Търся: Човек който да качва продукти от един в друг сайт.

Spyrax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Няма да изпадам в подробни детайли в темата, но накратко трябва ни човек, който редовно да качва продукти от един сайт в друг. Предоставя му се сайт, нееговата задача е да копира всичко, заглавие, снимки, цена, описание и т.н. в друг сайт OpenCart.

Търси се човек за дългосрочен ангажимент, като има възможност след това да се грижи за обновяването на цени. Знам, че един скрипт и XML фийд би свършил всичко сам или да се скрейпват, но в случая така иска клиента на този етап.

Хората от Пловдив са с приоритет и има възможност да се работи директно от офиса/магазина (физическият). Плащането ще е изцяло на договорка, дали месечно, дали на бройки, предстои да се коментира. Има възможност за договори и т.н. (само фрийлансъри търсим)
 
Сорка брат, ама трееше ли тая галимация да я споделяш един вид с "легалниот, "фирмен" профил ? СЕ СИ МИСЛа, че моеШЕ да направиш галимациите с което и да е име, поне така че първото да има някакъв шанс за монетаризация поне за пред търсещите услугата, която по ДЕФ предлагаш, щото в моментот звучи нещо от сорта на: Киров ИНВЕСТ ГРУП (аджеба) сака да копне инфото от Гошов ИНВЕСТ ГРУП, щото уволнихме събмитера, и още сме в търсене на нов събмитер-гламатар 😆 😆 😆
 
Сорка брат, ама трееше ли тая галимация да я споделяш един вид с "легалниот, "фирмен" профил ? СЕ СИ МИСЛа, че моеШЕ да направиш галимациите с което и да е име, поне така че първото да има някакъв шанс за монетаризация поне за пред търсещите услугата, която по ДЕФ предлагаш, щото в моментот звучи нещо от сорта на: Киров ИНВЕСТ ГРУП (аджеба) сака да копне инфото от Гошов ИНВЕСТ ГРУП, щото уволнихме събмитера, и още сме в търсене на нов събмитер-гламатар 😆 😆 😆
Амм ... разбрах 50% от това което казваш, но в случая питането ми е като физическо лице, за приятел с онлайн магазин, който има физически магазини с офис и си търси някого сериозен. Та ... обявата е за него. Идеята е да отсея глупавите предложения и да му дам телефоните на сериозните хора.

Вече той ще си избере с кой да работи и как.
 
Последно редактирано:
Здравейте, имам интерес, но не съм от Пловдив.
Пишете на ЛС с вашият телефон, цени и ако има нещо друго, което искате да включите.
 
Имам един младеж ако искаш ще ти го препратя има нужда от задачки момчето и е от Пловдив
Да, прати детайли.
 
Здравейте! Имам интерес на обява, но не съм от Пловдив 😐 С Opencart съм работила 3 4 години.
 
Ограничавам търсенето само до Пловдив, хора, които могат да започнат на място докато свикнат и след това и хоум става. За постоянен ангажимент, днес беше на интервю човека на Пецито, ама се изложи момчето.

Та който има интерес, тези дни направо ще шерна сигурно обява от джобса. Въпрос на договорка е, но например днес се коментираха 1200лв на месец. Въпрос на това какъв опит ще има човека и как точно ще се разпредели ангажимента.
 
Ограничавам търсенето само до Пловдив, хора, които могат да започнат на място докато свикнат и след това и хоум става. За постоянен ангажимент, днес беше на интервю човека на Пецито, ама се изложи момчето.

Интересно ми е как минава такъв тип интервю за елементарна задача? :)
 
Интересно ми е как минава такъв тип интервю за елементарна задача? :)
Като всяко обикновено интервю ... под изложи имах в предвид, че момчето каза от Понеделник почвам, като сам си определи цената, а след 2 часа писа по вайбър романи на мен и на клиента, че имало много задачи и рязко променил мнението си, много несериозна работа честно казано.

Та интервю по-скоро може би да се уверим, че е читав, трезво мислещ човек, отговорен, с дисциплина. Да може да се оправя ... с елементарите задачи и така, иначе всичко както си трябва, с трудов договор и тн тн.
 
Намери се човек, обявата е вече не актуална.
 

Горе