Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Не е проблем да е някъде с гледка към морето, но принципно за Варненци морето е нещо обикновенно.
Но като цяло идеята е не толкова да гледате морето/планината/фонтана или сервитьорката.
За сервитьорката може да поспорим :p
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Истина :)

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

Този форум не е като другите. :) хахахаха. :) Скромно, а? :)
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

И аз съм навит-според мен просто трябва да има определена дата и място на срещата(ако се съобразява със всеки човек-не би могло да има среща)!
Който може да дойде е добре дошъл!!!ЧУДЕСНА ИДЕЯ!
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да - Разбира се, просто исках в началото да видя колко хора ще има.

Имате ли желание къде да бъде по-точно? Като местоположение?

И аз съм навит-според мен просто трябва да има определена дата и място на срещата(ако се съобразява със всеки човек-не би могло да има среща)!
Който може да дойде е добре дошъл!!!ЧУДЕСНА ИДЕЯ!
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Където и да е!Според мен няма никакво значение за никой-а който не е точно от Варна,а нейде наоколо-май ще е най-добре да е някъде по в центъра!Ако трябва помощ за част от организацията-свиркайте!
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Колеги, хайде какво стана ? Давайте да избираме една, събота някакъв час и заведение и да се мятаме. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз съм си за.. реално ако няма много желаещи нямам против и да се видим с теб или други колеги на кафе или нещо подобно.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако има мацки и аз идвам :D

Има доста красиви webmaster-ки. А във Варна не е като да няма хубави жени. :) Даже напротив. Бих и аз се присъединил. Лятото като минавам, 100% ще драсна в темата. :)Дано да хвана хора все още там, а не да се разпилели по почивки. :) Но то като си във Варна, къде да отидеш на море. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Хубави момичета има навсякъде стига да знаеш как да търсиш :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Колеги, дайте да изберем една дата, час и едно заведение и да действаме. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Колеги, дайте да изберем една дата, час и едно заведение и да действаме. :)

Много съм любопитна, дали този път ще ви се получи :)

Има много хора по морето, дори и от София и други места, така че само да са мотивирани :)

Аз бих уважила подобна среща, ако е на 2.08. или съответно 9.08. Защото ще съм близо до Варна и бих могла да видя къде са Тримата мускетари, но не тези до затвора, че звучи страшно :-o
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Правя едно предложение.

Дата: уточнява се
Час: уточнява се
Място: The Garden (на бул.Сливница над мак драйв)

Дано да има места, понеже не знам колко човека сме да правим резервации и т.н. Ще се видим на по кафе/бира ако има други предложения за заведение може да измислим нещо към плажа.

Администрацията на форума ако може да даде някаква гласност да достигнем по голям reach :-o :D
 
Последно редактирано:
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако има някоя кака, при която да остана вечерта - бих дошъл. :)
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Не се печели много от претприймачество май штом нямаш пари за хотел.

Аз друго казах, но ти винаги може да изкривиш думите ми!
 
От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще има ли друга този месец, към края? :) Ще се радвам да присъствам на някоя местна среща предприемачите тук. :)

Ще съм на линия от последната седмица на този месец във Варна, живот и здраве.
Може да я уговорим за тогава, все още няма кандидати за тази среща, така че не е проблем и в края на месеца да е
 

Горе