вуйче - щях да нося кофата с мас ако бяхме.:lol:

Правилно си решил, даже може да им записваш час по телефона, та да не се засичат в чакалнята, че може и там да се хванат за косите.
Не съм го гледала тоя филм, вуйче - кажи утре дали има ревливи моменти, та да знам дали да го дърпам изобщо.
Дани е уморен от колоездата и проспа романтичната вечеря, ма утре ще опитаме пак.
Извинявам се за закъснението, обаче имах да отметна малко работа. Ще ходя да плесна Уни, че няма да може да спи и се гътам и аз. Леканоош.

Добрютру
attachment.php


Прочела си ми простотията аз уж я тривнах. То да бяхме излизали, че освен кофата с мас да донесеш и по едно кайве, че моето дето се мъча да го пия нема сметана. Тука една позната щеше да каже дядо ти все със сметана го е пиел едно време. :lol:

Немаше ревливи моменти освен ако не се помъчиш да поревеш га се спомина Годзилата и после га оживя и си тръгна като куц ром на 3 ракии. :mrgreen:
 

Прикачени файлове

  • smileys-coffee-578570.gif
    smileys-coffee-578570.gif
    2.4 KB · Преглеждания: 15
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Малииииии, много рано си станал бре :D
Добрютру
attachment.php


Прочела си ми простотията аз уж я тривнах. То да бяхме излизали, че освен кофата с мас да донесеш и по едно кайве, че моето дето се мъча да го пия нема сметана. Тука една позната щеше да каже дядо ти все със сметана го е пиел едно време. :lol:

Немаше ревливи моменти освен ако не се помъчиш да поревеш га се спомина Годзилата и после га оживя и си тръгна като куц ром на 3 ракии. :mrgreen:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да покажа, на тия ора как са мятам как са барам, как го въртя :lol:
Че аз съм най-ранобудния в форума къде отиваш ти може би. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бонжур! Кой се мята, кой се бара - яяяя строй се, преброй се бързо! :)
Бачкаме ли, а? Аз отивам.. а вие да слушкате, че да не се наказваме после.:wink:
Вуйче, спокс - кафе винаги мога да ти сервирам, та и с реверанс даже. Вероятността това да се случи ако сме излизали е много по-малка.:lol: Сметана мога да предложа само суха, щото козичката ми нещо не дава в момента.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:rolleyes: Няма да слушкаме тогава душко ще се калпазани :rolleyes:
Бонжур! Кой се мята, кой се бара - яяяя строй се, преброй се бързо! :)
Бачкаме ли, а? Аз отивам.. а вие да слушкате, че да не се наказваме после.:wink:
Вуйче, спокс - кафе винаги мога да ти сервирам, та и с реверанс даже. Вероятността това да се случи ако сме излизали е много по-малка.:lol: Сметана мога да предложа само суха, щото козичката ми нещо не дава в момента.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Бонжур! Кой се мята, кой се бара - яяяя строй се, преброй се бързо! :)
Бачкаме ли, а? Аз отивам.. а вие да слушкате, че да не се наказваме после.:wink:
Вуйче, спокс - кафе винаги мога да ти сервирам, та и с реверанс даже. Вероятността това да се случи ако сме излизали е много по-малка.:lol: Сметана мога да предложа само суха, щото козичката ми нещо не дава в момента.:lol:

Викаш добре, че не сме излизАли, че вероятността да видя кайве е никва. :mrgreen: Аз го изпих геройски, може да донесеш едно с реверанс към следобед ако не си заета. Добре, че не дава козичката, че то щеше да е едно кафе не е за разправяне...:mrgreen:

Отивам по бизнес дела аре. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:rolleyes: Няма да слушкаме тогава душко ще се калпазани :rolleyes:

Душе, точно, като вица за мазохиста и садиста, в който:

Мазохиста вика: Бий ме!
А садиста го мъчи с: Няма пък.:lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Викаш добре, че не сме излизАли, че вероятността да видя кайве е никва. :mrgreen: Аз го изпих геройски, може да донесеш едно с реверанс към следобед ако не си заета. Добре, че не дава козичката, че то щеше да е едно кафе не е за разправяне...:mrgreen:

Отивам по бизнес дела аре. :)

