Writechamp.io - AI копирайтър (chatGPT)

nsevimov

Well-Known Member
Здравейте,
Имам приятни новини, свързани със Writechamp

Актуални ценови планове:

План PRO 40K - $5 на месец (40 000 думи)
План PRO 100K - $10 на месец (100 000 думи)
План PRO 300K - $25 на месец (300 000 думи)
План PRO 600K - $49 на месец (600 000 думи)

Какво ново ?
- 10+ допълнителни темплейта за генериране на съдържание.
- Article Wizard в 4 стъпки (keywords, title, image, outline) и в 5-та стъпка получавате напълно готова статия за публикуване.
- 20 езика на които можете да генерирате съдържание като в момента общият брой езици е 25+
- Text to Speech (10+ neural voices)
- Speech to Text
- AI Code (генератор за код)
- AI Chat (10+ различни чат ботове)
 
Последно редактирано:
Супер, аз ще пробвам да напиша статии, за да видя как работи.

пс: Не става ясно тези 1000 думи дали са еднократно или всеки месец? Съответно важи и за другите планове - не е ясно колко време са валидни.

А на GiantCampaign не виждам разлика между плановете? За всички планове пише unlimitted sending и напълно еднакви екстри?

(Всички клиенти на GiantCampaign могат да се възползват от плана PRO 100k напълно безплатно)
Относно тази част - означава ли че ако закупя абонамент в GiantCampaign за $2 / месец ще получа PRO 100k плана в WriteChamp?
 
@fast_and_the_curious наистина ще останеш очарован защото Open AI се развива всеки ден и смятам че до година, две ще е на съвсем друго ниво.

пс: Не става ясно тези 1000 думи дали са еднократно или всеки месец? Съответно важи и за другите планове - не е ясно колко време са валидни.
Всички планове са с валидност 30 дни.

Което означава че на безплатният план всеки месец ще имаш лимит от 1000 думи които според мен са повече от достатъчни ако генерираш Facebook & Twitter постове.

А на GiantCampaign не виждам разлика между плановете? За всички планове пише unlimitted sending и напълно еднакви екстри?
Това е основната причина да направя GiantCampaign.
Навсякъде другаде като MailChimp, MailerLite, Brevo, CampaignMonitor за една малка екстра трябва да минаваш на по-голям план което е абсурдно. (Лично съм се наигравал няколко пъти).

В GiantCampaign плащаш единствено на брой абонати което според мен е най-правилно защото маркетинга трябва да ти носи приходи а не разходи.

означава ли че ако закупя абонамент в GiantCampaign за $2 / месец ще получа PRO 100k плана в WriteChamp?
Да, докато абонамента ти е валиден няма да платиш и стотинка в Writechamp.
НО има уловка START плановете в GiantCampaign получават START 40k на месец, Standard и Premium получават PRO 100k
 
writechamp.io/privacy-policy
writechamp.io/terms-and-conditions
Тези двата линка дават ерор 404
 
Не съм ги ползвал, но изглеждат много добре. В бъдеще сигурно ще се възползвам!

Желая ти искрено Успех на проектите, определено знаеш какво правиш и го правиш видимо добре!
 
Аз вече го тествам и съм доста очарован от това, което получавам като резултати. Силно се надявам с времето да става все по-добро. Но определено е добро решение за писане на статии, които реално може да бъдат разгърнати с даване на конкретен фокус в тях. ;)
 
writechamp.io/privacy-policy
writechamp.io/terms-and-conditions
Тези двата линка дават ерор 404
Благодаря ти, поправих проблема и вече би трябвало да се показват коректно.

Не съм ги ползвал, но изглеждат много добре. В бъдеще сигурно ще се възползвам!

Желая ти искрено Успех на проектите, определено знаеш какво правиш и го правиш видимо добре!
Оставам на разположение ако се нуждаеш от помощ.

Аз вече го тествам и съм доста очарован от това, което получавам като резултати. Силно се надявам с времето да става все по-добро. Но определено е добро решение за писане на статии, които реално може да бъдат разгърнати с даване на конкретен фокус в тях. ;)
Искрено се радвам че не съм те подвел. :love:🤝
Наистина Open AI тепърва ще се развива и с времето ще става все по-добър искрено вярвам в това.
 
Искрено се радвам че не съм те подвел. :love:🤝
Наистина Open AI тепърва ще се развива и с времето ще става все по-добър искрено вярвам в това.
Ти пък кога точно си ме подвеждал. :) Супер си е тулчето. Дано още се развие и придобие популярност. ;)
 
Някой пробвал ли го е за продуктови описания, дали върши работа?

И какви данни е най-добре да се въведат, за да изкара добър резултат? За български говоря, предполагам става за български език?
 
Някой пробвал ли го е за продуктови описания, дали върши работа?

И какви данни е най-добре да се въведат, за да изкара добър резултат? За български говоря, предполагам става за български език?
Можеш да генерираш продуктови описания на Български език без никакви препядствия.

