Форума се бъгна

От: Форума се бъгна

Само при мен ли бичи двоен пост на всяко писане? При публикуване на пост всеки път дава грешка, че се опитвам да публикувам 2 пъти. Постът се появява нормално в темата. Редакцията не работи.
 
Какъв браузър ползваш ?

Правя експерименти с https://developers.google.com/speed/pagespeed/module

Включил съм почти минимални опции с мозила не виждам никакви проблеми но явно присъстват при някой от браузърите
 
От: Форума се бъгна

SrWare Iron. Чист Хром, с изтръгнати отровни зъбки, т.е. модулите за следене на юзър, и задължителните ъпдейти (дето не е ясно какво инфо качва към Гугъл).
Не винаги се проявява тоя дефект, последните няколко поста беше нормално.
 
От: Re: Форума се бъгна

Какъв браузър ползваш ?

Правя експерименти с https://developers.google.com/speed/pagespeed/module

Включил съм почти минимални опции с мозила не виждам никакви проблеми но явно присъстват при някой от браузърите

С мозила съм от вчера ми върти тоя номер с двойния пост , горе в хедъра някакви SQL грешки също редовно се показват
 
това горе в хедъра беше оправено вчера (ако са грешките от предната страница на тази тема)

за page speed service досега тествам минималистичен подход, има вариант да включа почти всичко и да работи по добре като пренапише почти целия код на страниците

Ще го пробвам да видим :) моля пет минути след този пост може да казвате как е форума
 
4 часа откакто смених конфигурацията от минимално включен на почти напълно включен google page speed модул. Никой не е писал по темата

да мисля ли че проблеми няма и всичко работи ок ?
 
От: Форума се бъгна

Преди малко издумка някакви грешки, ама кой да се сети да цитира...
 
преди колко малко ? рестартирах базарта с малко промени в настроиките преди около 2-3 минути


едит

отказах се от пеидж спиид явно няма да се разбере със вбюлетин
 
Последно редактирано от модератор:
От: Форума се бъгна

Много бавно ми зарежда от няколко дни?
Само при мен ли е така?
 
Re: От: Форума се бъгна

Много бавно ми зарежда от няколко дни?
Само при мен ли е така?

Махнат е калудфлеъра и гугъ пейд спиида липса подскачащия ефект

иначе тези на мега лан трябва да им е по бърз в момента че те много се оплаквха от клауд флеър при мен на нет1 и на близу е бързичък
 
От: Форума се бъгна

да не отварям друга тема... нещо не мога да си сменя аватара.

vBulletin съобщение
Unable to save image

и като пиксели и като големина в KB е ОК. Даже пробвах стария, който запазих преди да опитам да го сменя - и с него същата работа.

и през firefox и през chrome опитах

Пробвай сега :)

да, сега вече е ок.
 
Последно редактирано:
От: Форума се бъгна

Къде бъркам, че не се визуализира фб видео?
 
Re: От: Форума се бъгна

Къде бъркам, че не се визуализира фб видео?

Здрасти, какъв код имаш за поставяне? Дай да хелпнем, иначе качено там си е там, VBulletin-а интегрира код, ако има директно URL, а там малко през фейса минава. Та не съм се и пробвал да интегрирам видео от там.
 
Не се поддържа дефултно

Ако има код за вхраждане като хтмл сайт мога да го направя на къстъм бб код за фейсбук видео, аз със изостанал с фейсбука за послените 4 месеца влизам за по няколко минути на няколко дни като имам съобщение
 
От: Re: Форума се бъгна

Не се поддържа дефултно

мога да го направя на къстъм бб код за фейсбук видео,

Не е толкова зор.
Ама
Insert Video Clip
X
Enter your video clip URL below.

Example: http://www.youtube.com/watch?v=1234567

Supported videos include:
Hulu YouTube (Long) YouTube (Short) Vimeo Dailymotion Metacafe Google facebook
Дали не баца, щото фацебука е с малка буква...? :D
 

Горе