Ако сте мин.пресидател?

От: Ако сте мин.пресидател?

Е за да няма купуване - в всички пунктове барометрично гласуване с отпечатък :D

А до гласуването ами като свикаме че от управлението повече от 2 години си бил навън нямаш право на глас - една справка до митниците и си готов - нали ще имаме ел. правитество :D
 
От: Ако сте мин.пресидател?

А до гласуването ами като свикаме че от управлението повече от 2 години си бил навън нямаш право на глас - една справка до митниците и си готов - нали ще имаме ел. правитество :D

ахам, да - ще стане :D

а за Шенген какво мислите? аз съм против.. не ми трябва държава без граници..
дори след 15-тина години ще бъде със визи :p
 
От: Ако сте мин.пресидател?

За казармата да допълня
Няма значение къде и в коя държва си няма отказване от казармата, ако си български гражданин.Доста държави си попълват редиците на казармата от граждани живеещи извън страната им!
А и така ставаш малко по малко патриот. Ако не ти се иска казарма взимай си местното поданство и се оправяй ,но не се блъскай в гърдите че си българин.Народът се е бил за тези земи и са ги защищавали!
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Е за да няма купуване - в всички пунктове барометрично гласуване с отпечатък :D

Недей, че братята ще останат без пръсти (кръц кръц и на пазара :lol: )
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Абе знаеш ли това което четох че и писах. Стигнах до извода че всеки както и аз искаме да я управляваме както бизнеса си. Тотален контрол и от никой да не зависиш и всичко да оправиш. Нали знаете това как се нарича в политиката :D. Макар че винаги съм считал че БГ е била във възход именно като се управяля под ред и дисциплина със строга ръка клоняща към диктат - е тогава сме имали най-големия разцвет.

Ако трябва сме доста честни, една държава трябва да създава условията и да ги съблюдава, като голяма част от социалните дейности просто трябва се преустановят. Ей на пример никой не харесва кредитните компании защо? Просто защото не е наясно с парите си и от там вика мошеници! Верно така си е една банка дава 7% те 100% - но именно в условия на сводна конкуренция м/у институции банките и тези фирми като влезнат в нишите си и става лошо една за друга а потребителя се облага. Идеята не че са лоши, а че не са съблюдават от комисиите и регулатора, трябва да ги има защото води до конкуренция а от там е ясно до къде води. Щото на едни банки да го останем те ще се окрупнявам пак същото.

За всички социални политики пак същото, навремето не е било така - проблема е че всичко се изкривява защото именно соц. политика води до купуването на гласове разбира се индиректно, което изкривява всичко. Добре би било се шитнат и лобистите. Абе имам много идеи както и вие но накрая всичко отива към еднолично управление - едно 50% от мерките са именно такива.
 
От: Ако сте мин.пресидател?

За казармата: Даласе, аз нали известно време бачках военен - кадрови войник и ще ти обясня някои неща. Закриха ни поделението и ни разформироваха, както и много други поделения поради липса на бюджет за армията, а какво говорим бюджет за казарми... Абсурд, държавата е тотално източена. И още поделения ще съкращават.

Сега да уточня: значи не можеш да накараш едно момче току що напуснално ученическата скамейка да му дадеш автомат и да го пратиш на война! Не става. Той е на 18 години тийнейджър с още детска неукрепнала психика! Много момчета има които просто не за казарма. Айде за мен - аз съм луда глава, сам си бях избрал да служа защото за мен е тръпка, ама не всички са като мен със закоравяла психика и да приемат нещата авантюристично. Така че по добре армията да е професионална - който има желание да отиде и да си служи - портала е отворен, офицерите го чакат с отворени обятия :) А който не е за това - да прави това което му хареса, и да бъде полезен в полза на нещо друго.

Вярно че казармата донякъде укрепва психиката, младежите излизат по мъжествени така да се каже, по закалени - това са плюсовете на задължителната казарма. Но има много младежи които просто не са за там, и после ставали инциденти или след уволнението посещават психодиспансери. А тези път които се връщат от мисии - те пък са първите които посещават психото. За това никакви мисии - няма да бъдем подлоги на USA.

nortrant - хубаво за кучетата, но чипирането - чипа в медальона на закачен на шията. Никакво подкожно чипиране! Не забравяй че следващите сме ние, и то даже наближава този момент - чипове вместо лични карти. Има достатъчно информация в нета какво причинява чипа - рак, туморни образувания и след някой друг месец и домашния ти любимец ще го гледаш как умира с мъки.

Това е за казармата - нека да имаме армия, не може без армия, но по добре да е професионална. :) Няма нужда от лигльовци, мамини глезени синчета които се насират от страх, и най много да направят някоя бела. Който има желание - да служи. :)

И да допълня още нещо - който не спре на пешеходна пътека и отнеме предимството на пешеходец - тлъста глоба както е останалите европейски държави, там всички спират и те изчакват, дори останах учуден като пресичах с какво внимание ме изчакваха усмихвайки се търпеливо, а не с псувни както е тука.
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Е диференцира се казарма и армия - всички на казарма на щат няма ги пращаме на война, ако искат записват се в Армията
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Сега да уточня: значи не можеш да накараш едно момче току що напуснално ученическата скамейка да му дадеш автомат и да го пратиш на война! Не става. Той е на 18 години тийнейджър с още детска неукрепнала психика! Много момчета има които просто не за казарма.

аз служих по време на соца и знам какво е казармата .Никой не се съобразява с 18 годишен пикльо.Ти психически още от малък si подготвен ,че ще служиш и очакваш с нетърпение казармата.
Влизайки в казармата на портала пишеше Добре дошли в родната казарма - Обърнах се след надписа да проверя дали пише
ДУПЕ ДА ВИ Е ЯКО/ така бяха ми казвали/ -е не пишеше ,но наистина се искаше яко дупе.
Като бях новобранец имаше в спалното един новобранец 2 метра - постоянно го млатеха ,че не може да си оправи леглото.Никой не го кара да прави друго ,а собственото! Той не можеше - майчин син.И естествено старите натискат щото капитана ще ги натисне и ще се отрежат привилегии.А въопрсонмяи новобранец го махна

[/QUOTE]
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Казармата е пълна загуба на време, и в нея нито ще станеш мъж, нито ще получиш възпитание. Възпитанието се получава от родителите и от живота, а мъж те прави живота.
Не знам как решихте, че днешната младеж ще се оправи в казармата, и ходили ли сте въобще там за да го твърдите.
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Не знам как решихте, че днешната младеж ще се оправи в казармата, и ходили ли сте въобще там за да го твърдите.

Аз служих като редовен войник в една от най издуханите казарми - Дебелт Вътрешни войски, сегашната жандармерия поделение 72375. Това поделение е 6-ти наказателен батальон не за войници, а за... офицери и старшини. Всички шапкари са провинени от някакви други поделения и командировани там, и при следващата им издънка - дисципа. Представи си какъв гърч имаше там, беше нещо като в гестаповски концлагер. Командира и началник щаба - също и те бяха провинени от други поделения, и командировани там. А нашия ротен ( двойник на Хитлер по физиономия, прическа и същия мустак, както и действията му ) беше откомандирован от друго поделение за това че умишлено е подпалил караулното с нафта и е обгорил 3-ма войници.
Командира на поделението - откомандирован от друго поделение за това че се напил и прострелял войник в крака.

Един друг капитан - откомандирован от Кърджали за това че изстрелвал сигнални ракети между строяващите се роти на плаца да се строели по бързо.

Началник-щаба - откомандирован от Шумен за това че през ноща се напивал и стрелял по постовете да плаши караулите - да не заспивали.

Само издънки братле. Имаше около 4-5 офицери и 2-ма старшини които не бяха откомандировани, а просто на работа - всичко останало издънки, все някой е имал провинение от друго поделение, и то предимно за гавра с войници. Не ми се разправя още че е неприятно. Мога само да ти кажа че шапкарите там ни правеха на маймуни меко-казано. Няколко момчета не издържаха и ги уволниха преждевременно защото получиха психическо разтройство! Това поделение му викаха част от триъгълника на смъртта - Дебелт, Звездец и Елхово. Служих през 1997 г. януари, и се уволнил 1998 г. ануари.

За тези които не разбраха защо са такива гадни шапкарите като фашисти били - поделение 72375 - 6-ти наказателен батальон за офицери и старшини!
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Последните постове на
USAF и nortrant са страхотни!:D

Мерси. :D Тогава гласувай за нас тримата да направим тройна коалиция - аз, nortrant и Unwise. Само че може и да ни очистят както каза krisopk защото ще станем неудобни на много мутри. Не правя агитация :)

Купуването и продаването на гласове е престъпление. :wink:
 
От: От: Ако сте мин.пресидател?

