Публичен диспут за uphero

Статус
Not open for further replies.
От: Публичен диспут за uphero

С намаляването на качествените теми в "Пазар" - прогресивно се увеличават темите в раздел "Драма". :twisted:
 
От: Re: Публичен диспут за uphero

Стига драми, последно от мен.
Нейното не беше по незнание, а напълно умишлено - променя правилата на вече започнат търг. И вие 2 дена си правите оглушки и не взехте мерки.
ЕЕ?
И аз да изкажа мнение, като човек, който угажда.

Първо: Бяха репортнати постовете, които са редактирани, другите не ги видях като репоти, ще се модерират, тъй като такова поведение винаги се модерира.

Второ: Незнанието за условията за пускане на един аукцион като цяло не може да се води като много желязно управдание (поне за някои), че не се опитва човека-автор да преметне хората. Ето ситуация - карате с 150 км/ч, спирра ви полицай и казва "Вие сте в нарушение", а вие казвате "Да, ама този знак за този път ли се отнася". Нали, няма да ви мине номера. Опитайте, мога и да сложа пари.

Трето: Предупредил съм въпросния потребител. Както се вижда, и не само в споменатите теми той се модерира от мен. Не се толерира, и честно казано ще има скоро "почивка" от нас. Просто като се налага се налага. Ще помоля Никол да ми репортне всеки един пост, в който се чувства обидена и са я наричали с грозни имена.

Четвърто: Форумът винаги е имал различни характери и това, че не могат някой хора да съжителстват с други, мисля, че е проблем не само на форума тук и обстновката, но и на тях самите.

И пак повтарям, че е важно да се репортва всичко, и се модерира. Естествено, както каза Стан, да няма нищо общо с темата и да е някакъв бесен тъпизъм.
 
От: От: Re: Публичен диспут за uphero

Мойто момиче, не ти знам проблемите ама си гледай живота, не чуждия.
Uphero, покажи поста където аз съм започнала да те обиждам публично първа, да казвам, че си лъжец, че си тарикат на дребно, пед**с, г*й, жи***о, оли*****н, мал*****к или нещо подобно. Къде точно съм си позволила да те обидя с такива ценизми?

А от къде се почна всичко, мога да кажа. Преди време пуснах една тема, че предлагам изработка на Wordpress сайтове. Във въпросната тема получих следното оценяване на труда ми без дори да си работил с мен и да си имал адекватно мнение за това как процедирам и дали клиента получава на 101% това, което желае и търси.



Ако нещо не те е устройвало, можеше да ми сложиш негативна репутация, а не обиждаш публично труда ми, но и клиентите ми.



Blinki, още вчера ти драснах, че uphero се включи 10 минути след пускането на новата тема за продажба на сайта и написа ето това:



Въпросният пост все още си седи и не е коригиран.

И както написах в темата, аз не съм против това да ми бъде наложен бан. Ти самият каза:



Да, Blinki, аз си намирам клиенти от тук и работя от 3-4 години само каро фрийлансър благодарение на сайта, за което съм страшно благодарна на форума. Именно затова (и не само разбира се) не желая да уронват престижа ми, както се получава последно време вследствие на обидните постове, които се пускат, както към мен, така и към други колеги.
 
От: Re: Публичен диспут за uphero

Стига драми, последно от мен.
Нейното не беше по незнание, а напълно умишлено - променя правилата на вече започнат търг. И вие 2 дена си правите оглушки и не взехте мерки.
ЕЕ?

Значи искаш да кажеш, че е нормално да ме наричаш с епитетите, които написа и то в един пост с главни букви и да ме клеветиш, така ли? Ще те помоля, да отговориш с да или не. Благодаря.
 
От: Re: Публичен диспут за uphero

Описах по цветущ начин държанието ти.

Значи искаш да кажеш, че е нормално да ме наричаш с епитетите, които написа и то в един пост с главни букви и да ме клеветиш, така ли? Ще те помоля, да отговориш с да или не. Благодаря.
 
От: Re: Публичен диспут за uphero

Описах по цветущ начин държанието ти.

Uphero, думата к***а или по-точно държанието на тези жени е развратно (жена, която живее развратно). Значи искаш да кажеш, че описваш държанието ми и съм к***а, така ли? Защото точно това написа и потвърди току-що. Ще те помоля и сега да обясниш публично този вид епитети, какво общо имаха с образувалата се ситуация.

Абсолютно нямаше да тръгна да занимавам админите, ако не бяха тези цинизми. Никой не ти казва, че не можеш да изразиш мнението си, да слагаш негативни репутации, да репортваш и т.н., но да ме наричаш така е съвсем друго...

Освен това, ти написа и логикатаи ти, а именно че след като правя кървенски работи, знчи съм и к***а. Ще ме прощаваш, но първото е фразеологичен израз, докато другото си е конкретна обида и то публично!
 
От: Публичен диспут за uphero

Не то отива ролята на обидена госпожица.
Да обсъдим и това, че умишлено промени правилата на търга?
 
От: Публичен диспут за uphero

Пичове, мислих си да не пиша нищо, но не се сдържах...

Като нов потребител, преди 2-3 години, за добре дошъл с червено ме налази точно ъпхиро :), за съжаление минаха години, а той продължава по същия начин!
Стана така, че преди 2-3 месеца ми се наложи да ползвам услуги за нещо дребно. Реших просто да го пробвам, какво ще свърши, щях да си платя и т.н., както си му е реда. Човека ме въртя около 2 седмици +/- и накрая каза, че няма да може да се справи, нищо не му писах повече, нито тръгнах да го черня по форума, но ми стана много смешно, как навсякъде се меси, на всякъде всичко знае, а когото трябва да върши работа се оказва .... дървен философ.

