Как се справяте с ...?

От: Как се справяте с ...?

Не знам бокса дали е дърт, но се сетих нещо което помага и облекчава хемороидите и да се направя на полезен за обществото :? ще го споделя.

Отивате при ветеринар и му казвате, ава дай идна туба ... пу забраих му името...

нещо за крави беше

АНТИФЛЕГМИН !

да антифлегмин
3-4-5 лева струва...
има се мажете много
лесно и ефикасно - не ги премахва но помага МНОГО
 
От: Как се справяте с ...?

неправилни тоалетни навици (твърде дълго заседяване, четене) Застоялият начин на живот и генетична предразположеност също се явяват допълнителни фактори.

Аз колко книги съм изчел в тоалетната ..... Да не говорим, че от 8 годишен пускам и корени пред компютъра за по 5-6 часа в денонощието (напоследък и по 14 часа седна изкарвам) и все още нямам хемороиди....
 
Re: От: Как се справяте с ...?

Аз колко книги съм изчел в тоалетната ..... Да не говорим, че от 8 годишен пускам и корени пред компютъра за по 5-6 часа в денонощието (напоследък и по 14 часа седна изкарвам) и все още нямам хемороиди....
То е и леко генетично. Определени тип организми са предразположени, други по-малко, трети - никак. Принципът е като при други дезийси. Един приятел преди има няма половин година го оперираха от хемороиди, но неговата работа беше изцяло на бюро, в седнало положение. Знам, че определен кръг хора имат тези проблеми - шофьорите, майките след разждане, касиерите и хора с такъв тип ежедневие.

НЕ съм много веш, не го знам какво представлява, но е редно да се обърне внимание на време. ;)
 
От: Как се справяте с ...?

Блинки, шефе, що редактира заглавието бре? Нищо срамно няма :lol:
 
От: Как се справяте с ...?

е, не направо ме застреляхте, при толкова здравни форуми и инфо из нета, в предприемач се обсъждат хемороиди, вярно, няма нищо срамно, на всеки може да се случи и никога не казвай никога, но ми се чини, че тук не му е мястото ...... ма нейсе, човека е решил да сподели, да пита и изби рибата :D още се смея :D
 
От: Как се справяте с ...?

Ще ти разкарат всичкото грозде, гаранция деннио.ком


Ти откъде знаеш ,че е като грозде?ИМаш ли си?

е, не направо ме застреляхте, при толкова здравни форуми и инфо из нета, в предприемач се обсъждат хемороиди, вярно, няма нищо срамно, на всеки може да се случи и никога не казвай никога, но ми се чини, че тук не му е мястото ...... ма нейсе, човека е решил да сподели, да пита и изби рибата :D още се смея :D

Постнах го тук ,защото повечето стоят на компютри.По другите форуми хемероидитесо от други причини.Алкохол ,лютиво, храна , секс и т.н
 
От: Как се справяте с ...?

Най-важна е хигиената! Това е нещо, което масово се пренебрегва, особено от мъжете. Мий се бе, Даласе. След всяко ходене в тоалетната - със студена вода и интимен сапун. В повечето случай, ако не става въпрос за генетично заболяване, причината за хемероидите е лошата хигиена, а това със седенето пред компютъра, яденето на люто и т.н. са само неща, които допълнително изострят проблема, но не са причината за появяването му. Може да се появят и след физическо усилие като раждане или вдигане на тежко, ама седенето пред компютъра май не влиза в тези категории. :)
 
От: Как се справяте с ...?

Най-важна е хигиената! Това е нещо, което масово се пренебрегва, особено от мъжете. Мий се бе, Даласе. След всяко ходене в тоалетната - със студена вода и интимен сапун.

Как така ще се мие? Нали ще си загуби естествената миризма и сметката за вода ще му се увеличи?
Сапунът също струва пари. С всички тези спестени средства, бизнес се развива тук.
 
От: Как се справяте с ...?