Аз служих като редовен войник в една от най издуханите казарми - Дебелт Вътрешни войски, сегашната жандармерия поделение 72375. Това поделение е 6-ти наказателен батальон не за войници, а за... офицери и старшини. Всички шапкари са провинени от някакви други поделения и командировани там, и при следващата им издънка - дисципа. Представи си какъв гърч имаше там, беше нещо като в гестаповски концлагер. Командира и началник щаба - също и те бяха провинени от други поделения, и командировани там. А нашия ротен ( двойник на Хитлер по физиономия, прическа и същия мустак, както и действията му ) беше откомандирован от друго поделение за това че умишлено е подпалил караулното с нафта и е обгорил 3-ма войници.
Командира на поделението - откомандирован от друго поделение за това че се напил и прострелял войник в крака.

Един друг капитан - откомандирован от Кърджали за това че изстрелвал сигнални ракети между строяващите се роти на плаца да се строели по бързо.

Началник-щаба - откомандирован от Шумен за това че през ноща се напивал и стрелял по постовете да плаши караулите - да не заспивали.

Само издънки братле. Имаше около 4-5 офицери и 2-ма старшини които не бяха откомандировани, а просто на работа - всичко останало издънки, все някой е имал провинение от друго поделение, и то предимно за гавра с войници. Не ми се разправя още че е неприятно. Мога само да ти кажа че шапкарите там ни правеха на маймуни меко-казано. Няколко момчета не издържаха и ги уволниха преждевременно защото получиха психическо разтройство! Това поделение му викаха част от триъгълника на смъртта - Дебелт, Звездец и Елхово. Служих през 1997 г. януари, и се уволнил 1998 г. ануари.

За тези които не разбраха защо са такива гадни шапкарите като фашисти били - поделение 72375 - 6-ти наказателен батальон за офицери и старшини!

Знам го баце легенди се носеха за него. :D
 
От: От: Ако сте мин.пресидател?

Това поделение му викаха част от триъгълника на смъртта - Дебелт, Звездец и Елхово. Служих през 1997 г. януари, и се уволнил 1998 г. ануари.
За тези които не разбраха защо са такива гадни шапкарите като фашисти били - поделение 72375 - 6-ти наказателен батальон за офицери и старшини!

Късно си служил издънките им са по време на демокрацията, защото войниците не слушаха.
Представи си това е било за офицери ,а колко издънки войника е имало?!


Имам познат, които служеше в Елхово за 2 година служба една нова година и полагаема видя, но преди соца!


Мерси. :D Тогава гласувай за нас тримата да направим тройна коалиция - аз, nortrant и Unwise. Само че може и да ни очистят както каза krisopk защото ще станем неудобни на много мутри. Не правя агитация :)

Ако съм министър на сексуалните услуги!
 
От: От: Ако сте мин.пресидател?

Знам го баце легенди се носеха за него. :D

Значи си наясно. Явно имаш познати които са били там. Аз бях в трета рота - Вермахта, така и викаха, защото ротния ни беше като двойник на Хитлер. Не само по визия но и по действия. Прилагаше нечовешки наказания. На Даласа няма какво да му обяснявам че било по време на демокрацията, в това пък няма никаква разлика. Едно е да има издънки войници, а друго е да са шапкари. Ако са само войници - все пак някакъв контрол ще има, шапкарите ще наложат още по голяма дисциплина. Но тука самите шапкари които командват са издънки, и правеха идиотски извращения.

Ако сте със слаба психика не четете това, пускам го заради Даласа за разбере че няма значение дали казармата е била по време на соц. режим или "демократичния":

Закъснели от оптуска бетеристи, наказание от нашия ротен Адолф Хитлер - понеже били бетеристи да търкалят гуми от БТР на плаца цял ден без прекъсване, ама с противогаз и мешки на гърбовете пълни с камъни. Наказанието им се отменя до като поне единия припадне от изтощение.

Ако се провалиш на стрелбите - за наказание да стоиш прав и да се прицелваш с автомата но ето как: нашия ротен Хитлер ти слага мешката на гърба пълна с камъни, противогаз на лицето, и стоиш прав с часове с насочен автомат, като на дулото на автомата ти е вързал въже на което виси голям камък и нямаш право да отпускаш дулото надолу - държиш автомата с камъка вързан на него до като ти измалеят ръцете.

Ако заспиш на пост: тъпите невални заспаха една вечер като знаеха че дежурен батальон е Хитлер, и наказанието им беше да маршируват на плаца с леглата, с противогази и мешките на гърба пълни с камъни, до като измалеят. С леглата нямаше как и за това извадиха само шасито с пружината без краката и рамките на леглото.

