Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм пуснала фокса за фон и дават пак ''сексът и градът'':) Иначе съм свалила едно тъжно, ма още не знам дали ми се реве тая вечер..
Сега даваха реклама на нов филм по кината с Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс и мойта любимка Робин Райт - най-търсеният мъж или нещо такова - изглежда хубав, ще го видя, като го качат в маймунда.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, това всички ли жени го ледате бре :(
Аз съм пуснала фокса за фон и дават пак ''сексът и градът'':) Иначе съм свалила едно тъжно, ма още не знам дали ми се реве тая вечер..
Сега даваха реклама на нов филм по кината с Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс и мойта любимка Робин Райт - най-търсеният мъж или нещо такова - изглежда хубав, ще го видя, като го качат в маймунда.
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А вуйче аз съм жентълмен такива работи не правя въпреки, че някой гадини не заслужават. По вашия край ако правят така по нашия не - ние тук сме културни и Ентелигенти. :lol:

На кафе с бившо гадже е вери лоша идея па били то и да му сипеш отрова. Не че не съм ходил ама само с 2 дето се уважаваме(ти мене уважаваш ли мъ:mrgreen:). Едната е рошавата от оня клип.


Абре, вуйче какви дърводелски метри ние сме професионалисти само едно око да им фърлим веднага ги разпознаваме нарушителките. :D

Бе не знам другите по нашия край как действат, ма последния задник ми го направи 2 пъти тоя номер, па сега ми пише смс-и че винаги ме е обичал.:lol:
Иначе кафе можеш да си пиеш ако се срещнете случайно, що па не, ма в заведение - не да го прави тя.:)
Вуйче, разберете се с Унката, че той и сантиметър за гръдната обиколка е приготвИл, а може и апарат за кръвно да носи, знаеш ли го...
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бе не знам другите по нашия край как действат, ма последния задник ми го направи 2 пъти тоя номер, па сега ми пише смс-и че винаги ме е обичал.:lol:
Иначе кафе можеш да си пиеш ако се срещнете случайно, що па не, ма в заведение - не да го прави тя.:)
Вуйче, разберете се с Унката, че той и сантиметър за гръдната обиколка е приготвИл, а може и апарат за кръвно да носи, знаеш ли го...

Той вуйче е бил заслепен от твоята красота и за тва се обръща на другата страна да не му стане лошо като Али Реза. :)

Той е чел закоя знае човека щом трябва и гръдна обиколка ще се мери. Трябва да се спазва закона, другарко вуйче! Партията майка така е наредила. :mrgreen:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, това всички ли жени го ледате бре :(

Аз го знам наизуст вече.:) Нещо май ще се предавам рано тая вечер, че снощи легнах късно, а неска станах рано и сега придремвам, като пиян на маса.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

И аз душе, че се ядосах много ама няма да правя циркове, пуша една цигара допивам си ракията и пускам филм.
Аз го знам наизуст вече.:) Нещо май ще се предавам рано тая вечер, че снощи легнах късно, а неска станах рано и сега придремвам, като пиян на маса.
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Той вуйче е бил заслепен от твоята красота и за тва се обръща на другата страна да не му стане лошо като Али Реза. :)

Той е чел закоя знае човека щом трябва и гръдна обиколка ще се мери. Трябва да се спазва закона, другарко вуйче! Партията майка така е наредила. :mrgreen:

:DВерно бе, вуйче. Как не се сетИх, че затва се е обръщал. Можех да му подаря маска за заварчик - нищо другия път.:lol:
Унчо е стриктен и ще спазва закона - може и рентгенови снимки да прави даже.:wink: Па ти ако си специалист, може мамограф да го играеш...
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

И аз душе, че се ядосах много ама няма да правя циркове, пуша една цигара допивам си ракията и пускам филм.

Няма да се ядосваш, душе. Айде да си лягаме - няма да те бия тая вечер, че ми се спи..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко само да ме гушнат и съм си спокоен да си спя. Ама не мога да не се ядосвам....
Няма да се ядосваш, душе. Айде да си лягаме - няма да те бия тая вечер, че ми се спи..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко само да ме гушнат и съм си спокоен да си спя. Ама не мога да не се ядосвам....

Ади, гуши и няма да се ядосваш повече. Тегли една майна на всичко и да не ти пука.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Гуш, душе пускам сериала и заспивам но да видим до кога.
Ади, гуши и няма да се ядосваш повече. Тегли една майна на всичко и да не ти пука.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Днес съм замалко, ама ще ви поздравя поне с една песен:
[video=youtube;WJqy0Dr7csQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WJqy0Dr7csQ[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Дани, направо трепеш с поздравите.:D Да ме прощаваш, ма даже не ги пускам, щото ми излизат киселини, като видя какво си пуснал.:lol:
И ние сме за малко - леканош май..
 
От: Предприемачеко разпускане!

ЗАЩО СТРАХУВАШ СЕ ТИ ОТ НЯКОЛКО КИЛЦАААА????
 
От: Предприемачеко разпускане!

За тия на песнопоеца ли говориш? Страшнички са, доколкото виждам от кадъра.:lol:
Хайде вече наистина лека.. Дани, бластера ни изостави - ша ривем ли?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ша ривем, ако не са появи скоро ще изпратя бате Джаго по петите му :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;go2L3v0z7k8]https://www.youtube.com/watch?v=go2L3v0z7k8[/video]
Спорнед информация от ИТАР-ТАСС, Джейло е слушала шлагера на Дриско- "Видимо доволна" и тя решила да покажи как са мята, как са движи, как гобара и колко со расдава,,, Хех мамка им хамериканичка и те плагиятори злезнаха даги ева
 
От: Предприемачеко разпускане!

Алоуууууууу, много млъкнахте днес :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, неска сме монаси-траписти, мълчим яко. Как си ти?
 

Горе