Как се справяте с ...?

От: Как се справяте с ...?

result(s) for the word как се справяте с
9 place with page: Как се справяте с ...?

Indexed pages from domain: predpriemach.com

не е турнал хемороиди в заглавието - инак друго щеше да е....
 
От: Как се справяте с ...?

Иначе в Асенвоград, в Жорж махала има някакъв дядка, който продава някакви черни топчета, един господ знае от какво са направени, казват че хемороидите изчезвали завинаги от това нещо, ако ги пиеш редовно. Ако не искаш с бабешки методи да се лекуваш, отивай на доктор навреме.
Това ако не е билкаря, то пък на... Всичко, което се продава от него са билки и човека доста е начетен и знае коя за какво може да ти помогне.
Точно за такива случаи съм чувал да ядеш черни ядки от не знам си каква билка и се мажеш с някакъв мехлем и минавали. До момента не съм чул някой да се е оплакал от човека и доста народ ходи при него особено сега като се стопли времето.
 
От: Как се справяте с ...?

result(s) for the word как се справяте с
9 place with page: Как се справяте с ...?

Indexed pages from domain: predpriemach.com

не е турнал хемороиди в заглавието - инак друго щеше да е....

bg-mamma е пред нас :evil:

няколко линка и ще сме номер едно (party) :D
 
От: Как се справяте с ...?

със сяра и мас се излекувала майка ти ?
и повече не са и излезли?
ей така от сяра и мас?
тва ако вярно, знаеш ли колко народ ще се спаси и колко клиники ще фалират:)

Абсолютно - само крем от сяра и мас и се излекува завинаги. Мъжа ми като беше изревал по едно време, накарах майка ми да му направи крем и той се оправи. Искаха да го оперират, размина му се операцията само от това.
 
От: Как се справяте с ...?

Това ако не е билкаря, то пък на... Всичко, което се продава от него са билки и човека доста е начетен и знае коя за какво може да ти помогне.
Точно за такива случаи съм чувал да ядеш черни ядки от не знам си каква билка и се мажеш с някакъв мехлем и минавали. До момента не съм чул някой да се е оплакал от човека и доста народ ходи при него особено сега като се стопли времето.
Билкаря живее на другия край на града - до новата черква Свети Иван Рилски, а този с топчетата е ва бачковския път, различни хора са. Но, вероятно и билкаря ще има лек за тая работа, обаче и той одъртя вече много, дано да не се гътне, че няма кой да му наследи уменията.
 
От: Как се справяте с ...?

М/у другото що да е лоша темата - ако е свързана с продължително седене пред компа?
Верно от това ли се причинява?
Може би е целесъобразно поне профилактиката да обсъдаим ба*и.

Всеки сам може да си прецени колко време седи на д-то си пред компа ,а после и пред твто и т.н!
Стоенето пред компа е проблема!
Затова аз понякога и прав си работиме, за да движим краката оти лимфата падала в краката!
 
От: Как се справяте с ...?

Това което ще цитирам по-долу не е свързано с хемероидите, но е свързано с дългото седене пред компа:
Наскорошно проучване на учени установи , че при мъжете прекарващи по-дълго време пред компютър ( и под “По - дълго” се има предвид наистина доста дълго - 8 часа ежедневно) риска от импотентност е неколкократно завишен. Както знаете , сперматозоидите ви “виреят” добре при по-ниски температури - 34 градуса (2 и половина по-ниска температура от нормалната човешка). Когато сте в седнало положение за дълго време вашите тестиси се загряват и по този начин измират много от сперматозоидите. С времето заболяването става сериозно и води до импотентност.
 
От: Как се справяте с ...?

Аз не седя.
На компа винаги лежа.

Вий му мислете...
 
От: Как се справяте с ...?

Абсолютно - само крем от сяра и мас и се излекува завинаги. Мъжа ми като беше изревал по едно време, накарах майка ми да му направи крем и той се оправи. Искаха да го оперират, размина му се операцията само от това.

Сярата не вреди ли?
 
От: Как се справяте с ...?

Аз не седя.
На компа винаги лежа.

Вий му мислете...
Аз доста често си сменям позите като съм пред компа, понеже съм си нервак малко:). То си сгурно и затова чупя на година между 1 и 4 стола:)
 
От: Как се справяте с ...?

Ф момента примерно съм полегнал в поза, в която обикновено снимат фотомоделите (жени) за Плейбой, или га рекламират спално (или конвенционално) бельо...
И съм суперпродуктивен.

ПС: Облечен съм ъф корс. Фанете си обуздайте въображението.
 
От: Как се справяте с ...?

Тоз дядка
,който продава някакви черни топчета, един господ знае от какво са направени
е само за нашия предпириемачески форум. Това май са изсушени "плодове" от черен бъз. Пък и ако ги продава скъпоо... евала на дядото :wink:
 
От: Как се справяте с ...?

Ф момента примерно съм полегнал в поза, в която обикновено снимат фотомоделите (жени) за Плейбой, или га рекламират спално (или конвенционално) бельо...
И съм суперпродуктивен.

ПС: Облечен съм ъф корс. Фанете си обуздайте въображението.


О това го практикувах доста отдавна ,но се изкривих гръбнака
и сега едната ми страна,рамото ми е винаги наклонено .
А може би от спорта ми остана.!
 
От: Как се справяте с ...?

Ето го и автора на темата :lol::-o:twisted:

400013_339620399404379_120904967942591_1092571_1965502197_n_438x390.jpg
 
От: Как се справяте с ...?

Нотран Ебан и харен КОН зацвилиха , щото не можаха да си намерят пишките пред писуара!
 
Бате, ако сикаш генерално, вече си говорим за лазерно отстраняване. Кофти е, но няма как. Поне от роднини знам, че така са се отървали. Не боли, безкръвно е и което е най-якото - не се усеща нищо, защото си с упойка, но не разбрах каква - местна или от кръста на долу. Темата не е много бизнес, но е срещана при този тип работа. Даже се чудя кой кога ще започнат да го мъчат. Знам, че когато започнат да се хранят с кръв става зле и за теб, защото организма ги храни. За това, при влощение се взимат мерки.
 
От: Как се справяте с ...?

Казаха го сяра и мас и си готов!
Само дето не разбрах съотношението!:clap:
Важни са движенията - възвратно постъпателни!:cry:
 
От: Как се справяте с ...?

Да се включа и аз в стила на темата.

Фистинг пробвал ли си ?

Може с една или две ръце както и с Монстър Бът Плуг като онези от филмите на Деннио

Ще ти разкарат всичкото грозде, гаранция деннио.ком
 
От: Как се справяте с ...?

ЗА ИШИАС НЯКОЙ ЛЕК ДА КАЖЕТЕ А?
ЗА ЛЕВКЕМИЯ?
ЗА ДЕТСКИ ПАРАЛИЧ...

пу дева и темата дева.
цял ден съм бачкал идвам тук да разпусна и ко да видя...
пълно с бабички и дедковци..
 

Горе