Ако бехме излзАли, вуйче можеше да видиш кайве, ма вероятността да получиш хранително отравяне е голяма.:lol: Към колко да дойда с кайвето и реверанса? Дълбок поклон или само леко приклякане жилайш?:) Да стискам ли козичката за млЕко или категорично го предпочиташ black вече?:lol: Свиркай, като стане време..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добро утро и от менн! Как е положението има ли лудиии :D
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако бехме излзАли, вуйче можеше да видиш кайве, ма вероятността да получиш хранително отравяне е голяма.:lol: Към колко да дойда с кайвето и реверанса? Дълбок поклон или само леко приклякане жилайш?:) Да стискам ли козичката за млЕко или категорично го предпочиташ black вече?:lol: Свиркай, като стане време..

Ааа вуйче толкоз мръсник ли ме имаш, че да туряш цианкалий в кайвето. :-o Не знам ся вуйче некак си ми се отпи кайве. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Мхм, как беше балконинга душко. :) Напече ли гръбчето.
Душе, точно, като вица за мазохиста и садиста, в който:

Мазохиста вика: Бий ме!
А садиста го мъчи с: Няма пък.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Мхм, как беше балконинга душко. :) Напече ли гръбчето.

Да душе, неска времето беше наше. Изчака ме да се припека едно хубаво и като приключих се заоблачи - доволна съм.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ааа вуйче толкоз мръсник ли ме имаш, че да туряш цианкалий в кайвето. :-o Не знам ся вуйче некак си ми се отпи кайве. :)

Спокс, де - нали се разбрахме, че не сме излизАли - значи си в безопасност. Да паля ли машината или не смееш вече?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добро утро и от менн! Как е положението има ли лудиии :D

Даньооуу, наспа ли се, сине майчин? Без романтична вечеря ни остави снощи, а ни чакахме ли чакахме..
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Спокс, де - нали се разбрахме, че не сме излизАли - значи си в безопасност. Да паля ли машината или не смееш вече?:lol:

А мерси, вуйче резко ми се отпи кафе особено след като разбрах, че твоето е трепач в буквален смисъл. :lol: Па не мога да съм сигурен дали не сме излизАли ако си идвАла на алкохолен туризъм и си се направила на щайга може и да не помниш. :mrgreen:

За това отскочих да си взема сметана и без малко да се нахендря на една дзмия. Успях да се измъкна измежду рафтовете като Пинко розовата пантера та не ме видя. :lol:

Малко отивам да по бачкам та да си съсипя някой от сайтовете. :lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А мерси, вуйче резко ми се отпи кафе особено след като разбрах, че твоето е трепач в буквален смисъл. :lol:

Даже отскочих да си взема сметана и без малко да се нахендря на една дзмия. Успях да се измъкна измежду рафтовете като Пинко розовата пантера та не ме видя. :lol:

Малко отивам да по бачкам та да си съсипя някой от сайтовете. :lol:

Баси бъзльото - никъв гангстер не си, вуйче.:) От едно кафе с реверанс се уплашИ, па и от дзмии се криеш. Некоя бивша ли беше? Тва е много тъпо - отиваш и казваш здрасти, кво толкова..
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Баси бъзльото - никъв гангстер не си, вуйче.:) От едно кафе с реверанс се уплашИ, па и от дзмии се криеш. Некоя бивша ли беше? Тва е много тъпо - отиваш и казваш здрасти, кво толкова..

Я като съм гангстер да не съм безсмъртен, ще се гътна и после онез хайдуци ще ядат чеверме - немога да им го позволя. Те царе са ги гътвали отровени, че язе ли ще оцелея. :)

Баа ще и казвам здрасти на неква дзмия. От ония дет ме мразят е и трябваше да извадим пищовите и да се изпозастреляме. Па те тава дзмията, вуйче е опасно животно даже Чик Норис ги заобикаля. :lol:
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Това комунистически бай брадър ли ще има. Дали ще е някоя тъпня пак?

Охаха с Уни сме идеални за милиционери да мерим полички на яки мацки и да ги наказваме. Цък :D

Опа пак се заплеснах да вървя да бачкам....
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Наготвил съм рулетките :lol:
Това комунистически бай брадър ли ще има. Дали ще е някоя тъпня пак?

Охаха с Уни сме идеални за милиционери да мерим полички на яки мацки и да ги наказваме. Цък :D
 

Горе