DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

czar, извинявам се, ако може направо ми пиши тук или ЛС, защото аз не мога да използвам тази услуга. Става въпрос за съветите, които може да ми дадеш. Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Цезаре , и аз требе да те питам за тези неща и за сайта как да стане по-тънко , но требе да постна още малко баластра мохабет ....
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Даже ти писах на лични , но не знам дали си получил нещо , нало требе да са 5 поста , а с този станаха 4 .
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

E-Business мисля че ще е интерестно на всички да научат в кои часове имаш най много поръчки в българско време,поради голямата часова разлика и общо взето какво е работното ти време?Гледаш ли да спиш денем и да работиш нощем?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Въпроси към ибизнес:
Трябва ли ти счетоводител за американската фирма?
Плащаш ли здр. осигуровки в САЩ?
Плащаш ли здр. осиг, соц. осигуровки ДОО, ДОД в Бг?
Мерси!
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

E-Business мисля че ще е интерестно на всички да научат в кои часове имаш най много поръчки в българско време,поради голямата часова разлика и общо взето какво е работното ти време?Гледаш ли да спиш денем и да работиш нощем?

работното ми време е от 12 на обед до 3 сутринта
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте ,
Имам интерес към DropShipping-а от доста време / почти 2 г./ . Следя и коментарите ви тук / веднага поздравявам E-Business за това , че дава искренни отговори на питащите /. Направил съм контакти с производители и складове в USA , проучвания за продукта , който искам да продавам , адвокат за регистрация на фирма там и т.н , но познанията ми в областа на програмирането , оптимизация на сайт и т.н клонят към 0 . Ще бъда благодарен на хора / по-добре фирми/ занимаващи се сериозно с това , да ми направят оферти за изработване на е-магазин . Искам да ми върши работа / лесно да се оправям с админ.панела/ и да е с всичките му нужни програми за оптимизаций . Целта ми е да се държи в челната страница на ам.гугъл . Искам да уточня , че не ми се иска готова платформа, като самъра или подобни . Дано повече хора да реагират с офертите и ако имат въпроси към мен / за доуточняване / да ме питат чрез мейла . Поздрави на всички !
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Отдавна следа темата и доста научих от тук, развивам отдавна бизнес в интернет в няколко аспекта но бъдещите ми интереси включват и дропшипинг. Благодаря за изключителните съвети и информация на E-Business.
Считам че мога да бъда полезен относно решения за електронен магазин тъй като съм/сме тествал доста платформи, преработвал, дописвал и имам достатъчно опит.
Искам да отбележа за хората които тепърва ще правят магазин че за доброто класиране е важно не само добрата работа по SEO а възможностите в тази насока заложени в самата платформа.
В момента има няколко добри БЕЗПЛАТНИ платформи които имат и своите недостатъци но със сигурност не отстъпват на широко рекламираната българска система ;).
Ако някой се интересува от съвет и препоръка съм готов да му помогна, в бъдеще когато имам време ще пускам очерк за някои платформи тук или в обособена тема във форума.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Относно нещо подобно на дропшипинг за стоки от Англия за България някой може ли да се изкаже ?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Аз наскоро купувах електронна цигара през български сайт,който ги взема от англия.Само че си имат склад тука и е с наложен платеж.Батерията ми се повреди и им писах да ги питам какво да правя,защото нямаше никакви гаранции.Те ми се обадиха след 20 минути и ми казаха че утре ми пращат нова батерия всичко за тяхна сметка. сайта им беше club66.eu
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Аз наскоро купувах електронна цигара през български сайт,който ги взема от англия.Само че си имат склад тука и е с наложен платеж.Батерията ми се повреди и им писах да ги питам какво да правя,защото нямаше никакви гаранции.Те ми се обадиха след 20 минути и ми казаха че утре ми пращат нова батерия всичко за тяхна сметка. сайта им беше club66.eu

Това не е дропшипинг! :) това е някаква побългарена електронна търговия ..
иначе всички ел. цигари от сайта който си посочил са с гаранция една година за това са ти сменили батерията ...иза да те компенсират малко за високата цена на която продават електронните цигари... все пак си клиент , който пак ще поръча от тях :)
 
Последно редактирано:
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Сигурен сам че нямаш никаква връзка с club66.eu8)
Този форум има голяма нужда от модератори!!!!


Аз наскоро купувах електронна цигара през български сайт,който ги взема от англия.Само че си имат склад тука и е с наложен платеж.Батерията ми се повреди и им писах да ги питам какво да правя,защото нямаше никакви гаранции.Те ми се обадиха след 20 минути и ми казаха че утре ми пращат нова батерия всичко за тяхна сметка. сайта им беше club66.eu
 
От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Това не е дропшипинг! :) това е някаква побългарена електронна търговия ..
иначе всички ел. цигари от сайта който си посочил са с гаранция една година за това са ти сменили батерията ...иза да те компенсират малко за високата цена на която продават електронните цигари... все пак си клиент , който пак ще поръча от тях :)

Поразгледах доста оферти преди да купя,имах чувството че всички се бяха наговорили и продаваха на една и съща цена.В момента за България аз незнам да има точно дропшипинг.На този принцип работят навсякъде тук.Даже наскоро потърсих прозиводители на такива цигари,за да ги продавам на моя сайт,но печалбата се оказа нищожна и се отказах да го правя.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някой до сега занимавал ли се е с дропшипинг?

