Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Разбира се, че ще подкрепя този форум! Аз използвах това изображение.
 

Прикачени файлове

  • predpriemach1.png
    predpriemach1.png
    18.9 KB · Преглеждания: 15
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Разбира се, че ще подкрепя този форум! Аз използвах това изображение.
Мерси много за подкрепата. Да, това е актуалното лого на форума, който се използва за всякакви случаи. ;)

Ако може, ще дадем и други материали изготвени през годините. ;) Благодаря много, още веднъж, за вашата подкрепа. ;)
 
От известно време youtube ни е генерирало и канал, в който са избрани само интересни, информативни и забавни видеа, шервани от хората тук: http://www.youtube.com/blogs/predpriemach

Ще се радвам да продължавате да ни споделяте и разпространявате в бъдеще. Колкото повече, толкова повече, нали? :)
 
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От известно време youtube ни е генерирало и канал

Яяя ... моят presidential debate е все още на първо място. Неочаквано! Блинки, сега е твой ред да черпиш...
 
Re: От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Яяя ... моят presidential debate е все още на първо място. Неочаквано! Блинки, сега е твой ред да черпиш...
Определено. Само още не мога да разбера какъв реален бонус е това. Но скоро ще открия и ще споделя. Има линк от канала, към форума, но за сега това само намерих като плюс. :)
 
От: Re: От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Определено. Само още не мога да разбера какъв реален бонус е това.

Веднага ще ти отговоря на въпроса. Темата ще се напълни със завистници, а ти ще трупаш тлъсти пачки от трафик. 8)
 
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От известно време youtube ни е генерирало и канал, в който са избрани само интересни, информативни и забавни видеа, шервани от хората тук: http://www.youtube.com/blogs/predpriemach

Ще се радвам да продължавате да ни споделяте и разпространявате в бъдеще. Колкото повече, толкова повече, нали? :)
В случая тубата се радва, че я споделят и разпространяват. ;)
Подредбата е според календарното време на споделяне на съответния клип тук. Най-скорошното - най-отгоре.
 
Искам да кача малко аватари, любезно ми предоставени от Петя:

profil-foto.png

profil-foto2.png

profil-foto3.png

profil-foto4.png

За популяризацята на форума са най-вече и хората, които се чувстват горди от членството си тук може да ги използват. ;)
 
Последно редактирано:
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Готово... :p
Благодарско. Давайте всички, които имате профили там. Както и ако не е прекалено нахално отново да припомня, че можете да ни споделяте на Ваши сайтове, блогове, общности и групи. ;) Всеки нов привлечен човек тук ще е само плюс за всички. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

В някой блогове използвах следния код във футера:
<a href="http://www.predpriemach.com" target="_blank" title="Oнлайн Бизнес, Интернет Реклама, Оптимизация на Сайтове за Търсачки">Предприемач - Онлайн бизнес</a>
Може да ви свърши работа. 8)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

В някой блогове използвах следния код във футера:

Може да ви свърши работа. 8)
Мерси много за подкрепата. ;) Ще съм благодарен, ако и други сложат линк, или просто може да напишат на личните си блогове или сайтове едно кратко ревю или статия за форума. :) Или може с 2-3 изречения, няма да се разсърдя и така. А ако някой иска лога, банери, на негово разположение съм. :)

Успехи на всички.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Идеята с кратко ревю на сайта е супер. И ще може да стигне до повече хора...много хора. Всеки има по един или няколко лични блогове, а някой и професионални. Ще е супер по няколко реда да се напишат от потребителя тук, останал с някакво положително впечатление. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Текста е "онлайн бизнес". Ако имаш друго предвид , Блинки кажи! :)

Мисля, че е Ок. Може или това или бранда. Но мисля, че и така е ОК. ;) Мерси, още веднъж. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

За мен беше удовоствие да сложа линк към форума!

Впрочем Блинки, оправете малко html кода на банерите - махнете атрибута border за img или поне сложете "", също добавете alt текст, защото липсва.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

За мен беше удовоствие да сложа линк към форума!

Впрочем Блинки, оправете малко html кода на банерите - махнете атрибута border за img или поне сложете "", също добавете alt текст, защото липсва.

За кои банери става дума? Да не би в предните постове? Ще ги коригираме тези кодове. Няма проблем. Даже сега. ;)
 

Горе