Погледни това описание което го генерирах за да имаш ясна представа какъв е крайният резултат ако нямаш време да се регистрираш и тестваш самостоятелно.

iPhone 14 Pro е невероятно мощно и иновативно устройство, което ни пренася в едно ново измерение на технологично съвършенство. С комбинацията от обширни възможности, изискан дизайн и изключително качество, този смартфон е най-доброто, което може да предложи нашата епоха.

Със своите невероятни ярки цветове и безкраен OLED екран с висока разделителна способност, iPhone 14 Pro превръща всеки миг в истинско изживяване. Всяка детайлна представа, графичен елемент или фантастичен филм се възпроизвеждат с кристална яснота и прецизност, запленявайки зрителите със своето реалистичност.

Снимките, които заснемате с iPhone 14 Pro, са нищо повече от произведения на изкуството. С впечатляващите си 12-мегапикселови камери и напредналите функции за намаляване на шума, това устройство ви дава възможност да се насладите на перфектно балансирани, ясни и детайлни снимки, дори при най-изисканите условия за осветление.

iPhone 14 Pro разполага с несравнима производителност благодарение на мощния си A15 Bionic чип. Този процесор ви дава възможност да се насладите на непрекъсната работа с приложения и игри с впечатляваща скорост и ефективност. Всеки процес, който задавате на този смартфон, се изпълнява с изключителна плавност и отзивчивост.

iPhone 14 Pro не само ви осигурява безупречна производителност, но също така предлага и най-новите функции за сигурност. С усъвършенстваната Face ID технология, вашите данни са защитени и достъпни само за вас. Този смартфон прави всяка транзакция, всяко отключване на приложения и всеки достъп до информацията ви бърз и сигурен.

Подобрената батерия на iPhone 14 Pro осигурява дълготрайна работа и безпроблемна употреба през целия ден. Този смартфон е вашият надежден партньор, който ви задоволява всички нужди, дори когато сте в движение.

Нека iPhone 14 Pro ви въведе в света на живота с безгранични възможности. Очаровайте се от изключителния дизайн, разширените възможности и невероятната производителност на този изумителен смартфон. Нека вашето повече от просто устройство стане начин на живот, стил и емоция. Заложете на iPhone 14
 
Можеш да генерираш продуктови описания на Български език без никакви препядствия.

Погледни това описание което го генерирах за да имаш ясна представа какъв е крайният резултат ако нямаш време да се регистрираш и тестваш самостоятелно.
Мерси много, ще се регистрирам утре и ще тествам. После ще пиша.
 
Мерси много, ще се регистрирам утре и ще тествам. После ще пиша.
Благодаря ти, ако мога да помогна с нещо винаги съм на линия.
 
Кратка статия генерирана чрез Writechamp: What is email marketing
Умишлено е толкова кратка защото идеята е през 1 - 2 месеца да я обновявам за по-добро SEO.
 
Кратка статия генерирана чрез Writechamp: What is email marketing
Умишлено е толкова кратка защото идеята е през 1 - 2 месеца да я обновявам за по-добро SEO.
Колега, би ли споделил, чисто информативно, за последователността от промптове. Разиграл ли си различни шаблони?
 
Колега, би ли споделил, чисто информативно, за последователността от промптове. Разиграл ли си различни шаблони?
Здравей, не разбирам въпроса ти добре но вероятно питаш какви prompts да използваш в чата.
Ето я последователността която използвам:
заявка какво да се напише -> какво да съдържа -> какъв да бъде тона

Writechamp има повече от 50+ темплейта но следващата седмица ще добавя още около 5 които са тясно свързани с генериране на общи условия, политика за сигурност и т.н.

Можеш да тестваш платформата напълно безплатно и ако удовлетворява нуждите ти ще се радвам да споделиш мнение в темата.
 
Здравей, не разбирам въпроса ти добре но вероятно питаш какви prompts да използваш в чата.
Ето я последователността която използвам:
заявка какво да се напише -> какво да съдържа -> какъв да бъде тона

Writechamp има повече от 50+ темплейта но следващата седмица ще добавя още около 5 които са тясно свързани с генериране на общи условия, политика за сигурност и т.н.

Можеш да тестваш платформата напълно безплатно и ако удовлетворява нуждите ти ще се радвам да споделиш мнение в темата.
Благодаря за коментара. Отговори на въпросите ми. Ще пробвам и ще дам обратна връзка. Аз си разписвам предварителни шаблони, по които ще се ръководя (подобно на описаното от теб, но малко по-конкретизирано).
 
Кратка статия генерирана чрез Writechamp: What is email marketing
Умишлено е толкова кратка защото идеята е през 1 - 2 месеца да я обновявам за по-добро SEO.
SUPER направо.
Аз имам въпрос, това може ли да се интегрира в чат? В смисъл, както е така като тул, направо да генерира добре изготвени отговори на проблеми, зададени в чат. Да смети тъпи глупости, които дори в нета ги има. Да речем как да си инсталираш плъгин.
 
SUPER направо.
Аз имам въпрос, това може ли да се интегрира в чат? В смисъл, както е така като тул, направо да генерира добре изготвени отговори на проблеми, зададени в чат. Да смети тъпи глупости, които дори в нета ги има. Да речем как да си инсталираш плъгин.

Може, разбира се.
Даже вече е направено: ЧатЖиПиТи му викат.
 

Горе