Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: От: От: От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Има ли банер 120х240? :)

За момента нямаме такива размери, но се надявам скоро да се сдобием с набор от банери, с които да може да "плънзем" добре из мрежта, както имиджово, така и с добри послания към потребителите, които проявяват интерес да правят пари онлайн.

Имаме, няколко банера, но за момента не сме замисляли други, което ни дава шанс да го направим сега, за да имат материали тези, които искат да ни подкрепят в популяризирането на форума ни. :eek:
 
От: От: От: От: От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

За момента нямаме такива размери, но се надявам скоро да се сдобием с набор от банери, с които да може да "плънзем" добре из мрежта, както имиджово, така и с добри послания към потребителите, които проявяват интерес да правят пари онлайн.

Имаме, няколко банера, но за момента не сме замисляли други, което ни дава шанс да го направим сега, за да имат материали тези, които искат да ни подкрепят в популяризирането на форума ни. :eek:
7cc3b795bf814749.jpg


Не е супер, но го направих набързо :)
 
7cc3b795bf814749.jpg


Не е супер, но го направих набързо :)
Готин е, благодаря много. Ще се надявам някой, който може и има желание да направи. Ей така за да си го вкара и в потфолиото. ;)

Успехи и очаква и други потребителя да ни помогнат в популяризацията на форума. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мен хич ме няма в правенето на банери, но докато разцъквах Photoshop-a направих един семпъл за спорта:

925fb1770e80dcdb.png


771080f640b7a7d5.png
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Хахаха, това ли викаш несправяне с Photoshop-a. Ти май се опитваш да ни свиеш орехчетата. :) Много мерси, добри са и определено ще се използват от нас, надявам се и други наши потребители.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Хахаха, това ли викаш несправяне с Photoshop-a. Ти май се опитваш да ни свиеш орехчетата. :) Много мерси, добри са и определено ще се използват от нас, надявам се и други наши потребители.

Ааа, не съм имал подобни намерения.:) Аз с Photoshop-a горе-долу се оправям имах в предвид, че банери не мога да правя. :)
 
Ааа, не съм имал подобни намерения.:) Аз с Photoshop-a горе-долу се оправям имах в предвид, че банери не мога да правя. :)
И аз писах за банерите, добре са станали, за да се съглася, че не може да се справиш с направата им. :)

Както споменах, всеки може да ни промотира, всеки със сайт де. :)

@souldevi., само така. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

И аз ще кажа мерси на @souldevi.! :) Ще бодна и аз едно линкче по-нататък в някой мой сайт, че за сега нямам подходящ. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

И аз ще кажа мерси на @souldevi.! :) Ще бодна и аз едно линкче по-нататък в някой мой сайт, че за сега нямам подходящ. :)
Ще ти бъдем благодарни, аз и другите админи. Не се и съмнявам, че и потребителите на форума също. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ето 2 размера банер от мене набързо, става ли?

4814a1d37ed604ba.gif


9b2cceb0630e10b1.gif
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Перфектни са!
Браво :)
Чакаме да ги видим в Investor.bg скоро
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Дано, дано...еми скоро може да се плеснем там, като нищо. Само желание да имаме, нали? Скоро се надявам и по-популярни да ставаме, все пак сме готини, тук спор няма. :)
 
От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Изпробвах си "уменията" на фотошоп и скалъпих това. Далеч съм от мисълта, че ще се използва. :)

Евала за опита и желанието, ама това аз щях да го направя по-добре, дето 5 пъти през живота ми съм пускал Фотошопа. А пък ако тайно таиш надежди някой да го ползва, направи го в някой по-нормален размер и... разкарай тоя грозен долар, нито се връзва с банера, нито живеем в Щатите.

П.С.: А да не говорим, че не сме някакви скапани бъкс маниаци да се радваме на $1, да беше сложил 100 поне...
 

Горе