Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако успея да дойда на едната, ще мина и през другата среща, такива неща не се пропускат. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Много исках да се присъединя, но точно тогава ще съм в София.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако успея да дойда на едната, ще мина и през другата среща, такива неща не се пропускат. :)

Айде моля те постарай се. :) Още има ли, че ми казаха до събота ако има други да казвам, заради масата. :) За 5-ма е за сега масата. ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Дигна ли сте ми темата...браво браво

Блинки прати ми ако искаш ЛС кога и къде точно и ще поправя главния пост и да се знае... защото на мен така като чета тук там не ми става много ясно.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Това е което оформих, ако не се харесва или има грешка, сега е момента да кажете
-----------------------------------------
Здравейте Колеги и Колежки,

Навити за малко лаф в някое заведение в гр.Варна?

СЪБИРАНЕ В гр.ВАРНА на 26.07.2014


Срещата започва от 20:00
Мястото е Ресторант НЕМО - Fish Garden (Адрес: улица „Братя Шкорпил“ 3, 9000 Варна)

Резервация: Банко Стоянов

До колкото знам, няма официално облекло, куверт, значение да ли си стар или нов потребител на форума, от къде си, за какво се бориш, няма да има и табелки с имената/никовете, на колко години си, да ли искаш да доведеш приятел...и т.н



П.С Не съм избирал нито мястото, нито дата, нито нищо. Темата е стара и случайно колегите от форума я подновиха и те избраха кога,къде,защо,как...
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Това е в събота :) , ще се опитам да дойда за по една-две бирички :beer:
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Банко до кога сте морски? С Poltargaista имахме едни планове в които мислехме да те включим ама аз чак от 02.08 съм в района на Варна/Албена...
Ако някой друг ден си си по родният град можем и там да се засечем :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Имам ангажимент в събота вечер, иначе с радост щях да дойда.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Сори за офтопика, ама не разбирам как така може да мога да дойда, или на еди си колко процента?!?!!? Не изглежда сериозно.

Просто планираш да бъдеш там в деня и часа, все едно си планираш да бъдеш на парти за рожден ден или сватба или среща с клиент или каквото и да е друго, което планираш да бъдеш задължително.
 
Аз съм морски до неделя. После пак бач. :)

Всеки, който мине дори и за малко ще ме изпълни много с щастие. :) Много близки ви възприемам всички и няма да как да опиша колко много очаквам тази среща, била и тя само с 5ма души за момента.:)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще вършея, няма как. :) Ти ако не си го сменял твоя - утре ще звънна да потвърдя.
И какво казваш, няма да можем да съберем звездното трио в Албена? Грехота! :)
 
Да, днес финализирах. :( За моя радост, поне си мисля така, може да ми се отвори още идване насам през топлите месеци (оставащите де). :)

Днес след 1 час съм там (сега при мен е 18:55). :) Ще ме видите - ще пия самотен бира на някоя маса. Хахаха, шегувам се. До скоро. ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Айде приятно изкарване момчета, и да не се нарежете много! :D
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

На връщане може да минете през Казанлък
 

Горе