Writechamp.io - AI копирайтър (chatGPT)

Напоследък се появиха много AI продукти, които се пишат за иновативни, а реално се ползват API-то на chatGPT.
На мен това, което ми се струва, че в случая този продукт просто е подготвил няколко темплейта за изпращане на заявки към chatGPT.
 
Напоследък се появиха много AI продукти, които се пишат за иновативни, а реално се ползват API-то на chatGPT.
На мен това, което ми се струва, че в случая този продукт просто е подготвил няколко темплейта за изпращане на заявки към chatGPT.
И то на дневна база. Схемата "проба-грешка" ще работи дълго време.
 
SUPER направо.
Аз имам въпрос, това може ли да се интегрира в чат? В смисъл, както е така като тул, направо да генерира добре изготвени отговори на проблеми, зададени в чат. Да смети тъпи глупости, които дори в нета ги има. Да речем как да си инсталираш плъгин.
Това е идея която я планувам още когато пуснах онлайн Writechamp.io (без плъгин а само скрипт таг)
Ако си заинтересован ще те информирам на лично съобщение когато е в БЕТА версия и ще можеш да тестваш преди всички.
 
Може, разбира се.
Даже вече е направено: ЧатЖиПиТи му викат.
Различно е братле.
@$INeed$ пита за чат който можеш да интегрираш в сайта чрез скрипт / плъгин и да отговаря на предварително заредени въпроси и ако въпроса не съществува в базата да потърси в базата с данни на OpenAI.
 
Напоследък се появиха много AI продукти, които се пишат за иновативни, а реално се ползват API-то на chatGPT.
На мен това, което ми се струва, че в случая този продукт просто е подготвил няколко темплейта за изпращане на заявки към chatGPT.
Здравей, Writechamp по никакъв начин не е иновативен т.е предварително research-нати и подготвени темплейти които изпращат Ajax API заявка към Open AI.
На мен това, което ми се струва, че в случая този продукт просто е подготвил няколко темплейта за изпращане на заявки към chatGPT.
Ако обърнеш внимание ще забележиш че на повече от 5 места съм написал че сайта използва Open AI (chatGPT).
 
И то на дневна база. Схемата "проба-грешка" ще работи дълго време.
Да откриеш топлата вода е по-нерентабилно отколкото да вземеш един готов продукт, да го подобриш и да го върнеш на пазара.
Примери за това има хиляди и най-пресния е Threads (Twitter клонинг от Facebook).
 
Да откриеш топлата вода е по-нерентабилно отколкото да вземеш един готов продукт, да го подобриш и да го върнеш на пазара.
Примери за това има хиляди и най-пресния е Threads (Twitter клонинг от Facebook).
Точно. Неслучайно всеки ден излизат нови и нови инструменти. Пробваш - харесва ти - ползваш го. Пробваш - не ти харесва - търсиш друг. Само да уточним разликата. Threads ще се окаже пълен шит, докато Writechamp, въпреки че още не съм готов с промптовете, изглежда точно обратното 👌
 
Това е идея която я планувам още когато пуснах онлайн Writechamp.io (без плъгин а само скрипт таг)
Ако си заинтересован ще те информирам на лично съобщение когато е в БЕТА версия и ще можеш да тестваш преди всички.
Да, супер. Много ще е полезно наистина. Нещо, което масово се прави. Вече го виждам при някакви съпорт чатове, а гледам, че и медицинската индустрия започва лека полека да го интегрира. И то с успехи:

 
Да не прозвучи че омаловажавам достойнствата на евентуален такъв продукт - то си е достатъчно добавена стойност да му направиш подходящ за конкретната цел интерфейс, да го залепиш в долния десен ъгъл, да крепиш сървъро да не се чупи и т.н.

Маса успешни продукти са базирани на популярни API-та.
 
Да не прозвучи че омаловажавам достойнствата на евентуален такъв продукт - то си е достатъчно добавена стойност да му направиш подходящ за конкретната цел интерфейс, да го залепиш в долния десен ъгъл, да крепиш сървъро да не се чупи и т.н.

Маса успешни продукти са базирани на популярни API-та.
И аз съм на същото мнение.
Вземи -> добави стойност -> пускай на пазара.
 
Благодаря ти, ако мога да помогна с нещо винаги съм на линия.
Здравей, тествах го и съм приятно изненадан, но имам няколко въпроса преди да се абонирам.

1) 235 думи ми ги отчете като 950, защо така? Тоест 1 продуктово описание, което после копнах в уърд и ми показа 235 думи в системата го отчете, че са генерирани 950?
2) при темплейт - продуктово описание има поле само заглавие, ако в него въведа примерно размери или друга информация по-дълга, дали ще я отчете? Има ли някаква опция да му се подаде повечко информация освен заглавието на продукта, която да включи в описанието си? Да, речем разни характеристики на продукта сухи.
3) този текст, който генерира звучи горе-долу добре, но дали е уникален или копиран 1 към 1 от някой сайт? Защото нали идеята е да генерира уникални описания, които да сложиш на сайта си.
 
Здравей, @webstil

1) 235 думи ми ги отчете като 950, защо така? Тоест 1 продуктово описание, което после копнах в уърд и ми показа 235 думи в системата го отчете, че са генерирани 950?
Това не звучи коректно, ще го проверя и ако наистина има проблем ще бъде поправен възможно най-скоро.
(Ще добавя допълнителна информация относно това след като го проверя.)

