Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Групата ще я вдигнем и нея. Определено. Ще ние е нужно и малко хелп де. :)

В момента имаме бутони, които реално биха могли много да подпомогнат популяризацията на форума ту. Въпроса на симпатии и желание да те да се използват.

promo.jpg

Благодаря предварително на всички. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

яки тулчета и бутони. дано хората дават повече и гласуват, чрез тях. много е важно всеки да го прави, най-малкото да покаже на света каква яка тема е направил тук.

имам една за храникла, която ще си я лайкна. :)

успехи и помагайте и вие. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От скоро съм в сайта, но много ми харесва като идея. Скоро ще правя свои сайт и определено ще Ви подкрепя :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От скоро съм в сайта, но много ми харесва като идея. Скоро ще правя свои сайт и определено ще Ви подкрепя :)
Много ти благодаря. Имаме нужда от малко форс, не за друго, а защото съм на мнение, че както помагам (или поне се опитвам с всички сили да го правя), на хората тук, така мога да помагам и на всеки имащ желание да си докарва допълнителни доходи от интернет.

Ще продължавам да го правя, както и всички, си мисля, само да се събират преспективни и здраво мислещи хора, които искат повече от това да си циклят на една мизерна заплата цял живот.

Достатъчно и бутоните да използвате, който иска може статии за нас да пише, линкчета да ни пуска, теми да линква, банери да използва, каквото се сети, за да направи форума идея по видим за всички. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Много ти благодаря. Имаме нужда от малко форс, не за друго, а защото съм на мнение, че както помагам (или поне се опитвам с всички сили да го правя), на хората тук, така мога да помагам и на всеки имащ желание да си докарва допълнителни доходи от интернет.

Ще продължавам да го правя, както и всички, си мисля, само да се събират преспективни и здраво мислещи хора, които искат повече от това да си циклят на една мизерна заплата цял живот.

Достатъчно и бутоните да използвате, който иска може статии за нас да пише, линкчета да ни пуска, теми да линква, банери да използва, каквото се сети, за да направи форума идея по видим за всички. ;)

Напълно съм съгласна с теб. На 22 съм и не мисля да работя за някаква заплата от 240 лева (от малък град съм и дори тук тази цифра е смешна). В този форум определено има хляб за всички. Именно компютрите са ми голяма страст и съм на мнение, че от тук могат да се изкарват много по-добри доходи. Форума е страхотен и Ви желая да се развира все по-стремително. Успех :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Отдавна пускам линкове към форума, и с почти всеки пост ползвам предпримач app-a за facebook и се поства във facebook поста от форума, отделно в други форуми където имам 300-400 мнения е в подписа ми линк към форума...
П.С.: На който му се занимава скролнете до футера на сайта за комикси в подписа ми..., който е ЗА форума да се развие повече нека направи същото!
Знам сайта не е много красив, но съм започнал да му пиша система from scratch и съм на около 60%, след като го обновя отново логото ще е във футъра и линк в partners page.
По-късно днес ще сложа и линк в блог-а си!
Хайде както форума ни помага на нас и ние да помогнем да се развие!
П.С.: И блого ъпдейтнат, @Blinky използвах логото, надявам се нямаш против, ако има проблем ще го махна...

Предприемач линкат вече и в калдата
Бях си забравил паролата затова се забавих...
 
Последно редактирано:
Мерси много, сега го видях това, което си писал. ;) Ще се радвам и в директирията ти да вземем участие. Ако имаш нужда от нещо, насреща съм. :)

Искам също да дам малък UP на темата. Скоро се надяваме да имаме app за Android и iOS. Само малко го дообмисляме в момента. Но не бихме се отказали от някое друго рамо от ваша страна.

Искам да пк да благодаря предватително.
 
