Публичен диспут за uphero

Статус
Not open for further replies.
От: Публичен диспут за uphero

Репутациите не се обсъждат!
 
От: Публичен диспут за uphero

Айде трийте тъпата тема и банвайте двамата за по една седмица. А, е*ах ви драмите, това да не е детската градина. Бъдете администратори, не можете да угодите на всички. Трябва да е, първо банваш и после питаш, ако ти се пита.
 
От: Публичен диспут за uphero

@uphero сложи белите маратонки, купи един голям букет и хващай влака Тулово - Горна Оряховица!
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Няма да се разберем с тебе, ама пък и няма какво да делим.

Така че мир. :roll:
Мир !

Успех ти желя и всичко най хубаво .... :beer:

И ако имаш проблем с opencart свиркай

Не можах да ти схвана мъдрата мисъл тоя път. :)

Ти драсна ли ми на лично или директно ми даде ряпа?
И уместно ли беше, според теб да ми даваш ряпа, затова, че нещо ми е харесало и съм направила комплимент и то с коментар ''не си на мястото си'', като някой разпоредител или оберкелнер? И това 2 дни, след като напуснах културно темата?
Затова ти върнах ряпата с кометар fuck off, защото и твоята постъпка беше комплексарска - точно, като тъпировите постъпки. ;)
Но... нека се концентрираме върху обекта на всеобща ''любов'' и да не разводняваме темата. :)

Минало-свършено. Не тая злоба към теб, надявам се, че и ти така. Peace!:)
 
От: Публичен диспут за uphero

@uphero сложи белите маратонки, купи един голям букет и хващай влака Тулово - Горна Оряховица!
Да мина на връщане и през Габрово?
 
От: Публичен диспут за uphero

Хахахах, с жена и с радио не се спори. Няма смисъл да се занимаваш ..

Как да победиш в спор с девойка:
1. Започни спора пръв
2. Разплачи се пръв
 
От: Публичен диспут за uphero

Хора - пълна излагация. Трийте я тая тема, писна ми да е най-горе в Какво ново? То стана цирк и половина.
 
От: От: От: Публичен диспут за uphero

Няма да се разберем с тебе, ама пък и няма какво да делим.

Така че мир. :roll:
Мир !

Успех ти желя и всичко най хубаво .... :beer:

И ако имаш проблем с opencart свиркай

Сори, мен. Не мога да ти дам положителен реп в момента, но Peace! Важното е да изглаждаме недоразуменията, за да не ставаме после обект на другарско обсъждане. :)
 
От: Публичен диспут за uphero

Добри предпоставки към нови занимания, за които не сме си и помисляли...

titty-tuesday-workout-nsfw-1450646.gif
1243418448_dwayne-the-rock-johnson.gif
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Публичен диспут за uphero

Пий си хапчетата или си на миндила другия профил?
Този комплексар чак и специална тема получил :)
Толко ли не можахте да разберете, че единствено нещо от което се интересува в този форум, е това, че му обръщате внимание :p

Никол, не му падай на тоя комплексар, просто пълен игнор и това е. А ти си 200 пъти по-предприемачка от него. Горкият трябва да прочете темата "През деня сме бачкатори, а вечер сме предприемачи" :D Преди гърбеше в една мебелна фабрика, а вечер се пънеше тук. Сега го изхвърлиха и със скатаните стотинки (понеже мама го хрантути още) се пъне и през деня хаха, ше видим до кога :)
А и си помисли, че след като е дал 10лв на кулайс за хостинг за най-смешният блог в света - ъпсеро.дрис, вече е безсмъртен и може да раздава селският си манталитет както му е угодно.
А иначе - да и чеп за зеле не става от него, не знам как ви е уплашил толкова великият хакер :-o
 
От: Публичен диспут за uphero

Пий си хапчетата или си на миндила другия профил?

:D Аз (минидила) съм от малкото хора, които нямат друг профил във форума, а и не знаех, такива подробности, като мебелната фабрика и това, че мама те храни, въпреки че го допусках, като гледам какъв си дебил.

Сигурно те храни и в буквалния смисъл - слага те на скут и с лъжичката....:lol:
 
От: Публичен диспут за uphero

:D Аз (минидила) съм от малкото хора, които нямат друг профил във форума, а и не знаех, такива подробности, като мебелната фабрика и това, че мама те храни, въпреки че го допусках, като гледам какъв си дебил.

Сигурно те храни и в буквалния смисъл - слага те на скут и с лъжичката....:lol:
Банко да са ти честити новите форумни ценности!
 
От: Публичен диспут за uphero

Банко да са ти честити новите форумни ценности!

Банко, няма особен проблем с мен и ценностите, които представлявам.
Аз не писах почти цяла зима, докато ти през това време успя да настроиш срещу себе си почти целия форум.

А честито на тебе! Явно няма да си извадиш поуката, че: каквото повикало - такова се обадило.
 
От: Публичен диспут за uphero

Банко, няма особен проблем с мен и ценностите, които представлявам.
Аз не писах почти цяла зима, докато ти през това време успя да настроиш срещу себе си почти целия форум.

А честито на тебе! Явно няма да си извадиш поуката, че: каквото повикало - такова се обадило.
Вадя си поуката, че май не можеш да правиш мусака. Пуста еманципация :p:lol:
 
От: Публичен диспут за uphero

[video=youtube;BjHYPPKABCA]https://www.youtube.com/watch?v=BjHYPPKABCA[/video]
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Вадя си поуката, че май не можеш да правиш мусака. Пуста еманципация :p:lol:

Ето, умното си е умно - веднага може да си извади правилните изводи! ;)

Така е, не мога. Два опита имам в живота си и все неуспешни. То си е трудна работа, т'ва мусаката - не е, като да напсуваш някой по форумите... Пък и не ям мусака,за какво да се мъча? :)

p.s. Поздравчето за мен ли е?

Поласкана съм! Особено ме трогна това: ''Минди, I love you'' - не знаех.:rolleyes:
 
От: Публичен диспут за uphero

[video]https://youtu.be/ahTJZ6Vw93M?t=6m47s [/video] Първата минута :D
 
От: От: Публичен диспут за uphero

[video]https://youtu.be/ahTJZ6Vw93M?t=6m47s [/video] Първата минута :D
Благодаря за клипа, колега! Този не го бях гледал. За сега само в интернет ги гледам тези клипове, но се надявам накой път да успея да присъствам на тези събития! :)
 
От: От: От: Публичен диспут за uphero

Ето, умното си е умно - веднага може да си извади правилните изводи! ;)

Така е, не мога. Два опита имам в живота си и все неуспешни. То си е трудна работа, т'ва мусаката - не е, като да напсуваш някой по форумите... Пък и не ям мусака,за какво да се мъча? :)

p.s. Поздравчето за мен ли е?

Поласкана съм! Особено ме трогна това: ''Минди, I love you'' - не знаех.:rolleyes:

ми кво ядеш само кифтета ли?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе