ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

Test

Well-Known Member
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Много правилно. Точно така трябва да се действа срещу гласоподавателите на БСП и ДПС :twisted:
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Колко е жалко да си герберче и даже да не може да го прикриеш това е като при мангалите и като са руси със сини очи пак си им личи.
Агейнст не знам какво ти е мнението за форума но според мен това е един от малкото форуми в които посетителите са определено над средно интелигентно равнище - това са поне стотина редовни посетители и няколко хиляди случайно преминаващи не си ли се замислял защо след като ГЕРБ има около 50% подкрепа тук ти нямаш почти никаква освен още един шматарок дето ти приглася - а би трябвало поне още десетина човека да викат в твоя защита още повече че сега е модерно да си гербер.
Това не те ли навежда на мисълта че явно си объркал аудиторията, както се опитах да ти го обясня и в другата тема.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Поредната пиар акция на рязаната помашка комунистическа мастия Асан Омеров от село Градежница по известен като руската пачавра Алексей - Трактора

14:15: Уведомихме редакцията на сайта news,bg, Опитваме се да се свържем с Ралица по телефона. Разговора се разпада. Търсим контакт с МВР - София за повече информация по случая.
14:39: Уведомихме Канал 3 за случая.

Вижте на кой са звъняли на сайта на Държавна сигурност news,bg собственост на потомствената комунистическа пачавра набедена за социоложка Еврей Райчев и на псевдо телевизията на троянския циганин Сашо Диков подлога на Величко Найденов.

И двете "медии" са под контрола на Трактора, а това означава само едно : Мачкаайййййййй безродната славяно-комунистическа измет8)

PS

Само чакам да пуснат тази т.н "новина" в нюза ще има да се гавря с руската швестерка Милослава Йосифова главна редакторка на този комунистически ченгеджийски бардак събрал всичките агенти на ДС на едно място
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Много жалко, ако това е истина дори е по-лошо и от сопата, ако е истина се връщаме в тоталитарна държава в която човек, ако каже нещо лошо за лидера ще бъде мачкан и само лошо му се пише.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

@manta: eееех гледай сега как пак ще ме вкарва у политиките да се ядосвам :) Абе няма тема, дето да си изпуснал да налееш червената пропаганда - не разбра ли, че в тоя форум всички редовни знаят, че си свързан с БСП и тия не минават?
Ако разчиташ на случайни посетители - ок, ама повечето не са такива. Ако питаш мене - е това е жалкото, а не че аз съм си направил та*ак с червените кряскачи. :)

И незнам как реши, че било модерно да си гербер - къде го видя това? В момента е модерно да плюеш по ГЕРБ (нормално, по средата на мандата), затова и поддръжници може да чуеш много малко - само такива, които са гласували с ясно съзнание какво правят и какво може да очакват.
Все интелигентни хора (изключвам себе си) - един прост няма да намериш сега, дето да говори в подкрепа на ГЕРБ - те тия сменят лагера след първата година от мандата.


А и точно в другата тема развенчахме така популярния мит за интелигентния червен електорат :) http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30029&p=277938#post277938
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Никс винаги много ме кефят коментарите ти макар да не мога да им схвана всеки път логиката - ясно че комунистите са славяни а не кумунистите са българчета.
Обаче не ми е ясно каква е разликата между славянчето Петров и българчето Борисов - и двамата са борци от мутренските години и двамата са бивши спортисти не мога да разбера как Петров макар и доста мургавичък стана славянче а Борисов българче - дали щото е бил член на БКП дали щото масажираше на бай Тошо ушите.

ПП за Агейнст
Не знаех че се и чуствате репресирани моите съболезнования - но репресията ви е душевна и за съжаление много дълбока
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Манта не си напрягай емигрантския мозък или по скоро това което е останало от него

============================

Ето истината за безродното Славянско Копеле Димитър Благоев основател на руската терористична партия в Задунайска губерния БКП преименувана на БСП

Димитър Благоев: Аз съм родом от Загоричане, но между другото АЗ НЕ СЪМ БЪЛГАРИН, АЗ СЪМ МАКЕДОНЕЦ, МАКЕДОНСКИ СЛАВЯНИН ! (Смях) И като такъв, ако искате да знаете, аз съм за Македония като славянска земя, която ще има собствено управление.

Някой от десницата: Какво търсиш тогава в България?

