DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Цената на всеки бизнес е 400 Евро. Тя включва:

- Мнoгoфункционална шопинг система
- Пълна информация за дропшипера
- Помощ и отговаряне на въпроси. Напътствия и съвети
- Помощ с маркетинга и SEO-to
- Безплатен хостинг за 1 година


Мога да отговоря на вашите въпроси на ЛС, Skype или да се чуем по телефона. Моля не ми пишете просто от любопитство, а ако наистина имате сериозно желание, възможности и средства за такъв бизнес.


Здравейте!

Ако разполагам с дропшипери- каква би била цената, за извършената от Вас услуга- без ползване на дропшип контакти от Вашата база?
Възможно, ли е на един и същ сайт да се предлагат еднотипни стоки, от различни търговци- предлагащи услугата дропшип?
Ако искате да ми отговорите на скайп: andonova.63
Благодаря Ви! :)
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Какво имаш пшредвид с:

Ако разполагам с дропшипери- каква би била цената, за извършената от Вас услуга- без ползване на дропшип контакти от Вашата база?

Възможно, ли е на един и същ сайт да се предлагат еднотипни стоки, от различни търговци- предлагащи услугата дропшип?
Възможно е, даже е по-добре. Все пак е хубаво да имаш голям асортимент. Повечето такива сайтове са с повече от един бранд/производител. Разгледай някой и ще придобиеш представа какво представлява и каква концепция следва. Но имай предвид, че всичките следва една и съща, за по-добро позициониране - да са специализирани в дадена област. ;)

Успехи на теб.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Бихте, ли споделил с останалите новаци- сайтчетата на нашия всеобщ учител E-business!? Добре би било, да имаме нагледно ръководство! :)
Ами аз доста се изкушавах дали да ги напиша, но мисля че не е редно. Ако той искаше, щеше да ги сподели. Пък и не искам да ме гледа с лошо око, понеже ми се ще да почерпя от неговия опит.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
czar казва в поста си, че имат дропшипъри за всички теми, за които правят сайтове. И че цената включва: пълни данни за дропшипърите.
Това имах предвид. Цената би трябвало да е различна от упоменатата от czar, ако не се ползва тяхната база данни.

Имам и още един въпрос, към занимаващите се с dropshipp : възможно, ли е сайта да се изгради на платформа за е-търговия с отворен код?
Благодаря!:)
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Благодаря!
Разбирам!
Имаш право.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Какво имаш пшредвид с:




Възможно е, даже е по-добре. Все пак е хубаво да имаш голям асортимент. Повечето такива сайтове са с повече от един бранд/производител. Разгледай някой и ще придобиеш представа какво представлява и каква концепция следва. Но имай предвид, че всичките следва една и съща, за по-добро позициониране - да са специализирани в дадена област. ;)

Успехи на теб.
Здравейте!
Blinky,
Вие бихте ли могъл да отговорите на моите предишни запитвания? Явно E-business не влиза често тук!!
Благодаря!:wink:
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравей,

да не влиза често има си занимания. Но предполагам, ще даде някой друг отговор. Аз не мога да ти дам информацията, която той може да ти даде. Не съм толкова навътре в нещата, все още. ;)

Видях, че някои от въпросите са доста индивидуални, като това за таксите - може да е според това какво се продва и на кой пазар си. Предполага, че ще ти се отговори. Но виж темата по-обстойно. Може да има нещо по въпроса. ;)

П.П: Тук си говорим на "Ти" :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте колеги.
Вчера говорих със czar и останах много доволен. Човека е отзивчив и търпелив и си разбира от работата. Когато свърша сделката с него ще ви пиша.. За сега съм много доволен.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Мога да отговоря на вашите въпроси на ЛС, Skype или да се чуем по телефона. Моля не ми пишете просто от любопитство, а ако наистина имате сериозно желание, възможности и средства за такъв бизнес.

Здравей, би ли ми пратил на ЛС ICQ или Skype, че не мога да пращам лични съобщения.

