Как се справяте с ...?

dalasweb

Well-Known Member
Откакто оставих спорта и започнах усилено с часове да седя на компа ми се появиха хемороиди.Не че от спорта и натоварването на тежестите нямах,но сега станаха нетърпими.Винаги си нося възглавничка на стола.Какви ли мехлеми не ползвах но уви стоят си, а вие как се справяте с този проблем?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Как се справяте с ...?

водата и алкохола предизвикват хемероидите,а и лютивото!
 
От: Как се справяте с ...?

водата и алкохола предизвикват хемероидите,а и лютивото!

Не е вярно!
 
От: Как се справяте с ...?

Не, не.... :lol: :lol: :lol: просто друг дебил като този няма :-o

ти за доктори не си ли чувал ?
отивай в онклиник и хората ще ти кажат
ти наистина превърна този форум в бгмама

и всяка пусната от теб тема е по-тъпа от предишната 8)

и вземи си признай, че си над 50 год, няма нищо срамно
 
От: Как се справяте с ...?

Мани ташака ама и мене като ме полазиха преди 4-5 години и щях да фърлим топа, няма такава чума батко :lol: Проклинах целия свят от сутрин до вечер :lol:

Та почнах да се наливам с вода като пробит бидон и всичко мина :)
 
От: Как се справяте с ...?

Даласе ти счупи тъпометъра с тази тема, ама край нов ще купя. Знаеш фен съм ти :D :D :D

А при проблеми или питам някой по оптиен или ако го няма питам гошо цък

Ти наистина в БГ мама го превърна, ако беше жена сигурно очаквам тема - "Как се справяте със секса когато си бременна" - щото с часове седят на едно място а преди активно са го правило :D :D :D :D :D
 
От: Как се справяте с ...?

Откакто оставих спорта и започнах усилено с часове да седя на компа ми се появиха хемороиди.

Предлагам Blinky да направи темата важна!
 
От: Как се справяте с ...?


не бой се още си малък като те ебнат един два пъти ще ти сер появят!


Даласе ти счупи тъпометъра с тази тема......

Зашо да се криеме - или е срамно да говориме за това!
Да!!!Може да постваме каква ергономична клавиатура или бърза мишка да си вземем, какъв стол и какъв монитор и т.н ,а да не си поговориме за .......... ама било срамноооооооооо!

Постоянно работиме седнали и повечето сме с хемероиди, ама си мълчим.
Евала за тези които са съгласни с мене!
А И темата беше провокирана от една брошура.
На която имаше красива дама с роза на ревера ,а на долната снимка розата беше на дупето и.
Та заглавието беше.
"Мястото на розата е на ревера"
Това мъжете постоянно с памперси требе да ходиме.
Интилигентните мъже може да нямат хемороиди, оти периодично им ги протъркват!:evil::evil::evil::evil::evil:

Не знаех ,че водата помага!!!

пс Почнаха се с пол. репички!
 
От: Как се справяте с ...?

не бой се още си малък като те ебнат един два пъти ще ти сер появят!
Зашо да се криеме - или е срамно да говориме за това!
Тук е срамно. На никой не му се слуша за сексуалните ти подвизи. Хвали се на село.
 
От: Как се справяте с ...?

Откакто оставих спорта и започнах усилено с часове да седя на компа ми се появиха хемороиди.Не че от спорта и натоварването на тежестите нямах,но сега станаха нетърпими.Винаги си нося възглавничка на стола.Какви ли мехлеми не ползвах но уви стоят си, а вие как се справяте с този проблем?

:( прецака ти се сексуалния живот дева...
 
От: Как се справяте с ...?

водата и алкохола предизвикват хемероидите,а и лютивото!

не ги предизвикват - а ги дразнят, а водата ни дразни ни предизвиква - тя е неутрална- в глупости не участва.
ти не си ли малък за такива аботи?

хемороиди се появяват при напъвание и зорение - като разждане и як запек.
Аз стоя на стол от десетилетка постоянно и немам - значи не е от седене.
 
От: Как се справяте с ...?

Винаги си нося възглавничка на стола.Какви ли мехлеми не ползвах но уви стоят си, а вие как се справяте с този проблем?

Сега разкажи на всички къде и с какви движения нанасяш мехлема ...
 
От: Как се справяте с ...?

Предполагам в бгмама ще ти влязат в положението, да.
Там са странно разбиращи и състрадателни - доколкот съм заглеждал. Каквато и тъпа тема на деликатна тема да пуснеш, все ще се съберат около тебе да те утешават.

Докато тук всички сме без никакви срамни проблеми и гледаме отвисоко на тия неща :) .

М/у другото що да е лоша темата - ако е свързана с продължително седене пред компа?
Верно от това ли се причинява?
Може би е целесъобразно поне профилактиката да обсъдаим ба*и.
 
От: Как се справяте с ...?

не бой се още си малък като те ебнат един два пъти ще ти сер появят!


Зашо да се криеме - или е срамно да говориме за това!
Да!!!Може да постваме каква ергономична клавиатура или бърза мишка да си вземем, какъв стол и какъв монитор и т.н ,а да не си поговориме за .......... ама било срамноооооооооо!

