Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Първо на единия крак после на другия нали. Малеееее братле това много уморителна работа ни чака ще се изпутим яко :lol:
И язе и язе даже съм взел 2. По два пъти ще мерим да не объркаме я. :lol:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Я като съм гангстер да не съм безсмъртен, ще се гътна и после онез хайдуци ще ядат чеверме - немога да им го позволя. Те царе са ги гътвали отровени, че язе ли ще оцелея. :)

Баа ще и казвам здрасти на неква дзмия. От ония дет ме мразят е и трябваше да извадим пищовите и да се изпозастреляме. Па те тава дзмията, вуйче е опасно животно даже Чик Норис ги заобикаля. :lol:

Значи все пак има защо да ти слагат отрова в кайвето бившите дзмии, а вуйче?:wink:
Що те мрази? Кой знае колко лош си бил?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Първо на единия крак после на другия нали. Малеееее братле това много уморителна работа ни чака ще се изпутим яко :lol:

Допускате, че на нЕкоя може единия крак да и е по-къс от другия? Правилно, секви мутанти има...:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Даньооуу, наспа ли се, сине майчин? Без романтична вечеря ни остави снощи, а ни чакахме ли чакахме..
Оллл, наспах са като цар, даже вече преполових работата за деня, за доста кратко време. Отивам да закуся сега.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама намислих ме и нов закон душко, вика се стегнато дупе, мерим и него. :rolleyes:
Допускате, че на нЕкоя може единия крак да и е по-къс от другия? Правилно, секви мутанти има...:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама намислих ме и нов закон душко, вика се стегнато дупе, мерим и него. :rolleyes:

Ся ще ме карате да увелича кляканията, че да не ме добарате и да кажете ''не е достатъчно кораво'' - уф, почвам още една серия по 20...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оллл, наспах са като цар, даже вече преполових работата за деня, за доста кратко време. Отивам да закуся сега.

Браво на работника! Може да метнеш некоя мекичка ако си опържИл за закуска...
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И аз почвам от утре душко, ама по-добре ми е с други упражнения съвместни. :rolleyes:
Ся ще ме карате да увелича кляканията, че да не ме добарате и да кажете ''не е достатъчно кораво'' - уф, почвам още една серия по 20...
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И аз почвам от утре душко, ама по-добре ми е с други упражнения съвместни. :rolleyes:

Е, па ъфкорс, че по двойки се тренира по-приятно, душе.:wink:
Отивам да апна едни тиквички, че днеска съм на 2 праскови и две сливи от тия, дето, като са зелени са червени..:) До после..
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Първо на единия крак после на другия нали. Малеееее братле това много уморителна работа ни чака ще се изпутим яко :lol:

Тежка е работата ама ние ще се справим, все някой трябва да я свърши. :mrgreen:

Значи все пак има защо да ти слагат отрова в кайвето бившите дзмии, а вуйче?:wink:
Що те мрази? Кой знае колко лош си бил?

Аааа, вуйче усещам, че си на страната на дзмиите. Първо не е бивша и второ си ме мрази по дефолт и ме гледа лошо - я нищо не съм и направил. Ама е тегаво да казвам здраствуйте на някаква и тя да ме гледа лошо - да си се здрависва сама.
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааа, вуйче усещам, че си на страната на дзмиите. Първо не е бивша и второ си ме мрази по дефолт и ме гледа лошо - я нищо не съм и направил. Ама е тегаво да казвам здраствуйте на някаква и тя да ме гледа лошо - да си се здрависва сама.

Ааа, вуйче не е така.:) Обаче, мразя да видиш бившо гадже и да се обърнеш на другата страна. По-възпитано е да го поканиш на кайве и да му сипеш отрова за мишки.:lol:
Па що те мрази тая дзмия? Ще насъскам гладиаторките ако кажеш - неска ги изписаха от болницата и са готови за нови битки в твоя чест.

Тежка е работата ама ние ще се справим, все някой трябва да я свърши.
Малиии, чак аз се уморих, като си представих как с Уни мерите женски бедра с рулетката. Па земете и дърводелски метър, барем.:lol:
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И такъв наготвих душко, а за гръдна обиколка сантиметър. Обаче то си е сложна работа туй, ще трябва първо да прокараме законете, не за магаретата :D
Ааа, вуйче не е така.:) Обаче, мразя да видиш бившо гадже и да се обърнеш на другата страна. По-възпитано е да го поканиш на кайве и да му сипеш отрова за мишки.:lol:
Па що те мрази тая дзмия? Ще насъскам гладиаторките ако кажеш - неска ги изписаха от болницата и са готови за нови битки в твоя чест.


Малиии, чак аз се уморих, като си представих как с Уни мерите женски бедра с ролетката. Па земете и дърводелски метър, барем.:lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И такъв наготвих душко, а за гръдна обиколка сантиметър. Обаче то си е сложна работа туй, ще трябва първо да прокараме законете, не за магаретата :D

И кантарче земете, като ще правите антропологични измервания - поне да са пълни, душе. Други прегледи ще извършвате ли, че много зор ще видите?:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе сори за глупостта ама кантарчета си имаме у гашките :lol:
И кантарче земете, като ще правите антропологични измервания - поне да са пълни, душе. Други прегледи ще извършвате ли, че много зор ще видите?:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе сори за глупостта ама кантарчета си имаме у гашките :lol:

Бряяя! И до колко кг. мерите, ко смея да попитам?
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Фирмена тайна е душе , ни мога я издам, но гледаме да не надвишаваме нашите :rolleyes:
Бряяя! И до колко кг. мерите, ко смея да попитам?
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Фирмена тайна е душе , ни мога я издам, но гледаме да не надвишаваме нашите :rolleyes:

Ахааа, а вие колко тежите? Поотделно, не заедно с вуйчето..
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

70 кила съм душе в момента специално отидох да се претегля зареди теб :rolleyes: И съм метър и 72 , обаче чертики не слагам вече като се меря на височина :)
Душко, ко ще гледаме таз вечер.
Ахааа, а вие колко тежите? Поотделно, не заедно с вуйчето..
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ааа, вуйче не е така.:) Обаче, мразя да видиш бившо гадже и да се обърнеш на другата страна. По-възпитано е да го поканиш на кайве и да му сипеш отрова за мишки.:lol:
Па що те мрази тая дзмия? Ще насъскам гладиаторките ако кажеш - неска ги изписаха от болницата и са готови за нови битки в твоя чест.


Малиии, чак аз се уморих, като си представих как с Уни мерите женски бедра с рулетката. Па земете и дърводелски метър, барем.:lol:

А вуйче аз съм жентълмен такива работи не правя въпреки, че някой гадини не заслужават. По вашия край ако правят така по нашия не - ние тук сме културни и Ентелигенти. :lol:

На кафе с бившо гадже е вери лоша идея па били то и да му сипеш отрова. Не че не съм ходил ама само с 2 дето се уважаваме(ти мене уважаваш ли мъ:mrgreen:). Едната е рошавата от оня клип.


Абре, вуйче какви дърводелски метри ние сме професионалисти само едно око да им фърлим веднага ги разпознаваме нарушителките. :D
 

Горе