Рецензии за сайт

От: Рецензии за сайт

Ей, образ, играеш некоректно, бива ли такова нещо? Що продаваш такива номера? Обръщаш се към нас за помощ а в същото време гледаш да ни прекараш? Интересно ми е как ще се оправдаеш, че ни лъжеш?

Какво имам предвид? Когато вчера отворих сайта ти да видя какво си направил и да ти помогна ми се зареди изкачащ прозорец, който ме подканяше да ти харесам фенстраницата във фейсбук. Понеже целта на посещението ми в сайта ти беше да ти помогна а не да харесвам фенстраницата ти затворих изкачащия прозорец от бутончето за затваряне. Да, ама не... . Така си го направил, че заедно със затваряне на прозореца от мен и да ти харесам фенстраницата, въпреки моето нежелание! Пак те питам - що продаваш такива номера и по такъв начин лъжеш? Лесно е да те премахна от фейсбук профила си, но много ме е яд когато срещна такива индивиди като теб! Повече никаква помощ няма да получиш от мен, напротив!
хахахахахах да опитвам се да ви прекарам като харесате страницата ми , защото скрипта е пуснат в действие от 2 месеца . Скрипта съм го взел от един приятел и съм го добавил преди доста време и както виждаш е доста ефективен. Не съм искал да прекарвам никого , но явно щом искам помощ от господин перфектен трябва да премахна и рекламите в сайта ,за да не го притесняват.
Само за протокола , ти не ми помогна с нищо и не виждам как ще ми навредиш :)
 
От: Рецензии за сайт

Само за протокола , ти не ми помогна с нищо и не виждам как ще ми навредиш :)

Само за протокола - ако направиш това, което ти написах и посъветвах, ще си вдигнеш сайта поне с десетина позиции! Пък и не съм се опитвал да ти навреждам, не това ми е целта!

Скрипта съм го взел от един приятел и съм го добавил преди доста време и както виждаш е доста ефективен.

А това е проява на некоректност и хич не харесвам такива хора и сайтове!
 
От: Рецензии за сайт

Само за протокола - ако направиш това, което ти написах и посъветвах, ще си вдигнеш сайта поне с десетина позиции! Пък и не съм се опитвал да ти навреждам, не това ми е целта!



А това е проява на некоректност и хич не харесвам такива хора и сайтове!

Проблема е че ти нищо не ме посъветва , ти само ми каза че нямам онпейдж , другите хора ми дадоха книги и линкове към seo съвети.
 
От: Рецензии за сайт

Ако смяташ, че този цитат не е в твоя полза, то "Странникът" не би си правил труда да пише в темата ти.

Нямаш никакво онпейдж seo. Нямаш подходящи нито тайтъл, нито дескрипшън. Даже и keywords които си ползвал не са подходящи. В страницата не е правилно използван <h>. Почвай да четеш и да работиш и резултата няма да закъснее!

Относно изкачащата подкана за Фб харесване, не ми се явна такава, иначе бих затворила на момента. Този, който реши да ти стане фен на Фб страницата ти, ще го направи натурално, заради полезните информации, които предлагаш на показ. По-добре си постави изкачащи прозорци на подходящо място с анонс към интересни публикации от сайта ти.
 
Последно редактирано:

Горе