DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Бате, не си объркал думата. Точно така се казва тази услуга. Повечето производители дори си слагат на сайта че правят дропшип. На мен ми се случи 1 път много интересно нещо. Едни китайци производители ги питах да ми кажат слад дето ще им дроп шипват продуктите - и те ми казаха че праят дроп шипинг. Питаха ме колко контейнера ще взема да ми ги дроп шипнат :)

Да де :))))) нали точно това казах - че дроп шип се нарича услугата. А тези които я извършват са производители (както ти казваш) или складове на едро. Ама те не се определят като "Дроп Шипъри" , а казват че извършват И тази услуга - дроп шип :) Те всички знаят колко полза имат от това и си го обявяват сами на сайтовете. Аз просто казах повече да не ги наричаме дроп шипъри. И да търсят хората такива. Предложих за напред да ги наричаме производители или складове на едро които извършват и услуга дроп шип :)
За едно и също говорим
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Дам...ако си объркаш доставчика - жална ти майка...ето пример- на ДРЕБНО в Dealextreme парти светлинки за пръсти малко под 3 долара

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.7522

В "специално предназначен за дропшипъри" сайт на ЕДРО 8 долара...

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/led-laser-fingers/
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички, искам да поздравя E-Business за страхотната тема и да му благодаря за изключително ясните и откровени отговори на всички въпроси. Изчетох всички мнения и много се заинтригувах от този тип търговия. Намирам се в Щатите и си помислих, че ще ми е и по-лесно да започна. От година, две се занимавам с малки сделчици по E-bay, но те си бяха между другото, не са ми докарвали значителни доходи, но сега мисля да премина на следващото ниво и имам следния въпрос:
Може ли да кажете какъв тип трябва да бъде типа фирммата, и има ли значение продукта, който ще се продава:
Limited Liability Company
Limited Partnership
Fictitious Name
Не знам дали има и други варианти, с които аз не съм запознат. Май разликата в типа на фирамата е в данъците, които се плащат на края на годината, но не съм сигурен.
Имам и още един въпрос:
Много често из интернет срещам реклама на сайтовете WorldWide Brands и Onesource, които са платени. Има ли някой, който се е възползвал от тях и наистина струва ли си да се инвестира в тях? Кой е по-добър? :shock:
Много благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ами аз имам регистрация в WorldWide Brands и съм доволен,но не съм пробвал други.Мисля че ми спестиха време за откриване на реални производители и имат доста добри проучвания на тема маркетинг и кое си струва да продаваш.Например там имаше обяснено на едно място колко много можеш да спечелиш от един продукт,който E-Business много успешно продава и много се зачудих как става така че като търсиш този продукт излиза само неговия сайт,а не го предлагат и други хора.Имам регистрация и в alibaba обаче определне не е същото,защото там са само посредници а в WorldWide Brands почти всички са производители и разликата в цената която ти предлагат продуктите е огромнa.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Иво5289,

Много благодаря за информацията, сега се чувствам по-спокоен да се "абонирам", ако мога така да се изразя :)
Аз прочетох и онлайн книгата на Крис Малта, която E-Business е предложил по-горе във форума и този г-н Малта много убедително обяснява целия процес на започването на онлайн търговия и дава ценни съвети. Много успехи ти пожелавам!
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички.Прочетох доста по темата и наистина е доста интересна и полезна.Занимавал съм се с някой по дребни продажби в ибей но нищо сериозно.И на мен както и на повечето тук бих искал да разбера повече за тези дропшипъри или хората,които правят тази услуга.От къде ги намирате освен от платените сайтове и как можем да сме сигурни,че не са някой измамници,благодаря
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Дам...ако си объркаш доставчика - жална ти майка...ето пример- на ДРЕБНО в Dealextreme парти светлинки за пръсти малко под 3 долара

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.7522

В "специално предназначен за дропшипъри" сайт на ЕДРО 8 долара...

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/led-laser-fingers/
Абе и аз мислех да отваря едно сайтче в което да продавам такива продукти.Но проблема ми беше фирмата,иначе и аз щях да взимам продукти от dealextreme и щях да ги продавам с надценка.Но когато се замислих да отворя фирма ми се струваше доста скъпо, а незнаех дали ще спечеля нещо.Но сега бях чел някъде ,че се продавали такива сайтове в който не е нужно да отваряш фирма ,плащаш 20 долара и те ти дават сайт и ти си продаваш нататък. Ако знаете някой такива сайтове моля дайте ги тук.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Извинете за 2-рия пост.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

имам интерес да се пробвам в сферата на dropshift но съм доста начинаещ

изпратиха ми следния сайт с неговите условия:
http://www.chinabuye.com/

[FONT=trebuchet ms, verdana]Join the ChinaBuye.com Cool Gadgets Affiliates Program and start making money online today![/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]Earn huge commissions by introducing your web visitors to our large selection of Cool Electronic Gadgets, LED Light, LED Gadgets, EL T Shirt Product, China Cell Phones,Cell Phone Accessories, Computer Gadgets, Car Accessories, and other Valuable Products – and there's something for everyone![/FONT]

