Татуси

monefff

Well-Known Member
Видях, че май няма такава тема..(ако има сори)..

Та.. има ли фенове на татусите тука?
Татуирани хора има ли?
Къде имате татус? Колко е голям.. и т.н.
Може и снимки да сложите.. ;)

Верно тука сме повече предприемачи хора, тоест повечето хора ще са "над" тея неща и т.н. Ама все пак да си пусна темата..
 
От: Татуси

Ти имаш ли?
 
От: Татуси

Лично аз никога няма да направя подобна глупост да си нацапам тялото и цял живот да ходя като белязан. Не искам да бъда разбрах погрешно, не съм консервативен, нито съм старомоден, но скептично съм настроен спрямо мен да си нацапам тялото. Слагал съм си лепенки ама не от детските, има едни други които имитират професионална татуировка и после даже трудно се мият с вода. С тях може да плуваш и в басейн и в морето където водата е солена и пак няма да се отлепят, и под душа като се къпеш даже, и по нищо не личи че е ваденка, отлепят се когато ги триеш ръчно с грапава гъба, или от само себе си но след около 2 месеца. Но да хукна да си цапам тялото и цял живот да не мога да я изтрия... Даже и в по следващите ми животи няма да го направя :) Всъщност може да се изтрие туша но само с лазер, а това е много скъпо. Между другото има разлика между хора които са бивши пандизчии и които са се татуирали просто за кич, личи си по начина на татуиране. Сега идва лято и може да си лепна някоя друга ваденка имитация на татуировка с дракон например ( символ на мъдростта и силата според китайците ) или логото на Linux пингвинчето ( любимата ми ОС ) или логото на GTA, или на Star Craft или QUAKE ( любимите ми игри )... ако ги има де :) или любимата ми кола MUSTANG... Ама никога няма да си нацапам кожата с туш, че после да ходя цял живот като някой белязан или маркиран каторжник :) Че моята кожа каквато е алергична и без това... не е за мен :)
 
От: Татуси

Ти имаш ли?
Имам.. почти целият ми гръб е нашарен.. ;)
имам още малко място и ще го направим другата година.. стига толкова за тази година..
Аз си правя татуси, когато ми се е случило нещо.. Не се шаря тялото безразборно :)

Много ме кефат татусите, и са ми голяма слабост.. Фен съм на татусите на гърба и на ръкавите..
Макар, че ръкави никога не бих си направил.. просто много ме кефат.. ;)
 
От: Татуси

Едно време като бях по-малък имах до някаква степен голям мерак за желание да си направя татус, но се отказах въпреки че човека който ги правеше беше много талантлив и много мой човек сега бачка в Германия. Но чесно като му погледнах последните снимки дето е качил в фейса на какво се е направил направо ми стана още по- противно и се радвам че не съм си развалил тялото с такива неща а само с едно бирено коремче:D.
 
От: Татуси

@USAF, ами точно това е причината да не си направиш... щото смяташ, че се цапаш... не го приемаш като изкуство или начин на изразяване. Има хора на които не просто им отиват, ами са си част от тях :)
 
И аз съм голям фен - имам също на дясната ръка по продължението на трицепса над лакътя чак до рамото. Надпис. Но определено не е нещо глупаво, а символичен.

Обмислям и друга, но за момента не ми идва музата. А нещо ей така да виси, няма да си сложа. ;)
 
От: Татуси

Между другото имам /ще се сетите и вие за някой ваш/ френд който скри доста грозен белег от катастрофа/и доктори/ така. Много кофти беше, а сега мога да кажа, че дори е куул. Резултата е далеч по- добър, вместо да гнуси хората около него всеки път като се съблече на плажа...
 
От: Татуси

Имам на дясната ръка от лакътя до подмишницата от вътрешната страна надпис, който също си има значение за мен.Въпрос на личен избор.Тялото си е мое и ще си го шаря както си искам.Само тука още гледаме странно на хората с татуировки.По ли е красиво като ми се нарисуват жените с по 1 тон макиаж из дискотеките(визирам ония "кифлите", "фолкаджийките)
 
От: Татуси

Ето нещо доста интересно по темата, за татуировките в руските затвори и как по татусите можеш да разбереш почти всичко за един каторжник.

