Форума се бъгна

От: Форума се бъгна

Че аз постоянно обновявам Tapatalk-a и никога не съм имал реклами, нямам AdBlocker на телефона.
 
От: Форума се бъгна

Сега съм с тапата и реклами няма и ми се вижда удобен
 
От: Форума се бъгна

И аз през повечето време съм от тапаталк и съм нямал реклами.
 
От: Форума се бъгна

Реклами не съм виждал с тапаталк никога. Нито на вашия, нито на моя форум, на който съм разрешил рекламите.
 
От: Форума се бъгна

Не знам дали няма да ми се смеете, но днес ми се случи, че Мозилата не знам защо не ми зарежда. Преди през нея като влизах, също ме "изхвърляше" през половин час, непрекъснато ми изникваха някакви прозорци и отделно като преминавах на друга тема, страница или раздел пак ме изхвърляше. Мислех, че е нещо свързано със защитите на форума. И решавам да си вляза през дядо Експлоер и о! чудо! Толкова чисто ми е на екрана. Никъде не ме изхвърля и направо не мога да повярвам ... но очевидно ще си преинсталирам Мозилката, че нещо съм отвикнала с Дедо ... :)
Мисълта ми е, има ли значение браузъра през който се влиза? Защото очевидно според моя скромен опит, има.
 
От: Форума се бъгна

Обясни де. Не може всички да сме мъже и то знаещи ...
 
От: Форума се бъгна

Пробва ли да си изчистиш кеша и бисквитките?

Да от "настройките" всеки път го правя.
Сериозно съм впечатлена от тоя експлоер, а дори не мога да разбера защо Мозилата все още не ми се отваря. Не се шегувам или нещо ... дори бях отвикнала, но наистина е по-бърз и без никакви дразнещи добавки.

За протокола съм със Седмичка а лаптопа ми е Асус, но разликата е просто фрапираща!
 
От: Форума се бъгна

Много бАвно зарежда тея дни и се грешка 500 даваш.
Пък тапаталка зарежда веднъж на 100 години, но поне известява навреме ако имаш Л.
 
От: Форума се бъгна

От преди 20мин. ми даваше следната грешка:

7506793E.jpg
 
От: Форума се бъгна

Днес на два пъти ми се бъгна форума, ама не се оплаквам, само отбелязвам, за да се знае
 
Re: От: Форума се бъгна

Днес на два пъти ми се бъгна форума, ама не се оплаквам, само отбелязвам, за да се знае

Мда, не се е зареждал, нали? Заради някакво падане на ADX.bg и OpenX-a. Видях, че е падал на два пъти вчера - по коментари на приятели във Facebook. ;)
 
От: Форума се бъгна

Пак не може да се търси по 3 букви!
 
Oт един момент взе да не работи коректно по три букви и го махнах (взе да не намира сео а го има) и реших че по добре да я няма функцията отколкото да се излагаме.....

срам не срам през гугъл със site:predpriemach.com ги правете тези къси търсения
 
От: Форума се бъгна

Е, защо "срам"?
Проблема си е на CMS-а.
 
От известно време не мога да отбележа раздела като прочетен, като цъкна два пъти на иконката (просто липсва връзка). Това бъг ли е или нова функционалност ?
 

Горе