Ако не ти е изчистен автомата: Хитлер ти слага 3 картечници на лявото рамо, и още 3 картечници на дясното рамо, мешката пълна с камъни, противогаз и химическо плащ-наметало, и маршируваш. Наказанието отпада когато види че си паднал от изтощение.

Веднъж не си бяхме почистили спалните в ротата, наказанието: започнахме да чистим, да метем, но Хитлер ни накара да чистим снаряжени в пълно бойно, с мешките на гърбовете, противогазите и химическите плащ-наметала и шансови инструменти на кръста - кирка и лопата. Познайте как се чисти в пълно бойно, с противогаз, плащ-наметало и на всичкото отгоре пусна димки до като чистихме, защото сме били химически взвод. Няма да обяснявам как се чисти в задимено помещение от димки и в пълно бойно снаряжение на гърба ти. Представям си каква картинка сме били погледнати от страни като чистихме с противогази и плащ-наметалата, и димките димят - вероятно сме имитирали Чернобил- №2 нова ядрена авария. :)

Който прескочи оградата на поделението и се изтърве да отиде в селото да пие биричка за 1 час, без да му е разписана книжката за отпуска: слагаш едно голямо парче ламарина точно пред прозореца на ротната канцелария на Хитлер, застопоряваш го с камъни да не падне а да стои право, слагаш противогаза, мешката на гърба с камъни, и започваш да прескачаш ламарината непрекъснато - ту от едната страна, ту от другата, ама така че да те вижда Хитлер.

Една вечер пускахме уредбата в ротата и ни беше кеф и играхме сиртаки, ама един фелдфебел старшина ни изпял на следващия ден на ротния командир Хитлер че сме купонясвали. Наказанието - цялата химическа рота, с противогази, забулени в плащ-наметала, и пълно бойно снаряжение трябваше да играем сиртаки на плаца пред пилона, от страни сме изглеждали като не знам какво...

Един новобранец не беше отдал чест на ротния като се разминал по плаца с него, като излизал от лавката. Наказанието - пълно бойно снаряжение, противогаз, и да обикаля пилона със знамето в кръг и да отдава чест на пилона, и така до като дойде време шапките да си ходят, няколко часа.

Един невалян вдигна тапа на 15-тото позвъняване, а той трябва да се вдигне на 3-тото позвъняване. Не го е вдигнал, защото е метял с метлата пред ротата, и наистина така си беше. Наказанието - противогаз, плащ-наметало, пълно бойно снаряжение, мешката пълна с камъни на гърба, и с един стар телефон от склада обикаляше пилона със знамето, и понеже се е оправдал че е метял, ротния го накара да си върже 2 метли да му висят на кръста до като обикаляше пилона.

Колкото пъти нашия ротен командир Адолф Хитлер се паднеше дежурен по поделение, толкова пъти ротата на свръзките ги караше да правят сапунка на плаца ама с противогаз и пълно бойно снаряжение. Не знам защо толкова мразеше свръзките.

И точно това че сме негова рота, той би трябвало да ни скатава, а той вечно ни измисляше простотии. Взводните ни командири се чудеха как ни скатаят от него, извеждаха ни нарочно на тактика само и само да не сме в поделението, защото на Хитлер не се знае какво ще му хрумне. Същия фейс, очи, мустак оформен като на Хитлер, прическата, и даже в ротната канцелария пишеше с кожени ръкавици, никога не ги сваляше. Когато идваше да си взима заплатата от щаба, идваше цивилен, но с кожен дълъг черен шлифер и вдигната високо яка - типично гестаповко облекло, и кожените ръкавици задължително. Лиспваше му само червената лента на ръката със свастиката. Действията му бяха типично хитлеристки.

Старшината в новобранската рота го съдеха за убийство на някакъв стар войник, точно 2 седмици преди да влезем в казармата. Беше под арест в самата новобранска рота, не го пускаха даже в селото да отива. Когато влизахме в столовата, на всеки един който влиза през врата на столовата, биеше по един ритник в гърба ама със сила, ей така профилактично. Веднъж не се стърпях и се обърнах рязко срещу него и погледите ни се срещнаха... той ме гледа в очите и аз го гледам, и вече в мен всичко вреше и кипеше. Командира ми на отделение млад-сержанта едно старо куче на 1 година служба преди мен, усети че ще стане ситуация, ме прегърна през рамо и ми намигна ми прошепна на ухото "Спокойно след няколко дни влиза в дисципа за убийството, там ще си получи това което трябва, не прави издънки, не си цапай досието заради тоя боклук". Едва ме възпря, но бях вече готов да го подкарам.

Както и да е, влезе в дисципа осъден на 10 години, една вечер дойде джипка Уазка военна полиция и под конвой го отведоха в дисципа в Плевен. Повече нищо не чухме за него. За сметка на това пък, след клетвата като ни вкараха в трета рота Вермахта с ротен командир Хитлер, там старшината беше пък пекан, служил в поделението и останал на служба. Но ротния беше откачен извратен фашист.

Спирам до тук Даласе, че мога още да пиша за извращенията, но мисля че това е достатъчно. Между другото писах най леките извращения, има и още по гадни и мъчителни, но ще ги спестя. Не са особено приятни.

Даласе, няма казарма по комунизма, няма и казарма по "демокрацията". От поделение до поделение има огромна разлика.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Ако сте мин.пресидател?

Ако съм министър на сексуалните услуги!

Предполагам ще премахнеш забраната да се развива adult-web-дизайна, и всички adult-web-мастери ще бачкат необезпокоявани. :) То така е във всяка държава, само тука не можело :) Във всички европейски страни adult-web-мастерите си бачкат съвсем легално.
 
От: От: От: Ако сте мин.пресидател?

Само че може и да ни очистят както каза krisopk защото ще станем неудобни на много мутри.

Ще ни очистят ама друг път. Или говориш за времето преди да ни избнерат? за тогава съм съгласен... :mrgreen: няма да имаме по десет човека които да ни пазят...

Тогава цялата власт ще е в наши ръце - ще се справим - мутрите са ни най-малкия проблем, те са глупави и имат само пари. Власт имат само до като имат пари.

При работещ съд - всичко ще взезе в нормални релси много бързо.
Само трябва да се спрат корумпираните служители на най-висок етаж.

България може да се оправи за десетина години. За това казах в няколко поста по-напред, че ще въведа виза за България (ще има голям наплив от хора и ще трябва да ги ограничим по някакъв начин :p).


Предполагам ще премахнеш забраната да се развива adult-web-дизайна, и всички adult-web-мастери ще бачкат необезпокоявани. :) То така е във всяка държава, само тука не можело :) Във всички европейски страни adult-web-мастерите си бачкат съвсем легално.

това не е лоша идея, не виждам нищо опасно за обществото в нея :)
 
От: От: От: Ако сте мин.пресидател?

Ще ни очистят ама друг път. Или говориш за времето преди да ни избнерат? за тогава съм съгласен... :mrgreen: няма да имаме по десет човека които да ни пазят...

Тогава цялата власт ще е в наши ръце - ще се справим - мутрите са ни най-малкия проблем, те са глупави и имат само пари. Власт имат само до като имат пари.

При работещ съд - всичко ще взезе в нормални релси много бързо.
Само трябва да се спрат корумпираните служители на най-висок етаж.

България може да се оправи за десетина години. За това казах в няколко поста по-напред, че ще въведа виза за България (ще има голям наплив от хора и ще трябва да ги ограничим по някакъв начин :p).




това не е лоша идея, не виждам нищо опасно за обществото в нея :)

Болднах тези цитати, защото са важни. Имах предвид времето което преди да ни изберат, но ще се съглася с теб че когато се отнеме властта и имунитета на мутрите, нямат толкова сила.

За adult-web-мастерите и аз не виждам нищо лошо. Навънка хората си работят, плащат си данъците, а за сметка на това депутатите пък се кефят на тази тематика. :)

Ще си позволя да копирам от политиката и законите на белите цивилизовани европейски държави, дори повечето държави от ЕС са на този принцип който ще приложа:

Студената вода безплатна - така е в Норвегия, Дания, Швеция, Белгия и други държави. Безплатна е, защото не се произвежда, а се добива природно, както въздуха който се диша е безплатен, това е по тяхната конституция. Топлата им вода се плаща, защото минава през затопляне, изразходва се енергия за затоплянето. Тъй като в България водата не е дефицит, а долу в недрата под нас гъмжи от какви ли не минерални извори на които българските медии не дават гласност, но когато съм имал пътуване в чужбина по техните новини се говори че точно България имала най много водни ресурси и дори нови находища на минерални извори, и дори била пефректно място за живеене, защото имала 4 сезона, и много воден ресурс, гора и море - всичко. Държавите които изброих в началото на поста, плаща се само топлата вода, но нямат водомери, а само фиксирана месечна такса. И тук така ще направя.

