днес имате кофти ден...цък тук :)

От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Не разбрах, тебе ли трябва да псувам? :D
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Да ползвам темата..Тези мангали до нас ми надуха главата с мангасарските си песни цяла нощ.Та да им се таковата майката на тези:lol:
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Да ползвам темата..Тези мангали до нас ми надуха главата с мангасарските си песни цяла нощ

:)Интересно и в моя квартал имаше същия проблем снощи и не само тогава, аман от мангали, ама уви скоро ще сме малцинство
 
От: От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Да ползвам темата..Тези мангали до нас ми надуха главата с мангасарските си песни цяла нощ.Та да им се таковата майката на тези:lol:
Ти да не живееш до мен, че е същата работа :)
 
От: От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Ти да не живееш до мен, че е същата работа :)
Еми не знам,аз съм Слатина
 
От: От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Е значи не, в Люлин съм, но и тук е така :)
То и на Марс да сме пак сигурно ще се дъни джипси кючек.
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

хахах бе то и аз съм до мангалите с музиката. Тая измет е на всякъде бе да го еба.
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Тъкмо сега гледах последния клип в news.bg - http://news.ibox.bg/section/id_79

Грозна гледка в центъра на София...
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

По софето тотално са ва превзели мангалите май... Явно повечето са дошли от Варна, щото тука виждам мангали само сутрин като метат улицата и фърлят боклука. Пък мазни кючеци е абсурд да се чуят.
 
Re: От: От: днес имате кофти ден...цък тук :)

То и на Марс да сме пак сигурно ще се дъни джипси кючек.

Chuck Norris has already been to Mars - that's why there are no signs of life there!
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Дам, Редута:) по към Слатина, тази вечер продължават аман пречат ми на музиката гррр
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Е, разбира се, че трябва цялото "веселие" да се вкара в психологична рамка - младите, шарени и веселящи се пещаци (значи безгрижни) ромо-цигани по Витошка (с една дума тузари), а в тяхна опиция двама бръснати, лошогледащи, придвижващи се на колелета (значи бедни), облечени в черни тениски с надписи "АТАКА".

п.п. От друга страна, знае ли човек, може да са били от охраната на мероприятието :D
 
От: днес имате кофти ден...цък тук :)

Мангалите са напаст и ги има абсолютно на всякъде. Днес в моя роден град имаше панаир (циганийка де) та решихме да заведем малкия на люлките да се поврътка и за целият ми престой (около час - два) нито видях бял човек, нито чух българска реч.
 

Горе