dealextreme имат такава опция, но нещата до Б-я идват за 20 работни дни = 1 месец
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте, отдавна следя този форум, но сега реших да се включа активно.:oops:
Започнах да се занимавам с дропшипинг и трябва да ви кажа, че това е офертата.
Открих перфектният дропшипер, който не иска да имаш фирма, да имаш мърчент акаунт, да купиш продукта предварително когато имаш поръчка, или да извадиш доста пари, за да покриваш много поръчки, които са дошли едновременно. Имат над 1000.000 продукта. Таргета ти е основно САЩ и Англия (знаете,че там са парите), също така може и международни поръчки и още мнооого екстри.
Бих ви пуснал линк, но това ми е първият пост тук, така че май няма как да стане точно сега:wink:
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Първия ти пост тука е скам! Ако поне малко разбираше от ДШ щеше да ти е ясно, че текива сайтове дето твърдят че срещу 50$ ще може да им работиш със системата и ще им продаваш 100 000-те продукта са поредния СКАМ. Предполагам си се аднал към тяхната афилиейт програма и си мислиш че ще удариш киоравото тука във форума.

Ако питаш мен участвай в програми дето имат само хубави продукти и са полезни на хората. Само така се прави добър и успешен афил маркетинг. Ако рекламираш шитове едва ли ще имаш успех. Не се заяждам с теб а ти давам малък съвет, който е фундаментална истина и основа на афил маркетинга.

Здравейте, отдавна следя този форум, но сега реших да се включа активно.:oops:
Започнах да се занимавам с дропшипинг и трябва да ви кажа, че това е офертата.
Открих перфектният дропшипер, който не иска да имаш фирма, да имаш мърчент акаунт, да купиш продукта предварително когато имаш поръчка, или да извадиш доста пари, за да покриваш много поръчки, които са дошли едновременно. Имат над 1000.000 продукта. Таргета ти е основно САЩ и Англия (знаете,че там са парите), също така може и международни поръчки и още мнооого екстри.
Бих ви пуснал линк, но това ми е първият пост тук, така че май няма как да стане точно сега:wink:
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте, отдавна следя този форум, но сега реших да се включа активно.:oops:
Започнах да се занимавам с дропшипинг и трябва да ви кажа, че това е офертата.
Открих перфектният дропшипер, който не иска да имаш фирма, да имаш мърчент акаунт, да купиш продукта предварително когато имаш поръчка, или да извадиш доста пари, за да покриваш много поръчки, които са дошли едновременно. Имат над 1000.000 продукта. Таргета ти е основно САЩ и Англия (знаете,че там са парите), също така може и международни поръчки и още мнооого екстри.
Бих ви пуснал линк, но това ми е първият пост тук, така че май няма как да стане точно сега:wink:

малко звучи като научна фантастика... за това ще е интересно да го видим този дроп шипър. Интересно защо всички са се юрнали да търсят дроп шипъри. И всеки ме пита кажи един дроп шипър. Така ли не разбрахте че "дроп шипъри " НЯМА. ДропШип е просто някакво общоприето наименование на УСЛУГА. как търсите ДропШипъри????? никой няма да ви каже аз съм дроп шипър. Какво има да им търсите на дропшипърите? Имате продукт. Значи този продукт някой го е произвел. Ами свържете се с производителя и го питайте дали извършва УСЛУГАТА "ДропШип" . 90% ще ви кажат да. без да са дропшипъри. те са си просто производител. Или ако произведеното е в Китай, търсете складове на едро в УСА и пак ги питайте дали извършват такава услуга.

Та в тази връзка за да ви стане още по ясно - една смешна история. Работих с един склад ( който вие наричате "ДропШипър" ) и след повече от една година и половина съвместна работа го питам човека дали дали освен продуктите с които работя може да ми предложи "дропшип" и за други продукти. А той ме пита : А какво точно е дроп шип? Той Човека трудно работи с компютър, до скоро не знаеше как се праща снимка по нета. Не знае какво е дроп шип. Но човека си праща продуктите на мой клиенти - без дори да знае че това се казва дропшип.

Когато аз се свързвам с някой производител или склад - аз използвам следното бланково писмо: "алабала.... I'd be very interested in selling your products in a
online retail environment. I am sending this email because I would like to offer your products to my customer, so I would like to know if you are able to ship your products to
them? ...alabala"

както виждате никаде не се споменава "дропшип". Нито те се определят като дропшипъри.

И в интерес на истината аз повече от 4-5 години не работя с нито един от така наречените "дроп шипъри" . Работя с складове или с производители които извършват услугата пращане на продукт до клиента от мое име.

Съгласен съм че може би грешката е моя че аз използвах думата "ДропШипър" в моите първоначални обяснения, но го направих просто за да бъде малко по ясна цялата схема и обединих под една дума производители и складове които извършват определена услуга.

Така че стига сте питали за ДропШипъри. Всеки производител и всеки склад на едро при добро желания може да ви извърши определена услуга.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Отново евала на И-бизнес. Само един негов пост струва колкото поне хиляда на другите в този форум. Един от малкото хора, които не само знаят много, но и казват каквото знаят и на другите. Надявам се, че по-често ще пишеш:d:d
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Бате, не си объркал думата. Точно така се казва тази услуга. Повечето производители дори си слагат на сайта че правят дропшип. На мен ми се случи 1 път много интересно нещо. Едни китайци производители ги питах да ми кажат слад дето ще им дроп шипват продуктите - и те ми казаха че праят дроп шипинг. Питаха ме колко контейнера ще взема да ми ги дроп шипнат :)
 

Горе