Гласувайте за лого, моля

Fozzy

Well-Known Member
Бях обявил конкурс за лого, но за съжаление нито едно от предложенията не успя да ме грабне напълно, за да заслужи наградата. По предварителни условия бях обявил, че ако не бъде упоменат победител, ще предложа гласуване сред съфорумниците и предложението събрало най-много гласове ще получи утешителна награда.

Не пускам анкета защото ще стане безкрайно дълга. Моля, който има желание да прегледа предложенията и да гласува като публикува номерът на коментара в темата.

Гласуването ще е със срок от 1 седмица.

Поздрави!
 
От: Гласувайте за лого, моля

Аз бих гласувал за #17. Това с пингвина (#53) също не е лошо (и актуално!), но ми е прекалено натрапчиво за лого.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Темата можем да я преименуваме на : КАК ДА ОТБИЕМ НОМЕРА И ДА НЕ ПЛАТИМ, НО ДА СИ ИЗБЕРЕМ ЛОГО ЗА 30 ЛЕВА, ВМЕСТО ЗА ОБЯВЕНИТЕ 150


Нещо много важно, ще ползвам само лого, КОЕТО МИ ХАРЕСА! Няма да платя за нещо, за да отбия номера. Ако не харесам нищо, то ще обявя явно гласуване сред останалите потребители на форума и човекът събрал най-много гласове ще получи утешителна награда в размер на 30лв. Като знам, обаче колко сте талантливи, едва ли ще стигнем до там.

Честито на хората, които се вързаха на темата на пакистанеца - нали не очаквахте нещо различно от тая тема след конкурса?
 
Re: От: Гласувайте за лого, моля

Темата можем да я преименуваме на : КАК ДА ОТБИЕМ НОМЕРА И ДА НЕ ПЛАТИМ, НО ДА СИ ИЗБЕРЕМ ЛОГО ЗА 30 ЛЕВА, ВМЕСТО ЗА ОБЯВЕНИТЕ 150
Честито на хората, които се вързаха на темата на пакистанеца - нали не очаквахте нещо различно от тая тема след конкурса?

30-те лв ще бъдат дадени безвъзмездно, т.е. логото победител няма да бъде използвано.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Ако не бъде използвано, такова съм съгласен, но пак цялата тая история с конкурсите по начало не ме кефи, най-добре е да се наеме човек и да направи лого за 100 лева, вместо сега да даваш 30 лева безвъзмездни пари, тъкмо да прави редакции ако не му харесва на човек.
 
Re: От: Гласувайте за лого, моля

Ако не бъде използвано, такова съм съгласен, но пак цялата тая история с конкурсите по начало не ме кефи, най-добре е да се наеме човек и да направи лого за 100 лева, вместо сега да даваш 30 лева безвъзмездни пари, тъкмо да прави редакции ако не му харесва на човек.

Вместо постоянно да ме обиждаш и да скачаш, вземи се осъзнай малко. На мен вече ми писна, в началото ми беше кеф, вече не.

Има много кадърни дизайнери, които и за 50лв биха ми направили страхотно лого. Идеята на конкурса бе да намеря повече предложения защото поначало нямах точна и ясна представа какво искам.

Е, zealot например ми правеше почти всички лога за по 30-40лв. Като ми пратеше нещо веднага си казвах "ей това е моето лого". За съжаление в този конкурс не стана така.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Кеф ти е било? Да ми разваляш темите ли? Но като пишем в твои теми вече ти писнало.
 
Аз незнам не може ли нещо като примирие да сключите ? форума е за да си помагаме да всички - не може всеки на всеки да се кефи но може да се пренебрегвате вместо да се дъвкате :beer: :roll:

и на двамата говоря, а това че се разбрахте що годе в тази тема... показва че е възможно

като например може да започнем с теастов игнор ... никой няма да пише по темите на другия например за три седмици седмици ?
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Гласувайте за лого, моля

Да, Фози ми съсипа 5 теми поне, аз му писах в 1 тема, на той не му било кеф вече разбираш ли...
 
Последно редактирано от модератор:
продължение от едита горе: спорите за изясняване на истината в което лошо няма може да се прави и културно :)

добре че едно време сащ и русия не са се старали при всеки инцидент някой да постигне равенство или е отгоре в бройката като всеки се старае да удари по силно от другия щото това само утежнява ситуацията и света щеше да свършил :)

и двамата имате добра репутация във форума всеки с нещо е помогнал на други в областа си незнам как да измисля начин да ви помиря не ви карам да се обичате :) просто да се игнорирате :)
 
От: Гласувайте за лого, моля

Аз гласувам за кучето и лицето на квадрати на tomhafner. Можеше малко да им довърши шрифтовете преди да ги пусне, но за мен там е истината и ми харесаха и двете, особено кучето като идея.

Ако трябва да дам глас само за едно - кучето определено, с малко доработки може да стане супер според мен. За бранд 'разбирач' мисля, че е перфектно. Само не знам дали е уникално или съм виждал подобно някъде.
 
Просто съм още малък и не ми е уврял достатъчно мозъка. Беше ми кеф да си правя та**к с такъв като алъна, но установих две неща:

1. Няма защо да се принизявам на нивото му.
2. Няма защо другите да се товарят с нашите простотии.