Днес един потребител ми поиска да цитира част от казаното в някой мой пост, като даде жив линк към форума. Аз лично се съгласих и искам да го дам като нещо, което да се използва в популяризацията му. Искам тук да му благодаря, всеобщо, и да кажа, че сме отворени за това - готов съм да дам някое друго съветче, мнение, кратко ревю в замяна на малка популяризация. Не за друго, но ще се радва и да дам нещо от себе си и за вашият бизнес. :) А успоредно с това ще дадете и малко и за това местенце тук. :)

За другите методи на популяризация няма смисъл да ви казвам. Достатъчно е даже да използвате социалните бутони. :) Нещо много по-малко, но от сърце както се вика. :)
 
Днес един потребител ми поиска да цитира част от казаното в някой мой пост, като даде жив линк към форума. Аз лично се съгласих и искам да го дам като нещо, което да се използва в популяризацията му. Искам тук да му благодаря, всеобщо, и да кажа, че сме отворени за това - готов съм да дам някое друго съветче, мнение, кратко ревю в замяна на малка популяризация. Не за друго, но ще се радва и да дам нещо от себе си и за вашият бизнес. :) А успоредно с това ще дадете и малко и за това местенце тук. :)

Както обещах, ето и въпросната статия: Добро отношение към клиента = успешен бизнес. От материали тук и малко въображение може да се направи много. Искам кажа евалата. ;)

Ако някой има нещо такова като идея, съм на разположение и да дам едно рамо. Все пак така правите хубави неща за себе си и за форума. :) Аз така или иначе помагам, предпочитам да го правя и за двете страни. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ми, просто така ми е по-лесно да следя последните мнения :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Аз подкрепям група Предприемачите. :-o


P.S. За малко да я объркам с група Наглите. Ех тази телевизия ...
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ми, просто така ми е по-лесно да следя последните мнения :)
Да, добре изложен. И е нагледен пример как още може да се популяризира форума. Ако някой иска може да даде и по едно положително ревю за местенцето тук. Няма да се разсърдим и на цяла статия. Тя може да бъде от местенцето, от което черпя инфо, до топ форумите във бг интернет пространството. Във всякакъв подтекст можем да влезем. Естествено положителен.

Ако имах възможност щях да помогна с каквото мога за осъществяването на това. Или поне за улеснението на всеки желаеш да го направи. :)
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Аз подкрепям група Предприемачите. :-o


P.S. За малко да я объркам с група Наглите. Ех тази телевизия ...
Мда, ето друг един начин за популяриза на форума, чрез фен страницата му: http://www.facebook.com/predpriemach
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

и при нас ви има вече http://dnesiutre.com/ във футъра долу :)
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

и при нас ви има вече http://dnesiutre.com/ във футъра долу :)
Много добро сайтчето си имаш. Искам да ти благодаря много. Това се нарича силна подкрепа. Надявам се да сме и полезни за всеки един твой потребител, решил да се ориентира към правенето на пари онлайн. Все пак ние сме си местенце, на което не само ще намериш инфо и силна помощ от доста големи таланти в областта.

Ще се радвам да има повече като теб. Не за друго, но другият вид събиране на връзки е идея по грей от този, на линк байта. :)

Продължавайте да ни поддържате, а ние ще дадем всичко от себе си да се отблагодарим по подходящ начин. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

ползвам форума отдавна, много неща научих от тук за което съм много благодарна на всички, но и много не знам (човек не може да знае всичко :)) надявам се да сме си полезни взаимно, мерси за мнението относно сайта, но в последно време му отделяме малко време, защото е една идея изникнала спонтанно, ще видим за в бъдеще, какво можем да променим :)
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

ползвам форума отдавна, много неща научих от тук за което съм много благодарна на всички, но и много не знам (човек не може да знае всичко :)) надявам се да сме си полезни взаимно, мерси за мнението относно сайта, но в последно време му отделяме малко време, защото е една идея изникнала спонтанно, ще видим за в бъдеще, какво можем да променим :)
Сайтът изглежда доста добре и определено грабва внимание. :)

Аз искам да благодаря още веднъж. Може и да звуча много благодарен, но това за мен не е само линк, това е начина, който вие показвате, че си струва да дадете линк, защото форума трябва да бъде видях от повече хора.

И така си имаме стабилна общност, но реално ако сме повече, ще е и по-весело. :)

Благодаря предварително и на тези, които имат намерение да го направят.

П.П: Отворен съм за PR статии и други материали, които да сложите по сайтовете си. Ще се постарая да бъдат максимално професионално направени, за да даде и тласък на форума. :)

Успехи на всички и мерси за съпорта. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

да, малко със закъснение, темичката е отдавна, успех и от мен на всички :)
 

Горе