Форума се бъгна

Re: От: Re: От: Форума се бъгна

Има Пикаса за "фиксване": с едно цъкане снимката се качва на добър хост и с още едно цъкване приключват нещата.
По-лесно, бързо и мързеливо нещо не съм срещал. :beer:

Аз лично ги хоствам на чужд сървис. И така освен, че ми е по-лесно, не товаря мястото, както и си седи там и мога да го имбегвам към други сайтове, ако искам. :) Но ще се погледне за какво става дума, защото не би трябвало да го прави това като проблем. ;)
 
От: Форума се бъгна

f299aef8de.png

*bump*
 
от онизденшното дебъгване за съжаление оправихме едно друго се скапа


а като цяло всичките проблеми се появила от последните два пача за вбюлетин, пач левел 3 и пач левел 4 на последната версия (запушват секюрити дупки но само проблеми :(
 
Грешката е хваната и е репортвана на Vbulletin

проблем е със някакви феисбук сесии и се появил след пач левел 4


Поне засега е доказано Ако ползвате Firefox и се пробвате да отваряте форума докато сте логнати във фейсбук -ДОРИ И ДА НЕ СА ВИ ЗАКАЧЕНИ ДВАТА АКАУНТА или се логвате със фейсбук логин с Firefox форума работи изключително бавно

Решението е Logoff от фейсбук след като сте влезли във форума ...
 
Re: От: Форума се бъгна

Който няма телевизор няма да яде халва.

В момента, браузването с един и същ браузър (поне с ФФ е така) ако сте логнати във Фейса, ще е трудно да ви се за се зарежда правилно форума. Аз като човек, който малко прекарва във социалната мрежа, реално почти не го усетих. ;)
 
Re: От: Форума се бъгна

Който няма телевизор няма да яде халва.

или да се ползват два различни браузъра

обмислям спиране на фейсбук логина но ще ги изчакам малко съпорта

всеки акаунт създаден през фейсбук си има и собствена рандом генерирана парола трябва само да си я ресетнат
 
От: Форума се бъгна

Не че нещо, ама по-скоро проблемът е във фб. Наскоро(2-3 дни) съм забравил фб в отворен таб на експоръра и така ми беше натоварило рамта, че... не знам какво правят, ама много се замислям да ги бастисам. Имал съм 40 таба без никакъв лаг са снояли с дни, но този фб ми разказа играта. А беше отворен само с един два други. Щях да го пробвам и през други браузъри дали ще стане така, ама не съм се наканил. Като че ли и преди съм оставал логнат, но не е имало такива поражения...
 
От: Форума се бъгна

Сега забелязвам темата, не съм имал такива проблеми аз. Ползвам chrome, почти винаги когато съм във форума, фейсбук също ми е отворен, макар и двата ми профила да не са свързани.
 
Re: От: Форума се бъгна

Сега забелязвам темата, не съм имал такива проблеми аз. Ползвам chrome, почти винаги когато съм във форума, фейсбук също ми е отворен, макар и двата ми профила да не са свързани.

Да, като най-често се дъни тук ФФ, а на Операта нищо гледам не и пречи, ама там е ясно. :) За хром ми се оплака един приятел тук, от форума. :) Странна работа.
 
От: Форума се бъгна

Чат-пат се появява отгоре:

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
 
От: Форума се бъгна

Не знам за вас, но при мен при фф, зарежда една тема минути много бавно ... а сега не ми дава да си едитна пост.
 
От: Форума се бъгна

Дава ми следната грешка при едит на пост.

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode_alt.php on line 522

Сега от хрома пиша по-бързо отваря темите.
 
От: Форума се бъгна

Код:
Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Това предупреждение ми го даде когато влязох в темата "Предприемаческо разпускане".

Сега когато вече пиша поста ми даде друго предупреждение

Код:
Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Принципно това не е грешка а само предупреждение но все пак ... беше нужно да споделя.
 
От: Re: Форума се бъгна

До тогава може да сложите в индекса най-горе error_reporting(0); ;)
Да, ще видим какво ще отговорят от съпорта, ще видим и дали ще са махне този лайк бокс, докато не се оправи шита. ;)
 
Да, от няколко не съм толкова активен във Фейса и май гледам, че е добре така. :) Шегата на страна. Ще видим за грешката отново, но това е от установеното. Преди няколко дни писаха и от Фейсбук, че правят промени, но като гледам не са си довършили добре работата. Но определено от vBulletin ще дадат някакво инфо повече. ;)
 
Аз малко мазах в опити да се оправим сами нощта смених някой версии да видя имали. Понеже левел 1 съпорта се опита да ме убеди че е в сървъра проблема, сега ще го върна към нормланото състояние на настроиките на впса, но след няколко тикета сега девелопърите ще пробват да пресъздадът
 

Горе