Алъне, осъзнай се малко. Абсолютно всеки наред товариш, мен, Моко, cloxy, да продължавам ли? Товариш хора, които не са го заслужили и такива, постигнали много повече от теб. Не знам защо си такъв хейтър, но трябва да си много прост, за да не се обосноваваш, а само да товариш наред.

Живей си живота. :) Аз моя няма повече да го тровя с теб. Ще те подминавам. Coolice, ще му пиша в темите, но без офтопик и излишни нападки. Само там където мисля, че мога да кажа нещо полезно.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Тъпчо, да ти представя ли темите, които създадохте за да ме храните специално? На моку темата? Или твоята простотия заради червената репутация. Това ,че сте комплексари и искате всички да ви дават зелена репутацяи ==> е няма как да стане, а аз въобще не влагам лични неща в репутациите, но комплексари като вас доста им се вживяват. То много удобно ти стана на теб, значи допреди седмица ми сереше в темите, хахакаше ми " ХАХАХАХА " - но като ти напиша в твоя тема тук започват обяснения и точки да се изброяват > тия номера няма да минат при мен, а аз въобще те игнорирам, ако не се беше ИЗСРАЛ безцеременно в темата ми за пингвина без въобще да сам ви викал с моко > да не съм ти писал в твоите малумни теми сещаш ли се? Лесно е да кажеш той ми съсипва темите, той ме обижда, то все причина има, в случая сте комплексари заради реповете, които не можете да понесете


И ви бях игнорирал допреди седмица, когато с моку ми съсипахте темата с пингвина, тъй че няма да говориш глупости сега.

За да не каже някой, че си говоря колкото да има нещо написано :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33836&page=2&p=322712#post322712

Погледнете го ==> след като му написах : "добре, разбрахме" и абсолютно го игнорирах, с цел да си запазя темата => въпреки всичко то пак реши да нарежда и да съсипе темата докрай, ей затуй нещо казвам, че си ***лук ( универсален).
 
Последно редактирано:
Re: От: Гласувайте за лого, моля

Тъпчо, да ти представя ли темите, които създадохте за да ме храните специално? На моку темата? Или твоята простотия заради червената репутация. Това ,че сте комплексари и искате всички да ви дават зелена репутацяи ==> е няма как да стане, а аз въобще не влагам лични неща в репутациите, но комплексари като вас доста им се вживяват. То много удобно ти стана на теб, значи допреди седмица ми сереше в темите, хахакаше ми " ХАХАХАХА " - но като ти напиша в твоя тема тук започват обяснения и точки да се изброяват > тия номера няма да минат при мен, а аз въобще те игнорирам, ако не се беше ИЗСРАЛ безцеременно в темата ми за пингвина без въобще да сам ви викал с моко > да не съм ти писал в твоите малумни теми сещаш ли се? Лесно е да кажеш той ми съсипва темите, той ме обижда, то все причина има, в случая сте комплексари заради реповете, които не можете да понесете


И ви бях игнорирал допреди седмица, когато с моку ми съсипахте темата с пингвина, тъй че няма да говориш глупости сега.

За да не каже някой, че си говоря колкото да има нещо написано :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33836&page=2&p=322712#post322712

Погледнете го ==> след като му написах : "добре, разбрахме" и абсолютно го игнорирах, с цел да си запазя темата => въпреки всичко то пак реши да нарежда и да съсипе темата докрай, ей затуй нещо казвам, че си ***лук ( универсален).

Не ме интересуваш както ти казах. Спри да съсипваш темата.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Айде да отменим малко Алън и аз да сипа малко ама в друга посока.

Отдавна я чакам тая тема в която ще обявиш че победител няма - И що така няма като беше обявена такава прилична награда??? Какво се оказа че голямата награда не е гаранция за постигнат приличен краен резултат - нали така излиза или съм объркал извода.

Е ако извода ми е правилен земи сега ми обясни защо скача в няколко теми да обясняваш на хората и да ги товариш че били работили за малко пари или били предлагали много малко - Ти като предложи много свърши ли си работа???

В крайна сметка какво се оказа онова момче дето го направи гламаво с логото за 10$ си получи прилично лого за тия пари а ти за 30лв ще се снимаш с него.

Лично аз мисля че на онова момче му дължиш извинение а относно спора ти с Алън определено си по настървен и със сигурност си съсипал повече негови теми.

Послушайте Кулайс и се кротнете и двамата щото вече не само на тебе ти е писнало а и на половината форум.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Следях темата да видя интересни предложения и най-вече да сравня идеи, за да знам, ако ми трябва лого към кого да се обърна, но след тези страници последните две с 'престрелки' чак не ми се гледат логата, които изпуснах да видя преди 1 ден, защото пак става караница тук...
 
От: Гласувайте за лого, моля

Ако се върнем обратно на темата и изключим семейния ви скандал, гласувам за лого номер 3. Харесва ми идеята имам малко съмнения за изгледа му при промяна на мащаба, но е добро. Искам да спомена, че останалите също са добри, но все пак трябва да се избере едно.
 
От: Гласувайте за лого, моля

Гласувам за логото tomhafner (#15) като цяло намирам всичките негови предложения за доста оригинални,
 

Горе