[FONT=trebuchet ms, verdana]Very Generous traffic commission, you will get paid for every click.[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• High Sales Commission 5%[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]Becoming an affiliate of CHINABUYE.COM is free and easy. Start earning generous commissions today.[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• High conversion Over 7% [/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]Our price is lowest in the world, so the high conversion is definite. [/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]You will earn more commission while driving same traffic.[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• Cookie duration/return day tracking of 60 days[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]Customers can return up to 60 days after first clicking on your links to our Website, and you still get a commission![/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• Second Tier Commissions 1%[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]If web visitors follow your affiliate link, and become affiliates themselves, you will earn 1% of their sales.[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• Multiple promotional and merchandising tools[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]You can use our pre-designed banners and text links, or make your own with the tools in Shareasale. [/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• Trusted third-party tracking and payment[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]CHINABUYE.COM has teamed up with ShareASale to provide you with trusted third party tracking, detailed reporting, monthly commission checks, a suite of tools, and dedicated affiliates support to help you succeed.[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, verdana]• Leave the details to us![/FONT]

[FONT=trebuchet ms, verdana]We handle all of the details; from taking the orders, to shipping, to providing customer service - all you have to do is send us customers and take your commissions!


как ви се струват в сравнение с другите подобни програми?

мен ме притеснява единствено срокът за доставка и как клиентът да не се усети и да си ги купи сам, прескачайки те.

някой има ли опит в такива ситуации?

благодаря предварително!

[/FONT]
 
Въпроси към ибизнес:
Трябва ли ти счетоводител за американската фирма?
Плащаш ли здр. осигуровки в САЩ?
Плащаш ли здр. осиг, соц. осигуровки ДОО, ДОД в Бг?
Мерси!

Здравейте,
И аз бих помолил ако има някой компетентен да помогне по въпросите
(не срещнах нищо по тях из форума):

Трябва ли ти счетоводител за американската фирма и/или как се водят отчетите?
Каква е цялата процедура, че изобщо не съм наясно с тези неща - какъв вид данък се плаща и кога, разликата между данък печалба,годишен данък и ДДС и кои от трите кога се плаща:(:shock:
Трябва ли да плащаш здр. осигуровки - аз съм неработещ намиращ се в САЩ?

Фирмата е готова срещу $125 - LLC само не знам дали направих грешка като включих и жена ми в нея( e-Business беше споменал - "Когато е с един член има много предимства") че се попритесних малко?!?!
Ако мога да помогна с нещо и аз на някой да заповяда.

Благодаря предварително!:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Прочетох цялата тема,която силно ме интересува и съм много доволна, от намерената тук информация!За което много благодаря на всички!
Бих се радвала,ако внесете (и най-вече: e-business!!) яснота по въпросите,които ме интересуват!:
#Какви документи получавате,от фирмата,която ви е регистрила?(устав;учред.договор)?
#Регисрират,ли Ви domain/hosting plan?
#Вие,ли разговаряте с евентуално обадилите Ви се купувачи,или оператори от виртуалния Ви офис?
#Merchat account Ви-offshore merchant account,ли трябва да е?
#Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account?
#Къде препоръчвате да се открие банковата сметка-USA;Дания или Кипър?
#Каква е годишната такса за поддръжка за фирмата и агента?
#Регистрирана,ли е фирмата Ви по ДДС?
#В един от постовете казвате,че не препоръчвате да се закупуват готови фирми-заради миналото им!Ако това е новорегистрирана фирма-без търговско и данъчно минало-как мислите-не е,ли удачно закупуване на такава ,с оглед на краткото време за предприемане на действия(търговска дейност)?
Предварително изказвам благодарностите си ,за отговорите ви,които чакам с нетърпение!!:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

:oops:Моля ,да ме извините за правописните грешки-допуснати от мен в предходящия ми пост!
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Може ли някой да ми отговори, защо доставчиците от Америка не приемат плащане по PayPal за минимални бройки ( около 5-6 доставчика поставиха такова условие като- най-много намалиха до 3) ?
Всмисъл, свързано е със счетоводство или има нещо друго ?
 
От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Прочетох цялата тема,която силно ме интересува и съм много доволна, от намерената тук информация!За което много благодаря на всички!
Бих се радвала,ако внесете (и най-вече: e-business!!) яснота по въпросите,които ме интересуват!:
#Какви документи получавате,от фирмата,която ви е регистрила?(устав;учред.договор)?
#Регисрират,ли Ви domain/hosting plan?
#Вие,ли разговаряте с евентуално обадилите Ви се купувачи,или оператори от виртуалния Ви офис?
#Merchat account Ви-offshore merchant account,ли трябва да е?
#Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account?
#Къде препоръчвате да се открие банковата сметка-USA;Дания или Кипър?
#Каква е годишната такса за поддръжка за фирмата и агента?
#Регистрирана,ли е фирмата Ви по ДДС?
#В един от постовете казвате,че не препоръчвате да се закупуват готови фирми-заради миналото им!Ако това е новорегистрирана фирма-без търговско и данъчно минало-как мислите-не е,ли удачно закупуване на такава ,с оглед на краткото време за предприемане на действия(търговска дейност)?
Предварително изказвам благодарностите си ,за отговорите ви,които чакам с нетърпение!!:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Какво става бе хора, никой не дава отговори вече по темата:(
Но аз да питам пък дано някой компетентен се притече на понощ на НАС новаците?
Ако сайта ти не потръгне примерно заради избора на продуктите, можеш ли да ги смениш и пак да се надяваш или трява да се започва всичко от начало...нов сайт...домейн...хост...
Благодаря и успехи на всички
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

