криза или какво става на it пазара?

От: криза или какво става на it пазара?

Емчи пиши ми на лично идеята си, ама трева да прави мин. 1000 паре на месиц
 
От: криза или какво става на it пазара?

А защо не спретнем един форумен стартъп акселератор тогава :D Явно идеи и пари тука да се заринеш :D
 
От: криза или какво става на it пазара?

ма тва на човек или общо? шото нали ко сме двама и е общо се връзва по петстин на месец
 
От: криза или какво става на it пазара?

Фонд "предприемач" мисля, че е добро име. Всеки от старите кучета дава по 10 бона, аз ги събирам и вече ми звучи като идея за малдивите :) Ще изплащам дивидент под формата на картички и магнити. Какво мислите?
 
От: криза или какво става на it пазара?

Фонд "предприемач" мисля, че е добро име. Всеки от старите кучета дава по 10 бона, аз ги събирам и вече ми звучи като идея за малдивите :) Ще изплащам дивидент под формата на картички и магнити. Какво мислите?

Нека язе да ги собирам, можили :wink:
 
От: криза или какво става на it пазара?

Пламене аз кат ти казвах да ми напрайш сайта ти нещеше, ся дайте идея...хубу. имам една без майтап мноу яка и не е скъпа.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Пламене аз кат ти казвах да ми напрайш сайта ти нещеше, ся дайте идея...хубу. имам една без майтап мноу яка и не е скъпа.

Кой тоз Пламен, и що не казваш Наздраве
 
От: криза или какво става на it пазара?

Спряха ли да вървят стикерите антикамери

Мисля, че бъркаш колегите :) Един друг продаваше сайта си малко преди медиите да му направят реклама
 
От: криза или какво става на it пазара?

Правят се, правят се! Просто отнема време и се изчаква момента кога да се представят. Aз лично съм участник в 3 големи проекта, 2 от които без аналог в страната. Не съм и само аз, затишие пред буря е ;д
 
Последно редактирано:
От: криза или какво става на it пазара?

Вие ако имате сайт, който прави по 4-5к на месец, ще го продадете ли ?
Според мен няма абсолютно никаква логика да се продава такъв сайт, освен ако:
1. Е на някаква тема, която е актуална и скоро се очаква да замре /един вид си издоил кравата и гледаш да шитнеш сайта на някой балък/
2. Прави трафик основно от соц медии и лесно би заменил сайта с друг /но това си е пак морална измама, защото тоя дето ще купи сайта няма да има ресурса да вади същите пари/

Ако сайта е читав, направен както трябва, има основен трафик от директни и органик, и е стабилен, в смисъл се е наложил в нишата си, няма никаква логика да го продадеш.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Вие ако имате сайт, който прави по 4-5к на месец, ще го продадете ли ?
Според мен няма абсолютно никаква логика да се продава такъв сайт, освен ако:
1. Е на някаква тема, която е актуална и скоро се очаква да замре /един вид си издоил кравата и гледаш да шитнеш сайта на някой балък/
2. Прави трафик основно от соц медии и лесно би заменил сайта с друг /но това си е пак морална измама, защото тоя дето ще купи сайта няма да има ресурса да вади същите пари/

Ако сайта е читав, направен както трябва, има основен трафик от директни и органик, и е стабилен, в смисъл се е наложил в нишата си, няма никаква логика да го продадеш.

Има - просто не ти се занимава с нисшата, няма го желанието, което ти е помогнало да го развиеш до там и някак си не виждаш смисъл, концентриран си върху други проекти и решаваш, че е по-добре да го продадеш. :)
 
От: криза или какво става на it пазара?

Във форума изчезнаха платежоспособните купувачи, преди години съм продавал проекти за хубави суми, сега ги пускам за без пари почти, има интерес но няма кои да даде парите. Дори ми се случи с 2 проекта да ги оставя да им изтекът домейните от колкото да ги продам за 50-100 лв каквито бяха най-високите оферти.
 
Криза е още явно. ;) Има доста сделкк, като знам за две големи тук на стойност всяка над 1000 лв, дори много отгоре. ;) Ако проекта е ОК, всичко се случва. Но реално е каквото е готино се утиква бързо...а неплатежноспособките скоро и няма и да имат като са на такова ниво да не могат да направят инвестиция от това ниво. :)
 
От: Re: криза или какво става на it пазара?

Но реално е каквото е готино се утиква бързо...а неплатежноспособките скоро и няма и да имат като са на такова ниво да не могат да направят инвестиция от това ниво. :)
Тук малко високопарно се изказа, мой, не мислиш ли?
 

Горе