Поздрави и успех на всички от форума, доста занимателно и изчерпателно четиво!
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Прочетох цялата тема,която силно ме интересува и съм много доволна, от намерената тук информация!За което много благодаря на всички!
Бих се радвала,ако внесете (и най-вече: e-business!!) яснота по въпросите,които ме интересуват!:
#Какви документи получавате,от фирмата,която ви е регистрила?(устав;учред.договор)? - $$$$ Такива документи за каквито сте се дововолили и влизат в услугата им.
#Регисрират,ли Ви domain/hosting plan? - $$$$ Не разбира се. Регистрирането на домейн(и) отнема 2-3 минути така че всеки си избира име на домейн и хостинг план
#Вие,ли разговаряте с евентуално обадилите Ви се купувачи,или оператори от виртуалния Ви офис? - $$$$ Аз комуникирам основно с имейли.
#Merchat account Ви-offshore merchant account,ли трябва да е? - $$$$ Желателно е да си е USA фирма с USA мърчант акаунт
#Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account? $$$$ - аз лично плащам $129 на месец за мърчант акаунта + 6,24% от цената на транзакция
#Къде препоръчвате да се открие банковата сметка-USA;Дания или Кипър? - $$$$ - USA
#Каква е годишната такса за поддръжка за фирмата и агента? - $$$$ При мен е $488 на година
#Регистрирана,ли е фирмата Ви по ДДС? - $$$$ - Фирмата е LLC
#В един от постовете казвате,че не препоръчвате да се закупуват готови фирми-заради миналото им!Ако това е новорегистрирана фирма-без търговско и данъчно минало-как мислите-не е,ли удачно закупуване на такава ,с оглед на краткото време за предприемане на действия(търговска дейност)? $$$$ Съвета ми е да си направите нова фирма
Предварително изказвам благодарностите си ,за отговорите ви,които чакам с нетърпение!!:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Може ли някой да ми отговори, защо доставчиците от Америка не приемат плащане по PayPal за минимални бройки ( около 5-6 доставчика поставиха такова условие като- най-много намалиха до 3) ?
Всмисъл, свързано е със счетоводство или има нещо друго ?

Това си е решение на самия доставчик/диструбутор. Аз имам такива който приемат само плащания през PayPal. Въпрос на личен избор
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Какво става бе хора, никой не дава отговори вече по темата:(
Но аз да питам пък дано някой компетентен се притече на понощ на НАС новаците?
Ако сайта ти не потръгне примерно заради избора на продуктите, можеш ли да ги смениш и пак да се надяваш или трябжа да се започва всичко от на4ало...нов сайт...домейн...хост...
Благодаря и успехи на всички

Винаги може да си смениш продуктите разбира се. Но ако саита ти се казва чадъри.ком и продаваш чадъри няма да е удачно да смениш продуктите със ски. В този случай по добре всичко на ново с домейн ски.ком
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Бихте, ли споделил с останалите новаци- сайтчетата на нашия всеобщ учител E-business!? Добре би било, да имаме нагледно ръководство! :)

Ако исках бих ги споделил до сега - но не виждам смисъл. Сайтовете ми не са нищо особено от към уеб дизайн защото не разбирам нищо от това и съм си ги правил сам. с 2 думи ужасни са.
Но ако някой се интересува от подобни сайтве предлагам нагледни ръководства:
http://www.pottingbenches.com
http://www.ridingtoys.com
http://www.babyswings.com
http://www.worldglobes.com
http://www.changingtablestore.com
http://www.beachchairs.com
http://www.allsandboxes.com

Мога да покажа още около 5-6 МИЛИОНА сайта подобни. Не знам каква е тази мания да питате за дропшип сайтове, отворете Google - има милиони. Ще съм УЖАСНО впечатлен ако някой ми покаже сайт (онлайн магазин ) който не работи с дропшипъри. Всеки ден виждате стотици такива сайтове . Защо трябва да питате и някой да ви показва???? Или аз не разборам въпросите ...
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Да, добър пример даде. Това е голяма мрежа от такива сайтове на Hayneedle Inc и ги има в доста ниши. ;) Това са богати копелете според мен. Но и доста са се разпрострели.... Толкова са големи, че и афилиейт програма са си пуснали. Но опредлено има доста дропшип сайтове. Даже се чудя кои да повече, те или афилиейт сайтовете. Искам да благодаря на Е-Бизнеса за отговорите, като най-чаткащ от всичко в дропшипинга. ;)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Да, добър пример даде. Това е голяма мрежа от такива сайтове на Hayneedle Inc и ги има в доста ниши. ;) Това са богати копелете според мен. Но и доста са се разпрострели.... Толкова са големи, че и афилиейт програма са си пуснали. Но опредлено има доста дропшип сайтове. Даже се чудя кои да повече, те или афилиейт сайтовете. Искам да благодаря на Е-Бизнеса за отговорите, като най-чаткащ от всичко в дропшипинга. ;)

Другата такава много популярна мрежа от сайтове е http://www.csnstores.com/ имат около 200 и повече сайта мисля
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Другата такава много популярна мрежа от сайтове е http://www.csnstores.com/ имат около 200 и повече сайта мисля
Ооо, да. И тях съм ги засичал. Те са се съсредоточили в Home & Garden много, но като цяло и те са си хищници, брат. При pets са слаби. Това са наистина добре заформени мрежа, които се градят с много пари и добре подготвен персонал. И не след дълно оп, мрежа с много посетители, клиенти и продажби. И вече е готова за излизане на борсата. Така се прави. Динамиката му е майата. :)
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте,

Отговорите ми са по долу

В: Ако разполагам с дропшипери- каква би била цената, за извършената от Вас услуга- без ползване на дропшип контакти от Вашата база?
О: Цената ще е 300 евро, което включва:
- Многофункционална шопинг система
- Дизайн
- Домейн
- Помощ и отговаряне на въпроси. Напътствия и съвети
- Помощ с маркетинга и СЕО-то
- Безплатен хостинг за 1 година

За да е напълно автоматизиран процеса, ние трябва да направим система с предоставения дропшипер която да взима продуктите всеки ден и да прави обновяване на цени и наличност. Повечето дрошипери променят цени и наличност ежедневно.

