Апостола за БАН? Гласувай!

Да се банне ли г-н Апостолов от форума?


  • Общо гласове
    120

Cybertack

New Member
Здравейте,
мисля че все пак има някакъв етичен кодекс към който да се придържаме в този форум. Но както виждате от страна на г-н Апостолов всички тези морални норми се отхвърлят.
Аз лично съм против това тук да има човек който да псува и нарежда хората без видима причина. Това, че дъвче неща които са написани преди години не е достатъчно за да бъде допуснат до тази среда или в други думи до този форум. Както вече сами знаете гореспоменатия господин е баннат от доста форуми и мрежи в Българската интернет среда а и едва ли някой чужд форум ще го търпи.

Та искам хората имащи власт тоест админите да се замислят дали наистина ни трябва човек който да псува майките ни? Както знаем форума не е място само за един човек тъй че ще помоля всеки да си даде мнението и веднъж завинаги да се реши проблема с г-н Апостолов... От сега заявявам, че ако се реши този човек да се банне и не бъде направено колкото и да не го интересува някой от този форум аз сам ще се махна и макар че може би няма да се задържа толкова дълго някъде другаде ще знам, че ако ще ме псува някой поне ще е някой който съм го провокирал..

Както и да е няма нужда да се пишат фермани. Всеки да си даде мнението и тогава ще видим кое е криво и кое право..
 
Последно редактирано:
Bricksn връзването го остави, не може един нормален диалог да се води с този човек. Ако му кажеш, че е тъп ще те напсува ако му кажеш че му се кефиш пак ще те напсува. Аз не искам тук да има хора които да мътят водата без причина и просто да си избиват комплексите защото си мислят че са невидими зад компютрите.. Евала до сега освен г-н Апостолов никой не се е държал така грубо и невъзпитано макар че някои от тях са доста млади и точно от тях би трябвало да се очаква такова държание..
 
За това съм съгласен. По-малките, които сега навлизат и нямат самочувствие ще ги нахрани един път и ще се откажат (най-малкото сериозно ще се замислят). Но мисълта ми беше, че ако просто не го коментирате, няма да храни. Така или иначе и аз искам да не видя негов пост повече.

И все пак той го прави за да му е името в устата на хората. Мисълта ми беше, че ако никой не му пише по темите, той няма да има полза да ги пуска. Но изглежда винаги ще има по някой. Просто казвах, че има и друг начин освен бан. :)
 
Последно редактирано:
Аз съм за! Ето и причината:
Sammy каза:
apostol каза:
Sammy каза:
apostol каза:
Sammy каза:
Г-н Апостолов искам да ви кажа, че в сайта ви www.dobritenovini.com имате нарушение в правилата на Google Adsense
Нищо подобно няма, миличък. Трогателна е твоята загриженост за мен, но аз не се няждая от нея. Ще ти бъда признателен, ако в бъдеще не ми пишеш и не ми губиш времето с глупости!
Ама ти си голям нещастник, да пусна ли 1 репорт а?
Ти май не плачеш за бой, а направо за куршум. А ти искаш ли да ти еба майката в минетчийницата смрадлива, за да не изсере дъртата курва друго такова лайно като теб. Само още един път да ми пишеш и ще ти отрежа пръстите и на двете ръце, отрепка жалка!
Веднага го оправи дъртак смотан жалак, кажи още 1 път нещо за майка ми и отиваш директно в гроба. Аз ще ти следя сайта за нарушения и щом видя няма и да предопредя нещастник смотан. Не се мисли за много печен.
Може ли да има такъв нещастник?
 
Фокусника-астролог-бизнесмен Апостолов преди години ми спамише редовно един форум (тогава беше още астролог). Искаше и да му пускам рекламни статии заради сините му очи.
След като му отказах, ми изпрати поредица от е-мейли със съдържание от думи и изрази, които човек може да чуе само в най-изпадналите цигански гета. Направо се изумих.
В последствие отече и в бан листата.
Получих отново е-мейл със звучни псувни и обиди. Писах му дали има нещо против да му публикувам писмото публично в сайта, в който толкова искаше рекламите си, тогава избесня и изпадна в някакви психични пристъпи. От тогава (4-5 години може би, не беше припарвал, до преди година, когато пак в същия сайт (в който спамише за фокусничеството си и астрологията си) пускаше глупостите си за Лудите пари и мега осталбването.

Този път отговора ми беше много прост и кратък
deny from IP адреса му в htaccess в root директорията и си спестих всички талаши.

Подобни болести се решават много лесно. Тези личности са като досаден вирус на компютъра ти - добър Антивир и всичко се решава кротко и интелигентно.
 
Апостоле Апостолеее, и да не те баннат целият форум те мрази, за тва си събирай багажа докат не съм пуснал репорт ;)
 
Пичове оставете го човека нека си спами тука трябва да му се отчете едно толкова е нахален и постоянен в това, което прави, че чак за това му постоянство му завиждам. А това, че не е впрегнал това си качество в нещо креативно и по-малко дразнещо не може да се направи нищо. Мен цялата тази история с тоя мистър ми звучи някак си странно и ми се струва, че някой може и нарочно да осира пейзажа на едно име. Имам предвид това да се караш и псуваш така и да си оставяш телефони,адреси и сайтове и доста глупаво. Все ми се струва, че не може човек да е толкова ограничен и гласувах с това да бъде оставен, защото това е единственото място в интернет, където не са го баннали тоя хитър бот. Оставете го на мира нека сам си остане във всеки негов пост и тогава и Блинки и Куулайс няма да има смисъл да го оставят да пляска дублиращо съдържание :) А Вие му помагате и после се чудите що е още тук :)
 
И аз отдавна съм искал да му сложат бана, дори вече не му чета статиите. Макар че в някои има верни неща, но той прекалява с вулгарните си изрази. Твърдо ЗА !!!
 
Аз сутринта бях стнал за малко и случаино му видях поста които нарушава точка 2. (Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума. ) и го изтрих но вече беше късно за да избегнем това за в бъдеще и да ускорим времето за рекацията моля като видите нещо такова горе в дясно до всеки пост има една иконка
report.gif
моля ползваите я за да ускорим времето за реакция

знаете че тук трудно банваме НО това не значи че ще търпим нарушаване на правилата а в конкретната ситуация какво ще правим незнам ще горешим по късно....
 
coolice то отговорите от анкетата показват какво трябва да се прави ако беше за първи, втори, петнадесети път разбирам но той вече многократно прескочи границата смятам, че правилата ги има за да се спазват а не да се пренебрегват от наша, ваша и негова страна. Не може да се позволи такова своеволие във форум който има правила, разбира се вие го знаете много по добре от мен но моля ви се да се вземат някакви мерки, омръзна ми да си развалям настроението заради този.. Някои колеги пишат да не обръщаме внимание на постовете му, е като няма да обръщаме внимание и няма да ги четем за какво са? Не е ли по добре изобщо да ги няма или предпочитате като някой напише в google "да ти е*а майката" и да излиза форума?

Както и да е това са тънки неща които аз не мога да диктувам но се надявам да се има предвид мнението на всички които са гласували с ДА на анкетата!
 
Аз съм ЗА.
Ако шевчетата на форума не се отнесат сериозно това нещо ще бъде доста безотговорно от тяхна странна а и Апостол вече напълно се изтърка с простотийте си.
 
абе на тоя.....
 
Последно редактирано от модератор:

Горе