:D:D:D:D
Браво и благодаря. Много полезна, но и мнооооооооооого дълга тема :)
4:24АМ

Ако има отговор на въпроса за счетоводител в САЩ, данъци , осигуровки ще бъдем много радостни
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте и от мен. И аз изчетох цялата тема и силно се интересувам от повече подробности за този вид бизнес.
E-business, аз ти открих сайтчетата и много се кефя на стоките, които предлагаш. Добавих ти ICQ-то в мойто, но нещо май не влизаш често в него.
Успех на всички, които смятат да започнат това начинание. Аз самия сьщо смятам за в бьдеще да се захвана с подобен бизнес. За сега няма как, понеже сьм с ограничени финанси.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравей, andre6kina. Ами аз мисля, че ако решиш да смениш нишата е нормално да смениш и домейна. Ще си ползваш сьщия хост. Но всичко останало - отначало.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Фирмата ми се занимава с Търнкий (готови за бизнес) бизнеси повече от 6 години. Специализирани сме в дропшип уеб сайтове и мога да предложа цялостно решение за всеки с разнообразни продукти. В момента подобряваме нашата шопинг система за цялостно автоматизиране на бизнесите които предлагаме което включва автоматично подновяване на продуктите и цените всеки ден

По долу е листа от търнкий yебсайтове които сме правили и за които имаме дропшипери:

1. Всичко за животните
2. Бебешки Продукти
3. Козметични продукти
4. Легло, баня и спално бельо
5. Дигитални Камери и аксесоари
6. Къмпинг продукти
7. Автомобилни аксесоари
8. Кафе, кафени продукти и чай
П9. Компютри и аксесоари
10. Продукти за Кучета
11. ДВД-та
12. Електроника
13. Модни дрехи
14. Огнестрелно оръжие
15. Парфюми и козметика
16. Игри
17. Подаръци
18. Голф аксесоари
19. ГПС и аксесоари
20. Здравни продукти
21. Дом и градина
22. Декор
23. Ипод и аксесоари
24. Бижута
25. Детски играчки
26. Детски дрехи
27. Ножове и мечове
28. Кожени изделия
29. Запалки Зипо
30. Дамско бельо
31. Аксесоари за лодки
32. MP3 и МП4 плейъри
33. Както се вижда по телевизията
34. Телефони и аксесоари
35. Секс играчки
36. Обувки
37. Сребърни бижута
38. Спортни аксесоари
39. Супер Мол (включва продукти от няколко магазина)
40. Супер секс магазин (sexy бельо + секс играчки)
41. Инструменти
42. Часовници
43. Продукти за офиса
44. Продукти за партита и подаръци
45. Витамини и минерали
46. Продукти осигуряващи безопасност (шок палки и т.н)
47. Изкуство
48. Продукти за лична хигиена
49. Сватбени продукти и аксесоари

Можем да ви направим магазин продаващ всякакви продукти. Само назовете продуктите, ние ще направим всичко останало:) Листът по горе е от магазини които вече сме правили.

Този бизнес модел може да се осъществи и в България, тъй като имаме контакти с няколко склада. Ако имате желания за развиване на такъв бизнес в България, моля пишете ми с конкретни продукти които искате да продавате.


Цената на всеки бизнес е 400 Евро. Тя включва:

- Мнoгoфункционална шопинг система
- Пълна информация за дропшипера
- Помощ и отговаряне на въпроси. Напътствия и съвети
- Помощ с маркетинга и SEO-to
- Безплатен хостинг за 1 година
- Безплатен домейн.

Ако имате интерес за развиване на такъв business в България, цената ще бъде малко по висока(по договаряне) тъй като ще ни е необходимо време за research и сключване на договори

Мога да отговоря на вашите въпроси на ЛС, Skype или да се чуем по телефона. Моля не ми пишете просто от любопитство, а ако наистина имате сериозно желание, възможности и средства за такъв бизнес.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте и от мен. И аз изчетох цялата тема и силно се интересувам от повече подробности за този вид бизнес.
E-business, аз ти открих сайтчетата и много се кефя на стоките, които предлагаш. Добавих ти ICQ-то в мойто, но нещо май не влизаш често в него.
Успех на всички, които смятат да започнат това начинание. Аз самия сьщо смятам за в бьдеще да се захвана с подобен бизнес. За сега няма как, понеже сьм с ограничени финанси.

Здравейте!
Бихте, ли споделил с останалите новаци- сайтчетата на нашия всеобщ учител E-business!? Добре би било, да имаме нагледно ръководство! :)
 

Горе