DedoMraz
Active Member
Аз имам един технически въпрос. Има ли автоматична система за "докладите"? Смисъл, някаква автоматика, да речем - 10 насъбрани доклада, и хоп - системата те блокира. Или е нещо стандартно като - виждаш, че едикой си е докладван и ти преценяваш дали да го блокираш.. т.е самия блокаж си е ръчен.. пък дали правилен/преценен/и-тн или НЕ, без значение от този факт
Не за друго, ама ако е първото, ще те помоля да ми отблокираш и останалите 20 и найсе акаунта, и тогава да видим какво ги чака групата на "звездните"
Не за друго, ама ако е първото, ще те помоля да ми отблокираш и останалите 20 и найсе акаунта, и тогава да видим какво ги чака групата на "звездните"