Не съм психолог, комплекси ли избива тук, какъв му е проблем, нямам идея! Но е факт, че по-скоро пречи от колкото допринася за форума. Един нормален човек, койтоне се интересува от съответната услуга, просто я подминава, той обаче се чувства длъжен да я коментира, и поне да имаше нещо градивно в тези коментари, а не само нападки...
 
От: Публичен диспут за uphero

Не то отива ролята на обидена госпожица.
Да обсъдим и това, че умишлено промени правилата на търга?

Не е било умишлено, а неволна грешка. Въпреки това, още с пускането на темата написах, че не съм против това да ми бъде наложен бан.

Освен това, защо не ми отговори публично на конкретния зададен въпрос? Ще го повторя. Значи искаш да кажеш, че описваш държанието ми и съм к***а, така ли?

Нандаманда вижте и постовете и моите са винаги след нейна обида.
А никол си го заслужи с точно описаното от мен поведение, не знам тя защо не е банната.

Прикрепих и пост доказателство кой преди време започна всичко с оценяването на труда ми и клиентите ми. И още нещо, защо не покажеш къде аз съм почнала да те обиждам първа и то с подобни обиди?
 
От: Публичен диспут за uphero

Има една много хубава дума на английски - integrity. Eй тва ви липсва.
 
От: Публичен диспут за uphero

Кво се правите на ощипани благородни девици? В случая за тоя търг uphero е прав. Кьорав карти не играе. Давай му сайта за 20 лева и да се свършва.
 
От: Публичен диспут за uphero

Кво се правите на ощипани благородни девици? В случая за тоя търг uphero е прав. Кьорав карти не играе. Давай му сайта за 20 лева и да се свършва.

А в случая с въпросните обиди? Защо по тази тема не се изказа?
 
От: Публичен диспут за uphero

Обидите са в следствие от твоето поведение. Даже с малко се размина. В други сайтове търгове не може да се променят.
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Нандаманда вижте и постовете и моите са винаги след нейна обида.

Айде да те удостоя с малко внимание, въпреки че нямам никакво време - от работа. Не всички сме безработни комплексарчета, като тебе..


Та! Не ми се занимава да ти вадя темите, в които си ме нападал с изрази, като ''миндил'' ''сус ма!'' и ''мърша'', без темата да е имала нещо общо с теб или да те е касаела изобщо.

Давал си ми репи без никаква причина, придружени от гадни кометари, като ''марш в кухнята'' и ''миндил''.

Да, в последните теми аз те нападам първа, но не се изкарвай жертва, защото си си спечел презрението ми (и явно не само моето) и ще си сърбаш попарата, която си надробил с дебилското си поведение и дерибейство във форума.

Имам много повече полезни включвания във форума от теб. Дали е било по предприемачески теми? Рядко!
Тук ми е приятно да влизам, защото тук намерих най-готините работодатели и ще продължавам да влизам, защото намерих и много приятели.

Ако ще поставяме въпроса дали мястото ми е тук, тъпиро - Е, за мен и моето поведение все още не е пускана цяла тема - диспут. ;) Щом не преча на болшинството, значи и за мен ще се намери място във форума.
 
От: Публичен диспут за uphero

Обидите са в следствие от твоето поведение. Даже с малко се размина. В други сайтове търгове не може да се променят.

Добре. Значи според теб може да се добави ново правило в сайта:

Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, имате право да използвате обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони...

или може би по-скоро - Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, следва предупреждение, при следващо нарушаване - жълт картон, а при трето - бан.
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Добре. Значи според теб може да се добави ново правило в сайта:

Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, имате право да използвате обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони...

или може би по-скоро - Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, следва предупреждение, при следващо нарушаване - жълт картон, а при трето - бан.
?!? `
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Добре. Значи според теб може да се добави ново правило в сайта:

Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, имате право да използвате обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони...

или може би по-скоро - Ако вследствие на неволна грешка, нарушаваща някое от правилата на форума, следва предупреждение, при следващо нарушаване - жълт картон, а при трето - бан.

Не, но в бизнеса всяка грешка струва скъпо. Колкото по-рано се научиш и те заболи, толкова по-добре. Другият път като пускаш търг ще го обмисляш от 10 страни.
 
От: Публичен диспут за uphero

Блинки не зная как търпиш няколко малоумника из форума да си мерят пишките. Няма назовавам имена, но те сами ще се разпознаят
 
От: Публичен диспут за uphero

НЯМА ЛИ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА?
 
От: От: Публичен диспут за uphero


Да, uphero, неволна. Не знам дали администраторите могат да проверят историята на промените, за да се види, че начална цена е имало и при намаляването на цената купи Сега бях изтрила въпросното поле с начална цена. Ако съм искала да си правя, каквото искам, тогава би следвало аукциона да бе пуснат така още първия път.

Искаш от мен да обоснова въпросната случка и аз го правя, докато ти просто казваш, че к******и номера = к***а, което си е пълно невежество.

Ще опитам и трети път да задам въпроса си и ще се надявам да отговориш този път.

Не то отива ролята на обидена госпожица.
Да обсъдим и това, че умишлено промени правилата на търга?

Значи искаш да кажеш, че описваш държанието ми и съм к***а, така ли?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе