Търсим партньори за нов онлайн магазин!

hivanova

Member
Здравейте,

Търсим партньори с разнообразни артикули.
За повече информация и предложения, моля пишете на info[@]nex.bg, аз вече не работя по този проект!

*Премахнете "[" и "]"
 
Последно редактирано:
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Здравей,
виждам, че се развивате в друга посока и Ви пожелавам успех!
Преди години на този домейн бях продал един мой проект който беше за съхранение на файлове през онлайн ОС среда :rolleyes:

http://imageshack.com/scaled/large/841/cjbj.png
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Вече започнаха да пишат :) И то с много добри предложения за качествени продукти :)
 
Re: От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Вече започнаха да пишат :) И то с много добри предложения за качествени продукти :)
Ама да се похвалят и тук кои са. :) Все пак темата може да е и за други, които искат да видят кой какво може да продава, използвайки връзките си тук. :)
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Аз лично мога да предложа услуги... както и персонализирани подаръчета: Пъзели със снимки, гравирани ала бала... ако имате опция за такива неща можем да обсъдим и комисионните :). До сега сме работили с няколко души тук от форума и мисля че са били доволни от работата с нас :)
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Дай малко повече инфо как сте планирали да се случват нещата:
1. Към вас или към клиента се праща стоката?
2. Наложения към кой отива? Ако е към вас, вие как разплащате към доставчик - при поръчка или с депозит?
3. Какво правим с ф-рите? Доставчик издава директно на клиент по цена в сайта ви, а вие издавате към доставчик за получен комисион? В тази връзка е важно по ДДС ли сте или не, защото ако вие не сте, а аз съм има разлика и е хубаво да се знае.
4. Каква е политиката ви за доставките? Кой плаща доставката - клиента/вие/доставчика?
5. "Разнообразни стоки" - какво значи това? Дрехи и аксесоари, техника?!
6. В зависимост от отговорите по-горе, идва въпроса с гаранциите - кой ги носи от клиентска гледна точка? Вие или доставчика?

Имам и още няколко по-маловажни, но мисля, че е добре да почнем с тези преди да се заговорим за стоки и оферти.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Само аз ли мисля, че когато търсиш партньори е редно да си следиш кореспонденцията? В случая темата, която си пуснал в доволно голям форум...Мисля, че въпросите ми са повече от резонни и с отговорите по тях ще направим разлика между истинска делова обява и просто такава, която се лепи на стълб и донася до публичното знание факта, че някой продава капачки за буркани...

Ама ще изчакам още малко включване, че до мен стига инфо, че и колегите писали лични са на същия хал. :)
 
тя от нощните птици човек като стане ще отговори, тези който си лягаме по us време (към 5 сутринта бг) не ни търси сутрин по бг време...

гледам че в екипа има други хора от хуиса на домейна ама незнам може да нямат регове тук...
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Не точно. Получих ЛС, което няма за сега да коментирам тук. Надявам се обаче, наистина да получа отговор на въпросите си, а не само покана да си кача продуктите...
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Здравейте,
Магазинът е www.nex.bg.
Търсим партньори с разнообразни артикули.
За повече информация и предложения, моля свържете се с мен.

Вариант за мулти-вендор ще има ли ?
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Аз лично мога да предложа услуги... както и персонализирани подаръчета: Пъзели със снимки, гравирани ала бала... ако имате опция за такива неща можем да обсъдим и комисионните :). До сега сме работили с няколко души тук от форума и мисля че са били доволни от работата с нас :)


Точно търсим сувенирчета :)
 
От: Re: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

тя от нощните птици човек като стане ще отговори, тези който си лягаме по us време (към 5 сутринта бг) не ни търси сутрин по бг време...

гледам че в екипа има други хора от хуиса на домейна ама незнам може да нямат регове тук...
Как позна в колко си легнах? :)
 
От: От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Дай малко повече инфо как сте планирали да се случват нещата:
1. Към вас или към клиента се праща стоката?
2. Наложения към кой отива? Ако е към вас, вие как разплащате към доставчик - при поръчка или с депозит?
3. Какво правим с ф-рите? Доставчик издава директно на клиент по цена в сайта ви, а вие издавате към доставчик за получен комисион? В тази връзка е важно по ДДС ли сте или не, защото ако вие не сте, а аз съм има разлика и е хубаво да се знае.
4. Каква е политиката ви за доставките? Кой плаща доставката - клиента/вие/доставчика?
5. "Разнообразни стоки" - какво значи това? Дрехи и аксесоари, техника?!
6. В зависимост от отговорите по-горе, идва въпроса с гаранциите - кой ги носи от клиентска гледна точка? Вие или доставчика?

Имам и още няколко по-маловажни, но мисля, че е добре да почнем с тези преди да се заговорим за стоки и оферти.

1. Към нас.
2. При поръчка се заплаща.
3. Имаме фирма и по ДДС и без ДДС, за да е по-удобно ба всички.
4. Ние си заплащаме доставката до нас.
5. Означава, че нямаме ограничение към продуктите, по-обобщено означаво всичко.
6. Доставчика.
Надявам се да съм Ви отговорила изчерпателно на въпросите.
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Само аз ли мисля, че когато търсиш партньори е редно да си следиш кореспонденцията? В случая темата, която си пуснал в доволно голям форум...Мисля, че въпросите ми са повече от резонни и с отговорите по тях ще направим разлика между истинска делова обява и просто такава, която се лепи на стълб и донася до публичното знание факта, че някой продава капачки за буркани...

Ама ще изчакам още малко включване, че до мен стига инфо, че и колегите писали лични са на същия хал. :)

На всички които са ми писали лични съобщения съм отговорила!
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

В какъв формат импортвате продукти - csv, xml?
На колко време и как предпочитате комуникация за нови цени/нови продукти?
Относно цените - продавате на крайна клиентска от доставчик, в която е включен и вашият процен по договорка или ви трябват цени към вас, а вие продавате с % колкото сметнете за добре над тях?

Относно гаранцията визирах хипотетична ситуация: Вие продавате мой продукт на клиент. Той има проблем.
а) той се обръща към мен директно
б) той се обръща към вас
в) той се обръща към вас, а вие към мен

Сори, че дълбая в това, но има значение. Всъщност се учудвам, че само аз питам тези неща. Предвид малкото инфо в началото никой ли не се интересува или просто всички се радват, че някой иска стока?!
 

Горе