Блинки, защо махна хемороидите от заглавието? Нали заглавията на темите трябваше да са описателни на съдържанието им?
Преименувай пак на "Уебмастъри с хемороиди" и сложи темата в Webmaster community!

P.S. Упс ... тя вече си е там. Остава само заглавието да смениш.
 
От: От: Как се справяте с ...?

Как така ще се мие? Нали ще си загуби естествената миризма и сметката за вода ще му се увеличи?
Сапунът също струва пари. С всички тези спестени средства, бизнес се развива тук.

Ами ако трябва ще се организираме - нали сме комюнити - да вземем да организираме една кампания из нета в помощ на колегата. Като се включат сео специалистите ще излизаме първи в резултатите. :D
 
Re: От: Как се справяте с ...?

Блинки, защо махна хемороидите от заглавието? Нали заглавията на темите трябваше да са описателни на съдържанието им?
Преименувай пак на "Уебмастъри с хемороиди" и сложи темата в Webmaster community!

P.S. Упс ... тя вече си е там. Остава само заглавието да смениш.

Не сме смахнали нищо, баце. Но може да се измисли нещо. ;) Щом е за хемороидите на уебмастърите. :)
 
От: Re: От: Как се справяте с ...?

Не сме смахнали нищо, баце. Но може да се измисли нещо. ;) Щом е за хемороидите на уебмастърите. :)
Некое афилиейтче за кремчета против хемороиди :lol:
 
От: Re: От: Как се справяте с ...?

Не сме смахнали нищо, баце. Но може да се измисли нещо. ;) Щом е за хемороидите на уебмастърите. :)

Можеш и по-тактично да оформиш заглавието.
Пример:
"Ниската хигиена на някои колеги" (ние си ги знаем кои са)
 
От: Как се справяте с ...?

скоро очаквайте теми като: "колко см. ви е" или "колко е вашата гръдна обиколка ?" :D
 
От: Как се справяте с ...?

"Как се справят с аналния сърбеж?"
"Подмивате ли се редовно, особено след дълъг престой пред компа"


Въобще темата е неизчерпаема :clap:
 
От: Как се справяте с ...?

"Как се справят с аналния сърбеж?"

Може да не му е от хемороидите, а от неосъзната сексуална ориентация.
 
Последно редактирано:
Re: От: Как се справяте с ...?

Може да не му е от хемороидите, а от неосъзната сексуална ориентация.
Ако е така, сърбежа щеше да е нещо като минималното. В този случай говорим за нещо повече от сърбеш. По-откривателко е сякаш.

Вие се базикате, ама никой не е застрахован. А реално всеки седнал за повече от 10 часа си е потенциален. Както за задника, така и за очите има опастност. :)
 
От: Re: От: Как се справяте с ...?

Абе преди години имах един досадник там, но го стопирах само докато казах 2. Все пак навременното лечение е най-голямото лечение.

Принципно как стана - анална паста Масту + хигиена на задника със сапуни, които не дразнят - хидратиращи или нещо такова беше хах. При мен се махна след 10тина дни мазане. Даже си мислех, че нищо няма да стане до последно.

Иначе от какво се получава: от висене в кенефа и напъване; протъркване от тоалетна хартия или от анален секс (това за жените важи :D ); четене на книги в тоалетната;
лютиви храни и солено; висенето във вана; някои теории сочат, че човек трябва да ака леко приклекнал, а не седнал, защото се притиска някаква част при отделянето.

Някои казват, че трябва да се подмиваме с вода, вместо да се търкаме с тоалетна хартия.

Пиенето на течности и спорт също помагат за борбата с хемороидите. Прекомерният спорт също може да е причина за изникване на гадорията, обаче.

При вътрешни хемороиди борбата е по-безмилостна, защото тогава се пъхат анални свещи и обикновено отделянето е придружено с кръв. Не съм имал такова нещо, но мисля, че е още по-голяма прокоба.
 

Горе