2) при темплейт - продуктово описание има поле само заглавие, ако в него въведа примерно размери или друга информация по-дълга, дали ще я отчете? Има ли някаква опция да му се подаде повечко информация освен заглавието на продукта, която да включи в описанието си?
Да, всичко което въведеш ще бъде отчетено.
Но ако искаш мога да направя нов темплейт в който да се изисква повече информация за продукта.

3) този текст, който генерира звучи горе-долу добре, но дали е уникален или копиран 1 към 1 от някой сайт? Защото нали идеята е да генерира уникални описания, които да сложиш на сайта си.
Текста генериран чрез Open AI винаги е 100% уникален.
Проверил съм повече от 10 статии и в нито една нямам копирано съдържание.

тествах го и съм приятно изненадан
Радвам се, за това че Writechamp ще ти бъде полезен.
 
За темплейта, ако има друг подобен може да ползвам него или ако направиш специален също ще ми върши чудесна работа. Идеята е, че примерно сега пускам задача да ми направи описание на някакъв телефон да речем. И то прави много добро описание за какво примерно може да се ползва и как може да е добър подарък и т.н. Обаче като няма въведена допълнителна информация характеристиките на този телефон остават извън описанието и трябва да се пишат отделно примерно от друг човек, защото няма как да не присъстват в описанието. Но ако ги взема и ги вкарва в описанието ще го прави изцяло завършен продукт и по този начин няма да имаш нужда от друг човек да го прави, а само си коригираш нещо ако не ти харесва и го ползваш цялото. Ето какво имам предвид примерно:

Продукт: Телефон Huawei модел P30

Допълнителна информация: Камера: 100 px , екран - 5 инча, размери на кейс 20*20*20

Краен генериран резултат продуктово описание: Този изключително функционален модерен телефон Huawei P30 разполаца с камера 100px. Дислпеят му е 5 инча, което е предостатъчно за гледане на клипчета бла бла... Като размер е 20*20*20 за разлика от предишния модел на марката...

Мисля, че горе-долу го обясних. Без да има откъде да ги взема тези данни като не са въведени, не може да ги имплементира в описанието особено нали за неизвестни продукти, а като му я подадеш тази допълнителна информация ще стане мръсен топ, ако я обработва добре и ще ми е много от полза, предполагам и за други. Аз до сега ползвах jasper.ai, но това май ще ми е доста по-полезно, осбено ако се добави тази функционалност.
 
За темплейта, ако има друг подобен може да ползвам него или ако направиш специален също ще ми върши чудесна работа. Идеята е, че примерно сега пускам задача да ми направи описание на някакъв телефон да речем. И то прави много добро описание за какво примерно може да се ползва и как може да е добър подарък и т.н. Обаче като няма въведена допълнителна информация характеристиките на този телефон остават извън описанието и трябва да се пишат отделно примерно от друг човек, защото няма как да не присъстват в описанието. Но ако ги взема и ги вкарва в описанието ще го прави изцяло завършен продукт и по този начин няма да имаш нужда от друг човек да го прави, а само си коригираш нещо ако не ти харесва и го ползваш цялото. Ето какво имам предвид примерно:

Продукт: Телефон Huawei модел P30

Допълнителна информация: Камера: 100 px , екран - 5 инча, размери на кейс 20*20*20

Краен генериран резултат продуктово описание: Този изключително функционален модерен телефон Huawei P30 разполаца с камера 100px. Дислпеят му е 5 инча, което е предостатъчно за гледане на клипчета бла бла... Като размер е 20*20*20 за разлика от предишния модел на марката...

Мисля, че горе-долу го обясних. Без да има откъде да ги взема тези данни като не са въведени, не може да ги имплементира в описанието особено нали за неизвестни продукти, а като му я подадеш тази допълнителна информация ще стане мръсен топ, ако я обработва добре и ще ми е много от полза, предполагам и за други. Аз до сега ползвах jasper.ai, но това май ще ми е доста по-полезно, осбено ако се добави тази функционалност.
Ще го добавя в todo планинга и темплейта ще бъде създаден възможно най-скоро.
Иначе относно jasper.ai… и аз го ползвах и това е главната причина да пусна Writechamp защото за един ден генерирах 20+ статии и ми ограничиха акаунта 24 часа.
 
Ще ползвам темата да попитам нещо по-различно.
Имам си личен блог, който искам да преведа на английски. Ама с над 100 публикации ще си е зор да превеждам.
Има ли читав AI за превод от БГ на Английски? То аз ще минавам после да преглеждам и удрям някоя редакция де.
 
Ще ползвам темата да попитам нещо по-различно.
Имам си личен блог, който искам да преведа на английски. Ама с над 100 публикации ще си е зор да превеждам.
Има ли читав AI за превод от БГ на Английски? То аз ще минавам после да преглеждам и удрям някоя редакция де.
Да, когато ми се налага да превеждам от френски на нидерландски използвам това: https://deepl.com
Резултата е 20x по-добър от този на Google и съм го интегрирал през API в моят мейл клиент и сега мога да преведа всеки един имейл само с 2 клика.
 
Там е, че между западните езици автоматичният превод е читав. Но между БГ и ЕН не вярвам да е толкова сполучливо.
 
Там е, че между западните езици автоматичният превод е читав. Но между БГ и ЕН не вярвам да е толкова сполучливо.
DeepL-чето се справя в пъти по-добре от google translate. Ползвам го за bg-en, bg-de и обратното. Тук-там да заменя някоя дума със синоним и voila.
 

Горе