Публичен диспут за uphero

Статус
Not open for further replies.
От: Публичен диспут за uphero

Не си му на нивото на хумора просто братле :lol:

Та какво за мусаката? :twisted:

Тая тема от Публичен диспут за Ъпхиро стан в Публичен диспут за Нандибанди в Съвети как да вкараме жена в леглото със шопска салата в Дипспут на мусаката!!!
Искам още превъплащения! :drama:
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Ако забеляза, не съм го написал първо аз това :wink:

Да, но смао ти го повтаряш 100х пъти. Май наистина си на 12. Ъпито се окажи прав.

Не си му на нивото на хумора просто братле :lol:

Е, то такова ниво хумор level Ivajlo няма как да го стигна...
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Да, но смао ти го повтаряш 100х пъти. Май наистина си на 12. Ъпито се окажи прав.



Е, то такова ниво хумор level Ivajlo няма как да го стигна...

Ъпито си говори без доказателства, като даде моя снимка отнякъде, тогава пак ще коментираме.
И level Ivajlo е недостижимо, да :lol:
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Ъпито си говори без доказателства, като даде моя снимка отнякъде, тогава пак ще коментираме.
И level Ivajlo е недостижимо, да :lol:
Сигурен ли си? Признай си сам, че да не станеш за резил после. Ама то пък ти си на 12 кво ти пука.
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Сигурен ли си? Признай си сам, че да не станеш за резил после. Ама то пък ти си на 12 кво ти пука.

1. Дай доказателства и престани да ръсиш обиди
2. Нали с "Миндили, к___и, м_____и" нямаше да се занимаваш?
3. Не беше ли обещал да престанеш с неоснователните обвинения?
4. Ти изобщо знаеш ли какво е чешане на език и говорене? Разликата отрикваш ли я? И тука има някакви, които му се връзват. Ами хайде сега, тези, дето си клеветят да дадат моя снимка или изобщо без значение - някакво доказателство, че съм на 12. Като го покажеш, ще призная. Но просто няма да го покажеш, защото няма такова...просто защото съм на някъде двойно повече.
5. Ти спокоен ли се чувстваш вече, ако някой все те признава за прав? Не, не си прав, да ти го кажа ПРАВО.


И ако някой външен дойде от форум за колко годишен мисли, че ще те сметне? За 8? За 13? Държиш се точно като момче, на което му липсват първите 7 години от възспитанието и ръси цинизми. Май си един от хилядите клавиатурни герои, които винаги казват "Да, тате", "Да, мамо", но в интернет вече ни вижте колко сме големи и силни.
Само един истински комплексар и човек в безизходица псува като на площада, ако се смяташ за такъв продължавай, но не ни занимавай със себе си. Аз доста потърпях, ама вече почвам да ти репортвам простотиите.
 
От: От: Публичен диспут за uphero

1. Дай доказателства и престани да ръсиш обиди
2. Нали с "Миндили, к___и, м_____и" нямаше да се занимаваш?
3. Не беше ли обещал да престанеш с неоснователните обвинения?
4. Ти изобщо знаеш ли какво е чешане на език и говорене? Разликата отрикваш ли я? И тука има някакви, които му се връзват. Ами хайде сега, тези, дето си клеветят да дадат моя снимка или изобщо без значение - някакво доказателство, че съм на 12. Като го покажеш, ще призная. Но просто няма да го покажеш, защото няма такова...просто защото съм на някъде двойно повече.
5. Ти спокоен ли се чувстваш вече, ако някой все те признава за прав? Не, не си прав, да ти го кажа ПРАВО.


И ако някой външен дойде от форум за колко годишен мисли, че ще те сметне? За 8? За 13? Държиш се точно като момче, на което му липсват първите 7 години от възспитанието и ръси цинизми. Май си един от хилядите клавиатурни герои, които винаги казват "Да, тате", "Да, мамо", но в интернет вече ни вижте колко сме големи и силни.
Само един истински комплексар и човек в безизходица псува като на площада, ако се смяташ за такъв продължавай, но не ни занимавай със себе си. Аз доста потърпях, ама вече почвам да ти репортвам простотиите.

Колега Ангелов, толкова наивно му се "връзваш", че чак мен ме "засърбяват" пръстите и аз да те майтапя... Гоу он, дет се вика, пич! ;)
 
От: Публичен диспут за uphero

Чак сега от известно време имам време за форума... ще помоля uphero да спре с епитетите те не го правят по-силен в спора...

и да спазва точка 2 от правилата 2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе