Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще има ли друга този месец, към края? :) Ще се радвам да присъствам на някоя местна среща предприемачите тук. :)

Ще съм на линия от последната седмица на този месец във Варна, живот и здраве.

Ти миналата година ми избяга, хем на крака дойдох във Варната... :D Тая година задължително резервирам едни места в Добрич на по Перно, примерно... :)
 
Re: От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ти миналата година ми избяга, хем на крака дойдох във Варната... :D Тая година задължително резервирам едни места в Добрич на по Перно, примерно... :)

Да, така се случи. Аз на крака идвам по-често отколкото мислиш. Нали вече и аз морски. :) Аз предполагам (даже съм сигурен, но все пак), че ще съм с кола и ще съм доста мобилен. Добрич, Варна. Ама те повечето са от Варна, за това дано успеят, ако се каже Добрич, да могат да дойдат. ;) То на колко е? На 50 км, сверено? Нещо такова има за спомен. ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз се отказах да се боря с ненужната толерантност към очевидно заядливи потребители. Да цепят въздуха и да дишат. Все ми е тая. :|

Въпросът е да се получи интересна и ползотворна среща 8) днес във Варна, утре в други градове :twisted:
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Имам роднини във Варна, които така или иначе трябва да посетя близките месеци. Като нищо може да дойда. Особено ако има предпоставки за секс или бой. И в двете дисциплини съм много добра и обичам да ги практикувам при всяка възможност.
 
Малко поизтрих спама и глупостите, защото малко боза става. Ще помоля по същество - надявам се, живот и здраве някоя събота, може би 26ти да успеем да се видим някаква групичка. ;) Пиша го сега, още не съм много сигурен, но доста голям % е по това време да съм там. :) Ако някой има интерес, да даде старт или поне предложения за среща. Много ми хареса градината на Немо до бившата английска гимназия. Бях впечатлен от градината, а и от ястията, а не съм рибар. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако приемате непознати, бройте ме и мен :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз най-вероятно ще бъда на линия :)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако приемате непознати, бройте ме и мен :)

Е как непознати? Гледам си от 2011-та тук. :) По познат няма на къде. :)

Добре, някой по-местен да предложи нещо, ако това не е ОК като опция? Говоря за заведението. Иначе датата ще знам тези дни със сигурност. ;) А часа е стандарт - 19:00. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз съм навит, ако е тези дни (само да не се падне вторник или четвъртък, че съм на тренировки тогава.)

Иначе за заведение - долу по крайбрежната не са малко.
 
Аз до там трудно ще се оправя, но ако нещо - ще се помъча. Айде, 26-ти идва, давайте някакви предложения. Аз нямам много, само това ми хареса - Немото в центъра, дето го споменах, заради градината, кухнята - риба и морски дарове, не са ми топ в листа, но има и други интересни неща за ядене. :)

За сега съм там, надявам се да има една лятна сбирка на предприемачите. Как сте вие с времето. :) Поне елата за 1-2 часа, няма да се задържаме много. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

ако е за 26.07,2014 от 20:00 аз съм на 90% сигурен че ще дойда. - даже и още някой друг занимаващ се с онлайн маркетинг ще пробвам да домъкна
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

ако е за 26.07,2014 от 20:00 аз съм на 90% сигурен че ще дойда. - даже и още някой друг занимаващ се с онлайн маркетинг ще пробвам да домъкна

Значи ясно. Заведението ОК ли е? Мен ми хареса много като бях, нищо, че не съм рибоядно. :)

За сега сме двама, така ли? Да видим и каква бройка, да звънна да запазя места една седмица предварително. Някой с някакви предложения?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ами аз съм почти сигурен, поне засега май нямам ангажименти за тази дата. Нямам претенции за мястото. Верно къде са останалите от Варна?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Опп бройте и мен, това немото до червеният кръст ли е ?
 
От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Здравейте, 4ма ли останахме? Ще правим ли среща? :) Аз не съм се отказал все още. :) Няма да си загубите времето, определено. Гарантирам ви. :)

Абе вие колко време се каните, 2 години вече не може да се съберете и накрая ще ми правите среща точно на датата и часа, когато ще има и друго събитие. Освен да взема и да ви събера заедно в едно мероприятие :beer:
 

Горе