Министър Х.И. Попов: Как се наричат в Загоричане българите?

Димитър Благоев: Ако ги питате, те се наричат християни.

Министър Х.И. Попов: Те се наричат БЪЛГАРИ!

============================


Пуснете АНАЛ 3 на трянския циганин Сашо Диков ортак на ченгето от УБО Красимир Гергов и Бунак ТВ

Още малко ще го търпя и ще му звъна да го направя рошава комунистическа калинка
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Колкото до червената пропаганда в момента - като искаш да оплюеш ББ, следвайки установената ПР линия, че е мутра - какво правиш?

Хващаш един, който да е казал нещо срещу ББ в интернет и пускаш сигнал срещу него, така че куките да отидат в тях.
И червената плява почва да пищи на умряло - ААААА, ООООО, НЯМАМЕ СВОБОДА НА СЛОВОТО, глей какво направи мутрата с държавата :D :D

И не само червената плява - всички, дето гласуваха против ББ ги хващаш за носа с тая елементарна хватка :)

Толкова е лесно, че чак е страшно :)

Разбира се освен ако някой не мисли, че ББ им е пратил куките, щото са писали във ФБ против него... та да си вдигне малко рейтинга :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Същото както със шистовия газ - достатъчно е да напишеш

"Продажната мутра ББ е взел пари от ................ за да прокара интереса на .................. Да излезнем на протест за да спрем разпродаването на родината ни от мутрите!!!"

На многоточията може да напишеш абсолютно всичко каквото ти е кеф и директно хващаш всички, гласували против ББ за носа. Елементарна хватка как да накараш 60% от Българите да направят каквото искаш :)

Същото наблюдаваме и в момента :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Иска да каже, че това е акция на трактора за да натопи ... багера :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Милослава Йосифова е страх да пусне този пасквил в нюза, явно и него са го шибали нинджите от Боба а сега е в мензис и не му е до любоф:lol:
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Дори да се абстрахираме от всичко, казано до момента е интересно колко малко медии изобщо са се заинтересували от случая. Криминалните новини се харчат много добре и са търсени от читателите, а тази я игнорираха тотално всички големи медии, че и малките. Изключително странно, а става въпрос за акция на ГДБОП.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

А сигурно ли е, че има такава акция? :) Да не е некой от младежкото БСП да си пише басни във ФБ? :) Щото това го правят нон-стоп....
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Дори да се абстрахираме от всичко, казано до момента е интересно колко малко медии изобщо са се заинтересували от случая. Криминалните новини се харчат много добре и са търсени от читателите, а тази я игнорираха тотално всички големи медии, че и малките. Изключително странно, а става въпрос за акция на ГДБОП.

Въпросът е защо? Дали защото е пропаганда или защото е истина.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

По Канал 3 пуснаха интервю по телефона с някаква говорителка на МВР, която потвърждава, че е имало такава акция и показват сега интервюта с обектите на арестите и обиска, тъй че ако е измислица е много майсторски изпипана, ама надали.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

За такива акции знам. Не са единичен случай. Просто наглостта на 6-то Управление на Държавна Сигурност е нарастнала, тъй като не само, че не им се търси сметка за действията, а дори им се дават грамоти за добра служба. Аз бих гласувал за първата партия, която обяви окончателното закриване на 6 Управление на ДС (политическа полиция) или както по съвременно го наричаме ГДБОП.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Аз бих гласувал за първата партия, която обяви окончателното закриване на 6 Управление на ДС (политическа полиция) или както по съвременно го наричаме ГДБОП.

Сертовите пачаври от СерГей Бардака ДанС защо ги пожали, трябва и тях да ги върнем по гей ку.варниците и магистралите
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Дори да се абстрахираме от всичко, казано до момента е интересно колко малко медии изобщо са се заинтересували от случая. Криминалните новини се харчат много добре и са търсени от читателите, а тази я игнорираха тотално всички големи медии, че и малките. Изключително странно, а става въпрос за акция на ГДБОП.

Икономедия примерно (Дневник и Капитал) почти всяка втора статия им е анти-ГЕРБ пропаганда. Та ако има нещо такова те първи ще го захапат.
Там толкова пари им се наливат за да плюят по ГЕРБ, че просто не е истина.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

:( много жалко гледам интервюто с семейството на момичето много жалко.
 

Горе