[video=youtube;s9JDJdaMs-Y]http://www.youtube.com/watch?v=s9JDJdaMs-Y[/video]
 
От: Татуси

Само тука още гледаме странно на хората с татуировки.
Абсолютно..
Тука хората са доста скептично настроени към татусите..

Ама като гледам са взели да омекват..
Доста хора има с татуси вече.. поне миналата година на море като бях.. направо УОУ... Доста бяха нашарени..

За мен това е изкуство, и една моя много голяма страст..
Направооо.. много ме кефат..
 
От: Татуси

Имам.. почти целият ми гръб е нашарен.. ;)
имам още малко място и ще го направим другата година.. стига толкова за тази година..
Аз си правя татуси, когато ми се е случило нещо.. Не се шаря тялото безразборно :)

Много ме кефат татусите, и са ми голяма слабост.. Фен съм на татусите на гърба и на ръкавите..
Макар, че ръкави никога не бих си направил.. просто много ме кефат.. ;)

На мен ръкавите не ми харесват изобщо, но за останалата част от мнението ти съм на 100% съгласен. :-] ВЪПРЕКИ, че отново има едно "ВЪПРЕКИ, ЧЕ"... :D Другото лято съм планирал и аз една на целия гръб с доста лично послание, а в момента разполагам с една на лявата буза "ТВОЕТО ИМЕ"... Много басове съм спечелил с тоя татус! :D
 
От: Татуси

И аз имам няколко и скоро планирам да се понашаря малко :)
 
От: Татуси

Трайна татуировка не бих си направила никога, защото както бързо ми омръзват нещата, само след две седмици вече няма да ми харесва. Виж временна, за десетина дни, най-много до месец, бих сложила.
 
От: Татуси

На мен ръкавите не ми харесват изобщо, но за останалата част от мнението ти съм на 100% съгласен. :-] ВЪПРЕКИ, че отново има едно "ВЪПРЕКИ, ЧЕ"... :D Другото лято съм планирал и аз една на целия гръб с доста лично послание, а в момента разполагам с една на лявата буза "ТВОЕТО ИМЕ"... Много басове съм спечелил с тоя татус! :D
Гърба е уникално да си нашариш..
Якото е, че не го виждаш и още повече се кефиш така..
СТИГА ДА ТИ НАПРАВЯТ ЯКИ ТАТУСИТЕ!!!, защото има татуисти, които могат да те насерат..
Аз ходя при най-добрия за мен.. Супер ПИЧ е, и е страшно добър татуист.. Най-добрия в Пловдив - Жоро Мопса..(На центъра в Пловдив се намира), ако някой му трябва нещо може да го оредим.. ;) Само, че доста се чака при него..
И аз имам няколко и скоро планирам да се понашаря малко :)
Къде имаш ? татуси? ;)
и къде мислиш да шариш още? :)
 
От: Татуси

Гърба е уникално да си нашариш..
Якото е, че не го виждаш и още повече се кефиш така..
СТИГА ДА ТИ НАПРАВЯТ ЯКИ ТАТУСИТЕ!!!, защото има татуисти, които могат да те насерат..
Аз ходя при най-добрия за мен.. Супер ПИЧ е, и е страшно добър татуист.. Най-добрия в Пловдив - Жоро Мопса..(На центъра в Пловдив се намира), ако някой му трябва нещо може да го оредим.. ;) Само, че доста се чака при него..

Къде имаш ? татуси? ;)
и къде мислиш да шариш още? :)
Абе, не знам дали е същият, но скоро търсех добър татуист за един специфичен проблем на моя приятелка, намерих един сайт на едно студио, имаше сниман там някакъв пич с очила, на име Жоро, може и същият да е. Писах му на имейла - ни вест ни кост.
 
Кой има, кой няма... Айде направо показвайте. Аз утре ще кача, че чакам фотошопа да се дръпне, да намаля снимката, че форума до 3мб позволява.

Иначе рок, мотори... обкръжението ми е такова, че и аз си направих. Скоро ще слагам втора. И не е направена от гъзария. Вложено е изключително много, дотолкова, че ме е променила. Всеки път когато погледна татуса, частица от мен изгаря и друга се ражда на нейно място. По-добър човек ме прави, защото е там да ми напомня...
 
От: Татуси

Имам полуръкав и на крака цялото бедро ми е надраскано..... но съм запланувал да си надраскам целия крак плъно цветно..... :)
 

Горе