Списък с директории за статии - актуален PR

Здравейте,

Направил съм списък с директории за статии подредени по PR.

Ако има пропусната директория пишете, ако някой собственик смята, че данните са неправилни да пише.

Който има предложения нека да сподели в темата.

Списъка ще се актуализира своевременно и при PR ъпдейт ще се обновява максимално бързо.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Плюсче от мен. Точно това ми трябваше в момента. Тъкмо тръгвах да пиша в Гуглето и видях темата :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

а така, аз тема щях да пускам да питам за актуални директории.

Дайте сега да махнем директориите ( ако има такива ) на @Cloxy , щото там статиите се крадат и линковете се махат и се заменят с негови.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Сравнително кратък, но полезен списък. Надявам се само да добавиш нови директории скоро, защото тези са недостатъчни хихи :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Браво и от мен имаш плюсче, само една забележка можеше да направиш линк името на домейна, за да не си играе човек да го копира и слага в урл бара. :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Браво и от мен имаш плюсче, само една забележка можеше да направиш линк името на домейна, за да не си играе човек да го копира и слага в урл бара. :)

Не съм съгласен с това - точно по този начин може да си навлече наказание от Гугъл - ще го сметне за продажба на линкове или нещо подобно. Вече имаше такъв случай в другия форум - точно от такъв списък, точно след като го направи и сайта въобще изпадна от търсачката. Положението се оправи като се махнаха линковете!

А и кой те кара да си играеш да копираш линковете? Маркираш линка и с десен бутон на мишката и отиваш на адреса.

Пък и в края на краищата много мързеливи сте станали - чак ви мързи да копирате.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Браво и от мен имаш плюсче, само една забележка можеше да направиш линк името на домейна, за да не си играе човек да го копира и слага в урл бара. :)

Списъка е за хора които не ползват директориите често. А тези които ги ползваме - просто не им трябва списък и всеки път да се копират линкове и т.н.
има bookmark-ове в браузирите със записана логин информация
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

има такива които чакам вече 1 месец да ме приемат, без успех.. не си поглеждат директориите, това са goodlinq i linknotize
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

има такива които чакам вече 1 месец да ме приемат, без успех.. не си поглеждат директориите, това са goodlinq i linknotize

Ако ти бях прочел мнението, преди няколко дена въобще щях да ги прескоча, но пуснах по една статия и в двете и още си чакам, и явно ще си почакам доста.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Аз изтрих статията оттам и преместих на друго място :)

То май и аз ще взема да направя като теб. :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Вдигам темата за да благодаря на автора.
 

Горе