Топломери на парното нямат - пак месечна фиксирана такса. Същото и тук ще направя. За тока - Норвегия и Дания плащат пак такса, нямат електромери, дори накрая на годината от енергийната компания ти връщат пари ако си отсъствал от жилището. Всъщност там хората плащат обща такса за ток, топла вода, парно и телевизия - всичко в едно, 1500 крони. Типично еропейска система която трябва да се приложи и тука. Няма топломери, водомери, въздухомери и куп глупости измислени за пари.

Веднага махам забраната хората да свалят радиатори от мутренската рекетьорска топлофикация. Всеки ще има пълна свободна воля по всяко едно време да си свали радиаторите като пълноправен гражданин, и да ги издаде на топлофикация! И ако след време реши - пак да си ги сложи, без никакви пречки.

Няма да има квартал без улично осветление - задължително осветени всички улици, независимо от квартала.

Във всички жилищни блокове на всеки вход ще има задължителна рампа за инвалиди, няма значение че нямало такъв там, ще има за да е предвидено.

Пълна подкрепа за малкия и средния бизнес - малкия бизнес е гръбнака на икономиката, както казват брокерите от Уолстрийт.

nortrant - подкрепям те за учението в домашни условия, а накрая на годината на матура. По този начин ще се намали агресията между учениците, престъпленията и насилието в училищата, и родителите няма да пускат децата си със страх, а ще бъдат спокойни. :) Супер-идея както и безплатни учебници.

Да считам тогава че тройната колация вече е съставена. :beer:

Оппа... И да не забравя: Купуването и продаването на гласове е престъпление :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: От: Ако сте мин.пресидател?

nortrant - хубаво за кучетата, но чипирането - чипа в медальона на закачен на шията. Никакво подкожно чипиране! Не забравяй че следващите сме ние, и то даже наближава този момент - чипове вместо лични карти. Има достатъчно информация в нета какво причинява чипа - рак, туморни образувания и след някой друг месец и домашния ти любимец ще го гледаш как умира с мъки.

Това е за казармата - нека да имаме армия, не може без армия, но по добре да е професионална. :) Няма нужда от лигльовци, мамини глезени синчета които се насират от страх, и най много да направят някоя бела. Който има желание - да служи. :)

И да допълня още нещо - който не спре на пешеходна пътека и отнеме предимството на пешеходец - тлъста глоба както е останалите европейски държави, там всички спират и те изчакват, дори останах учуден като пресичах с какво внимание ме изчакваха усмихвайки се търпеливо, а не с псувни както е тука.

за чиповете - нормално, при някои кучета може да се развие подобно нещо :) все пак чипа е чудо тяло..нз, но и на гушата не е лош вариант- важното е чип да има, а къде се намира - няма значение.

За пешеходните пътеки - камери - това е решението - хора седят в стаичка и следят какво се случва,автоматично изпращане на фиш и да видим дали няма да чака пешеходците :)


Болднах тези цитати, защото са важни. Имах предвид времето което преди да ни изберат, но ще се съглася с теб че когато се отнеме властта и имунитета на мутрите, нямат толкова сила.

Да считам тогава че тройната колация вече е съставена. :beer:

Доста трудно ще е в началото..ако беше лесно до сега да се го направили :p
Парите са ни пречката, мутрите не ще успят да ни попречат по пътя към идеалната цел - а именно всичко в името на България.
Трябва да внимават, защото ако ни изберат ще съжаляват жестоко.

За купуването на гласове - и върху това трябва да поработим сериозно, ако ни изберат вече на следващите избори няма да имаме нужда от агитация и реклама. защото ще е сигурно, че ще ни изберат отново.

Както казах вече - не може да не може.
Парите мозък няма - те правят това което ние им "казваме", ако всичко с тях правим в интерес на България - то със сигурност ще процъфтява.
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Оправихме казармата, секс услугите!!!
Какво ще кажете за колите транспорта- аз не бих пуснал кола над 10 години в градския транспорт
такситата една марка за цяла българия- бакшишите - образовани и каращи по най прекия път до мястото
В англия Лондон да си бакшиш караш курсове 6 месеца
а тук взимаш колата и ...давай!
 
От: Ако сте мин.пресидател?

Мне Казармата може да я впрегнеш ,когато има бедствия,пожари, атентати,безредици, недоволства срещу правителството и мин. пресидателя:) манифестации,митинги , наводнения и пр.
За това си има Гражданска защита, Жандармерия и Доброволни отряди.
 

Горе