Форума се бъгна

На главната. На иконката на раздела или събразделите като дабълкликнеш го маркираше като прочетено, но от известно време не става.
От днес не работи отново, както и получавам от време на време 502 bad gateway.
 
От: Re: Форума се бъгна

Ако preg_replace() има нещо което не се ползва от новите версии на php, а си сменил версията на php на хоста е възможно. ;)
Аз малко мазах в опити да се оправим сами нощта смених някой версии да видя имали. Понеже левел 1 съпорта се опита да ме убеди че е в сървъра проблема, сега ще го върна към нормланото състояние на настроиките на впса, но след няколко тикета сега девелопърите ще пробват да пресъздадът
 
да и това смених ходихме нагоре чак до 5.5.20 и вече реших че ми е късно да ръчкам :)

онтносно снямата до xenforo - това е втория тикет който пускам на вбюлетин за 7 години така че не може да се каже че сме недоволни... нищо че скрипта върви надолу откакто са го напуснали основните девелопъри
 
От: Re: Форума се бъгна

Не нагоре братле, надолу, аз имах проблем при Петко когато смени версиите, ама като не ми се чоплеше по кодовете върнах на 5.3.3 май беше и всичко пак си заспа. ;)
Това на девелопър да чакаш е пунта мара работа, като ме примързи не ми се пипа код много време :lol:
да и това смених ходихме нагоре чак до 5.5.20 и вече реших че ми е късно да ръчкам :)

онтносно снямата до xenforo - това е втория тикет който пускам на вбюлетин за 7 години така че не може да се каже че сме недоволни... нищо че скрипта върви надолу откакто са го напуснали основните девелопъри
 
аз винаги тествам с нагоре като има проблеми бяхме достатъчно надолу сега като станах свали на 5.4.36 пхп грешките не ги виждам но ще това със фейсбук логина си остана

най лесното е да спра фейсбук логина забавянето изчезва но ще засегне известно количество потребители понеже незнаят че освен фб логин системата им е създала и нормален форумен логин със случайна парола и само трябва да поискат ресет на паролата за да се логват нормално
 
От: Форума се бъгна

Само да спомена, че проблема не е във Фейсбук. Търсете го при съпорта.
 
От: Форума се бъгна

Без фб логването при мен работи идеално на ФФ. От известно време забелязвам забавяне на Фейсбук и други странни бъгове. По-добре сте си без външни фб скриптове за логване, освен ако не е фатално за регнатите чрез фб колеги.
 
Re: От: Форума се бъгна

Без фб логването при мен работи идеално на ФФ. От известно време забелязвам забавяне на Фейсбук и други странни бъгове. По-добре сте си без външни фб скриптове за логване, освен ако не е фатално за регнатите чрез фб колеги.


Регнатите през фб колеги трява да си ресетнат паролата за ника през бутона гора забравена парoла, те си имат и нормална парола но е случайно генерирана и не я знаят, затова ресет


jl2rky.jpg


Ще качим официален аноунсмън но по късно днес че сме я изрязали тази функция от темплейта
 
Re: От: Форума се бъгна

Регнатите през фб колеги трява да си ресетнат паролата за ника през бутона гора забравена парoла, те си имат и нормална парола но е случайно генерирана и не я знаят, затова ресет


jl2rky.jpg


Ще качим официален аноунсмън но по късно днес че сме я изрязали тази функция от темплейта

Да, надявам се да има разбиране. Ще откаже малко по-колебливите и мързеливи. Но за момента това може да се направи, тъй като това нещо сработва добре.
 
Hello

The only thing I can think of is that Facebook did make some changes recently and these have broken many of the Facebook apps.

We are due to alter the Facebook Connect feature in vB4 and vB5 soon to rectify, the changes for vB4 will be in the next beta of 4.2.3. I don't have a date for this but the work will be started soon.

Facebook causing sites to run slowly is a known issue though, it is due to Facebook's servers and thus there isn't much we can do it about.

Kind Regards

Ами ей това горе доул в превод фейбук промени сучпили много апове да чакаме 4.2.3 версия
 
е лайк бокса го оправих че бяха малко навързани нещата а за лог формата има съобщение на не логнатите как да получат нормална парола
 
Последно редактирано от модератор:
е лайк бокса го оправих че бяха малко навързани нещата а за лог формата има съобщение на не логнатите как да получат нормална парола

Скоро и един анонсмънт може да спретнем. :) Дано скоро го оправят.
 
От: Форума се бъгна

При мен (Хром) от сутринта всичко работи нормално.
Докато вчера и Макстон, дето го похвалих, при отворен ФБ и влизане с име и парола в предприемача бе ужас.
 
От: Форума се бъгна

Преди малко разглеждах стари мои постове и се оказа, че линковете изглеждат като код, пробвах на няколко браузъра все същото, дали грешката е в моя телевизор:)?

2015_01_19_130715.jpg


Натиснах да го редактирам и се вижда това:

2015_01_19_130258.jpg


Интересно при мен ли се бъзика нещо?
 
От: Форума се бъгна

Ето го линка, нищо чудно и при мен да се е бъгнало нещо.
А може и понеже това е резултат от търсене в архива, не но би трябвало да е така според мен.
Сега виждам, че всичко в архива изглежда така ето и тук примерно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54042
 
Не, не е при теб. В Архив секцията не се поддържа код. Това на практика са стари теми от Пазара, които са яко out of date - и автоматично изпадат към архива, за да не се задръства Пазара и да пречи на актуалните теми там. Същото е и Кофа - там е преди всичко да не се пускат живи линкове, както и в Помощ за социални мрежи - пак заради живите линкове - най-вече заради букмарк сайтове от типа на Svejo, Dao.bg, което май вече го няма в този си формат и други - Пирон.бг, на инвестора. :) И така. Не е проблема при теб. :) Такива са рекстрикциите на самите секции. ;)
 

Горе