Хайде да си премерим ботовете? :)

Аз имам един технически въпрос. Има ли автоматична система за "докладите"? Смисъл, някаква автоматика, да речем - 10 насъбрани доклада, и хоп - системата те блокира. Или е нещо стандартно като - виждаш, че едикой си е докладван и ти преценяваш дали да го блокираш.. т.е самия блокаж си е ръчен.. пък дали правилен/преценен/и-тн или НЕ, без значение от този факт

Не за друго, ама ако е първото, ще те помоля да ми отблокираш и останалите 20 и найсе акаунта, и тогава да видим какво ги чака групата на "звездните" 🤣
 
Аз имам един технически въпрос. Има ли автоматична система за "докладите"? Смисъл, някаква автоматика, да речем - 10 насъбрани доклада, и хоп - системата те блокира. Или е нещо стандартно като - виждаш, че едикой си е докладван и ти преценяваш дали да го блокираш.. т.е самия блокаж си е ръчен.. пък дали правилен/преценен/и-тн или НЕ, без значение от този факт

Не за друго, ама ако е първото, ще те помоля да ми отблокираш и останалите 20 и найсе акаунта, и тогава да видим какво ги чака групата на "звездните" 🤣
ба то останахме имя няма 2000 чиляка ако всеки има по 20

Потребители 39,658
 
Аз имам един технически въпрос. Има ли автоматична система за "докладите"? Смисъл, някаква автоматика, да речем - 10 насъбрани доклада, и хоп - системата те блокира. Или е нещо стандартно като - виждаш, че едикой си е докладван и ти преценяваш дали да го блокираш.. т.е самия блокаж си е ръчен.. пък дали правилен/преценен/и-тн или НЕ, без значение от този факт

Не за друго, ама ако е първото, ще те помоля да ми отблокираш и останалите 20 и найсе акаунта, и тогава да видим какво ги чака групата на "звездните" 🤣
Да, има, нарича се генериране на излишна работа. ;) На база рипорти от повече от 2-3ма потребителя.
И след няколко репорта идва това. Ако всеки реши да е оригинален и "бъде себе си" без да се съобразя, и се получава боза.
Ако не го разбираш, няма проблеми за мен да ти върна пак стария статус. :)
 
Да, има, нарича се генериране на излишна работа. ;) На база рипорти от повече от 2-3ма потребителя.
А тия "потребители" на колко общо човека са акаунти? :)

Питам, щото от активните участници в темата има един с поне 3 активни акаунта и още един - с документирани 4 акаунта 😃
... и май са се разписали само в тая тема с всеки един от акаунтите си поне по веднъж... та не бих се учудил ако и разни бутони са натискали... като допълнение към писането 🤣
 
Да, има, нарича се генериране на излишна работа. ;) На база рипорти от повече от 2-3ма потребителя.
И след няколко репорта идва това. Ако всеки реши да е оригинален и "бъде себе си" без да се съобразя, и се получава боза.
Ако не го разбираш, няма проблеми за мен да ти върна пак стария статус. :)

Добре ОК, до някъде те разбирам, и този път - Евала, че поне си призна, сефте ти е :)

Връщаме си тогава старите статути по "взаимно съгласие" и след годинка пак.. дано до тогава си станал "себе си", щото аз "мара общата" нееаа ставам та кво ще да е 😁😇
 
А тия "потребители" на колко общо човека са акаунти? :)

Питам, щото от активните участници в темата има един с поне 3 активни акаунта и още един - с документирани 4 акаунта 😃
... и май са се разписали само в тая тема с всеки един от акаунтите си поне по веднъж... та не бих се учудил ако и разни бутони са натискали... като допълнение към писането 🤣
лично аз мога да се закълна , че никога от нито един мой друг профил не съм докладвал когото и да било ако имаш предвид мен :-)
 
А тия "потребители" на колко общо човека са акаунти? :)

Питам, щото от активните участници в темата има един с поне 3 активни акаунта и още един - с документирани 4 акаунта 😃
... и май са се разписали само в тая тема с всеки един от акаунтите си поне по веднъж... та не бих се учудил ако и разни бутони са натискали... като допълнение към писането 🤣
На различни са. Освен ако не си купуват и отделни IP-та, за да изпълнят пъкления си план да нарипортват потребителя. :) Тогава да се чудиш за кой да плачеш. :)

Въпросният потребител се изявява и в други теми, като гледам не е от тази само. Беше за хостинг ваучъри, и в една друга. Ако трябва ще изровя. Наспамен според потребителя. Каквато става и тази, защото пак се превъзпитаваме. :)
Добре ОК, до някъде те разбирам, и този път - Евала, че поне си призна, сефте ти е :)

Връщаме си тогава старите статути по "взаимно съгласие" и след годинка пак.. дано до тогава си станал "себе си", щото аз "мара общата" нееаа ставам та кво ще да е 😁😇
Защо, какво толкова велико има да крия, особено за такава тъпотия. :)
 
лично аз мога да се закълна , че никога от нито един мой друг профил не съм докладвал когото и да било ако имаш предвид мен :-)
Само Блинки може да каже кои (или кой) са - останалите с много акаунти няма нужда да се издавате без бой.

ПП: виж какъв хубав хинт е метнал Блинки, а именно: да надникнем в темата с ваучърите... 🤣
 
@Blinky хайде трии ВСИЧКИ постове който не са по темата и да се приключва с личните драми в тази тема!
Като няма какво да показват и се започва едно излишно отегчаване в темата и всичко полезно се губи!
А кой кого рипортнал и защо са детински ревове! Щом системата го допуска значи всичко е ОК!

p.s.
Ако трябва им отвори една специална тема за реване и оплакване като на погребение че да се кротнат и мирясат!
 
@Blinky хайде трии ВСИЧКИ постове който не са по темата и да се приключва с личните драми в тази тема!
Като няма какво да показват и се започва едно излишно отегчаване в темата и всичко полезно се губи!
А кой кого рипортнал и защо са детински ревове! Щом системата го допуска значи всичко е ОК!

p.s.
Ако трябва им отвори една специална тема за реване и оплакване като на погребение че да се кротнат и мирясат!
Това като самопризнание ли да го приемам?
 
Имам и 2 проекта с още по-адвансед ботове, ама те са толкоз авангардни че по-добре да не ги показвам... 🤭

Включително и един AI girlfriend/boyfriend, който е по-адвансед от всичко подобно на пазара. Толкоз е реалистичен че при последните 2 теста ме отряза и ми тегли една, колкото и да се влачех и да се молех да ми "пусне" ... :(
 

Горе