РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Отвори ми очите като съм в заблуда,обясни ми защо съм?

Аз не съм тука да преподавам уроци за начинаещи които иска да виде истината да се образова и да чете, а не да слуша пенсионерите пред блока...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз не съм тука да преподавам уроци за начинаещи които иска да виде истината да се образова и да чете, а не да слуша пенсионерите пред блока...
Ами аз се образовам и чета,и колкото повече чета,толкова повече се отвращавам от всички,макар че заради Герб моя близка сложи край на живота си седмица преди да се запали Пламен от Варна...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ами аз се образовам и чета,и колкото повече чета,толкова повече се отвращавам от всички,макар че заради Герб моя близка сложи край на живота си седмица преди да се запали Пламен от Варна...

хмм как така заради герб?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ами така,дълго е за обяснения,въпреки това смятам,че и Герб и Бсп и Дпс са еднакво вредни и опасни за народа и интересите на държавата ни.Един пример-при СДС външен министър-Евреин,при Царя-също,при Герб-също,при БСП/ДПС/Атака-също...Изводите всеки си ги прави сам,аз моите съм си ги направил гледайки и едната страна на монетата,и другата,и ръбовете и също...
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз едно разбрах от тези избори и то е, че ДПС доказаха, че дърпат конците и могат да си правят каквото си искат.
Сложиха в листата си най-мразения "политик" - Свинята, и си го избраха, с гласовете на неграмотните.

Един вид: "Вие си лайте, протестирайте стачкувайте, ние си правим каквото си искаме."
 
Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз едно разбрах от тези избори и то е, че ДПС доказаха, че дърпат конците и могат да си правят каквото си искат.
Сложиха в листата си най-мразения "политик" - Свинята, и си го избраха, с гласовете на неграмотните.

Един вид: "Вие си лайте, протестирайте стачкувайте, ние си правим каквото си искаме."
Щото той пък е много умен. :)

Пеевски е поредната мутра. Не, че в предишното управление нямаше. Всякакви мутрафони и престъпници. ;)
 
От: Re: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Лесно. Просто не е намерила изход. Както пояечето. :)

Изход от кое? и какво общо има това кои е на власт в периода, да не би ако бяха дпс щяха да пуснат едни 10 бона по банков път или кво?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз едно разбрах от тези избори и то е, че ДПС доказаха, че дърпат конците и могат да си правят каквото си искат.
Сложиха в листата си най-мразения "политик" - Свинята, и си го избраха, с гласовете на неграмотните.

Един вид: "Вие си лайте, протестирайте стачкувайте, ние си правим каквото си искаме."
Дпс купиха циганите и натиснаха селата да гласуват за тях. При по голямата избирателна активност и те са в 3та глуха. Има надежда за коалиция Герб + реформаторите
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Само едно ще кажа на всички гербери във форума: ГЕРБ е истинският наследник на БКП.
Това ако не може да го проумеете, не знам какво повече да ви се обяснява.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Какви са тия спорове ГЕРБ/БСП? Не мога да повярвам че има интелигентни хора които са привърженици на която и да е от двете партии (освен ако нямат лични облаги).
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Само едно ще кажа на всички гербери във форума: ГЕРБ е истинският наследник на БКП.
Това ако не може да го проумеете, не знам какво повече да ви се обяснява.
Аз пък си мислех че БКП се преименува на БСП след 89.... и затова БСП се води столетницата.... явно съм се объркал , ще ме извиняваш.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз пък си мислех че БКП се преименува на БСП след 89.... и затова БСП се води столетницата.... явно съм се объркал , ще ме извиняваш.

Със сигност си се объркал, БКП чакаха 20 години за да се върнат на власт в лицето на ББ :D
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз пък си мислех че БКП се преименува на БСП след 89.... и затова БСП се води столетницата.... явно съм се объркал , ще ме извиняваш.
Прав си,БКП се преименува на БСП,а децата на номенклатурата на БКП се преименува в ГЕРБ(http://pik.bg/кой-какъв-е-бил-в-бкп-преди-да-стане-шеф-в-герб-news134392.html)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Въпрос към герберите:

Що докато бяхте на власт не променихте изборния закон, така че да не могат разни неграмотни орки да гласуват за ДПС? Щото сте скачени съдове, за това ;)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

в Русия съм , в Русия съм.... Мая Манолова защо след тия избори се състари с 10тина години ? И колко е средната продължителност на живот на кюстендилската кокошка ?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Отговори на въпроса. ГЕРБ е най-големия виновник за това, че ДПС въобще има някакви гласове в момента.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Резултата на турчулята ми говори само едно: в България вече почти няма българи. Пък герберите си ги знаем.
Въпрос към герберите:

Що докато бяхте на власт не променихте изборния закон, така че да не могат разни неграмотни орки да гласуват за ДПС? Щото сте скачени съдове, за това ;)
 

Горе