Постоянно работиме седнали и повечето сме с хемероиди, ама си мълчим.
Евала за тези които са съгласни с мене!
А И темата беше провокирана от една брошура.
На която имаше красива дама с роза на ревера ,а на долната снимка розата беше на дупето и.
Та заглавието беше.
"Мястото на розата е на ревера"
Това мъжете постоянно с памперси требе да ходиме.
Интилигентните мъже може да нямат хемороиди, оти периодично им ги протъркват!:evil::evil::evil::evil::evil:

Не знаех ,че водата помага!!!

пс Почнаха се с пол. репички!

от ханално чикчирикане - такива екстри не се появяват...
иначе щях да познавам доста момичета с хемороиди.

Напротив секса предпазва.
прави масаж на зоната и заздравява мускулатурата и кръвоносните съдове.
така предотвратява възможноста за такива работи,
затова практикувайте анален секс- за здраво дупе и здрав дух.
Освен всичко останало - така не се забременява - а най-много хемороиди излизат при раждане.

боксьоре незнам ти не си раждал... ама кой знае какви си ги мътил гоуеми акита. тва първо ти изкачат очите, после и вените...
 
От: Как се справяте с ...?

не ги предизвикват - а ги дразнят, а водата ни дразни ни предизвиква - тя е неутрална- в глупости не участва.

хемороиди се появяват при напъвание и зорение - като разждане и як запек.
Аз стоя на стол от десетилетка постоянно и немам - значи не е от седене.

Значи си късметлия!


Причините за хемороиди включват генетична предразположеност (слаби стени на ректума), напъване при дефекация, твърде голямо напрягане върху ректума поради неправилна стойка (известно е, че нациите, където изхождането става в клекнала поза страдат по-рядко от хемороиди) или мускулен тонус. Запекът, хронична диария, неправилни тоалетни навици (твърде дълго заседяване, четене) или прекомерно чистене с тоалетна хартия, стискане (потискане на позивите за дефекация) и бедна на баластни вещества храна също допринасят за развиването на хемороиди.

Недостатъчна хидрация (причинена от недостатъчно поемане на вода или пиене на прекомерно количество диуретични течности като кафе или кола) може да втвърди изпражненията, което довежда до дразнене на хемороидите.

Застоялият начин на живот и генетична предразположеност също се явяват допълнителни фактори.
 
От: Как се справяте с ...?

Значи си късметлия!


Причините за хемороиди включват генетична предразположеност (слаби стени на ректума), напъване при дефекация, твърде голямо напрягане върху ректума поради неправилна стойка (известно е, че нациите, където изхождането става в клекнала поза страдат по-рядко от хемороиди) или мускулен тонус. Запекът, хронична диария, неправилни тоалетни навици (твърде дълго заседяване, четене) или прекомерно чистене с тоалетна хартия, стискане (потискане на позивите за дефекация) и бедна на баластни вещества храна също допринасят за развиването на хемороиди.

Недостатъчна хидрация (причинена от недостатъчно поемане на вода или пиене на прекомерно количество диуретични течности като кафе или кола) може да втвърди изпражненията, което довежда до дразнене на хемороидите.

Застоялият начин на живот и генетична предразположеност също се явяват допълнителни фактори.

При мен от люто алкохол и веднага съм на памперси!
 
От: Как се справяте с ...?

Майка ми навремето се излекува без доктор с крем от сяра на прах и мас. Купуваш от аптеката един пакет сяра на прах и после си намираш несолена свинска мас. Ако няма, си купуваш така нареченото сало и си го стопяваш. В стопената мас слагаш сяра и така. Пропорциите не ги знам. Примерно ако си стопиш мас колкото едно бурканче от детски храни, вътре слагаш една малка лъжичка сяра. Иначе в Асеновград, в Жорж махала има някакъв дядка, който продава някакви черни топчета, един господ знае от какво са направени, казват че хемороидите изчезвали завинаги от това нещо, ако ги пиеш редовно. Ако не искаш с бабешки методи да се лекуваш, отивай на доктор навреме.
 
Последно редактирано:
От: Как се справяте с ...?

Даласе ти счупи тъпометъра с тази тема, ама край нов ще купя. Знаеш фен съм ти :D :D :D

А при проблеми или питам някой по оптиен или ако го няма питам гошо цък

Ти наистина в БГ мама го превърна, ако беше жена сигурно очаквам тема - "Как се справяте със секса когато си бременна" - щото с часове седят на едно място а преди активно са го правило :D :D :D :D :D

ти добре си решил да му купиш, ама утре пак ще го счупи

Зашо да се криеме - или е срамно да говориме за това!
Да!!!Може да постваме каква ергономична клавиатура или бърза мишка да си вземем, какъв стол и какъв монитор и т.н ,а да не си поговориме за .......... ама било срамноооооооооо!


Кой е казал, че е срамно ?

като почнете с тези мехлеми... има си доктори отиваш при тях (даже ти цитирах една от най-добрите клиники не само в БГ!)
май още си живееш в началото на 20 век...


============

Сега ще почнат да намират форума по "хемороиди" и ще видите какво ще стане :D :D


При мен от люто алкохол и веднага съм на памперси!

Езък... тц тц тц
млад човек (на 25 ли беше ?) а с такива проблеми :|
 
От: Как се справяте с ...?

със сяра и мас се излекувала майка ти ?
и повече не са и излезли?
ей така от сяра и мас?
тва ако вярно, знаеш ли колко народ ще се спаси и колко клиники ще фалират:)
 

Горе