В: Възможно, ли е на един и същ сайт да се предлагат еднотипни стоки, от различни търговци- предлагащи услугата дропшип?
О: Да, възможно е.

Ако имате повече въпроси може да говорим на Skype




Здравейте!

Ако разполагам с дропшипери- каква би била цената, за извършената от Вас услуга- без ползване на дропшип контакти от Вашата база?
Възможно, ли е на един и същ сайт да се предлагат еднотипни стоки, от различни търговци- предлагащи услугата дропшип?
Ако искате да ми отговорите на скайп: andonova.63
Благодаря Ви! :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Разбира се че е възможно но си сам на бойното поле, без помощ. Също така ако ползваш дропшипер с 100-ци продукти, как ще ги обновяваш? На ръка ще е загубена кауза. Някои от дропшиперите предлагат и CSV import или XML feeds но пак ти трябва къстамизация и адски много "know how"


Имам и още един въпрос, към занимаващите се с dropshipp : възможно, ли е сайта да се изгради на платформа за е-търговия с отворен код?
Благодаря!:)
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

E-Business,

Ако имаш желание, пиши ми да ти дам малко инфо как можеш да спестиш пари тук.


#Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account? $$$$ - аз лично плащам $129 на месец за мърчант акаунта + 6,24% от цената на транзакция
 
От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ето и моите отговори. Ще те помоля да уточниш някои от въпросите си за да мога да ти дам коректни отговори.


В: #Какви документи получавате,от фирмата,която ви е регистрила?(устав;учред.договор)?
О: Коя фирма реферираш тук? Дропшипера или посредническа фирма?
В: #Регисрират,ли Ви domain/hosting plan?
О: Коя фирма реферираш тук? Посредническа фирма?
В: Вие,ли разговаряте с евентуално обадилите Ви се купувачи,или оператори от виртуалния Ви офис?
О: Ако можете да си позволите лукса да говорите с вашите клиенти по тел, това е най добрия вариант тъй като така се печели най лесно доверие. Тай като това е трудна задача, аз препоръчвам емайл.

В: #Merchat account Ви-offshore merchant account,ли трябва да е?
О: Къде ще правите бизнес? Къде се намирате физически?

В: #Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account?
А: Има 100ци фирми които предлагат merchant accounts. Avarage fee per transaction не трябва да е повече от 4%. Това което ние ползваме е с супер лесен set up, парите се превеждат директно по сметка (няма значение къде е банката, включително и БГ) няма monthly fees, i fee per transaction e около 5%

В: #Къде препоръчвате да се открие банковата сметка-USA;Дания или Кипър?
О: Къде ще правите бизнес? Къде се намирате физически?

В: #Каква е годишната такса за поддръжка за фирмата и агента?
О: Коя фирма реферирате тук? Малко повече инфо

В: #Регистрирана,ли е фирмата Ви по ДДС?
О: Фирма се регистрира по ДДС като наближи 50к. Има ли фирмата оборот до сега? И отново, къде сте физически и къде ще правите бизнес?

В: #В един от постовете казвате,че не препоръчвате да се закупуват готови фирми-заради миналото им!Ако това е новорегистрирана фирма-без търговско и данъчно минало-как мислите-не е,ли удачно закупуване на такава ,с оглед на краткото време за предприемане на действия(търговска дейност)?
О: Фирма може да се преведе в търговска активност за около 2-3 дни. Няма смисъл от закупуването на съществуваща такава.

Надявам се че съм бил полезен. Ако може малко повече светлина на въпросите по горе за да ви дам максимално коректна информация.


Здравейте!
Прочетох цялата тема,която силно ме интересува и съм много доволна, от намерената тук информация!За което много благодаря на всички!
Бих се радвала,ако внесете (и най-вече: e-business!!) яснота по въпросите,които ме интересуват!:
#Какви документи получавате,от фирмата,която ви е регистрила?(устав;учред.договор)?
#Регисрират,ли Ви domain/hosting plan?
#Вие,ли разговаряте с евентуално обадилите Ви се купувачи,или оператори от виртуалния Ви офис?
#Merchat account Ви-offshore merchant account,ли трябва да е?
#Какъв е % за транзакция,който се удържа и каква е годишната такса за merchant account?
#Къде препоръчвате да се открие банковата сметка-USA;Дания или Кипър?
#Каква е годишната такса за поддръжка за фирмата и агента?
#Регистрирана,ли е фирмата Ви по ДДС?
#В един от постовете казвате,че не препоръчвате да се закупуват готови фирми-заради миналото им!Ако това е новорегистрирана фирма-без търговско и данъчно минало-как мислите-не е,ли удачно закупуване на такава ,с оглед на краткото време за предприемане на действия(търговска дейност)?
Предварително изказвам благодарностите си ,за отговорите ви,които чакам с нетърпение!!:)
 

Горе