Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Да не е това хаха,то не е смешно де,ама кво да кажем за кока колата примерно,а тя много върви с водка и виски

[video]http://vbox7.com/play:90b048fae6[/video]
Не е това, разправяше се за бразилските варели с лайняното джибре от Бразилските портокалови плантации, как на втора цедка идват тука и ние пиеме БББ сокове и на другите лайняни фирми третофилтрираните джибрита:). Така ако икате да пиете водка с *портокалов сок*, то по-скоро пиете водка с ''течност от клозета'':)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Явно това трябва да е нещо по-хард ,междувременно жулете си бира и се не бойте :beer:
А по повод течностите от кенефа познавам човек който правеше парцуца от фекалии,тва вече си е ХАРД :D и между другото се харесваше мамка му,демек в селските кенефи има още леб
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Айде Наздраве за втория ден от седмицата :beer: пак с грозданка :mrgreen:

[video=youtube;YDE-A6vag40]https://www.youtube.com/watch?v=YDE-A6vag40[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Нали знаете за празника на студента ... те са точно два

8ми декември и всеки ден.

БТВ :
Едно Алкохолно петно си търси помощ да спечели бутилка виски:
https://www.facebook.com/photo.php?...970.-2207520000.1383674789.&type=3&permPage=1 може ли да харесате .... така ще помогнете.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Не е това, разправяше се за бразилските варели с лайняното джибре от Бразилските портокалови плантации, как на втора цедка идват тука и ние пиеме БББ сокове и на другите лайняни фирми третофилтрираните джибрита:). Така ако икате да пиете водка с *портокалов сок*, то по-скоро пиете водка с ''течност от клозета'':)
Щом си почитател на водката, ето ти един коктейл за хард пиячи
Една голяма халба бира и една чашка водка я пускаш в халбата и пиеш
Колкото повече пиеш става по твърдо питието и удря незабавно:wink:
Аз съм ракиджия, но като голям пияч съм го пробвал, айде Наздраве с втората грозданка:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Най-лошо се напива човек от невъзможни на пръв поглед коктейли,примерно бира с вино,така съм загазвал от тази комбинация,че само аз си знам,не пробвайте никога:)
Друго гадно напиване е алкохол със сламка колкото повече въздух вкарваш толкова по-лошо става,но пък е икономично от 200 грама водка се нарезваш все едно си изпил 500 и канче
Трети вариант е алкохол гарниран със солидно количество тУтун:),а още по-лошо е пепел от цигара в питието,като слонски ритник в главата е
Аре стига съм писал простотии и лоши идеи за самоубийствено надиране
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Щом си почитател на водката, ето ти един коктейл за хард пиячи
Една голяма халба бира и една чашка водка я пускаш в халбата и пиеш
Колкото повече пиеш става по твърдо питието и удря незабавно:wink:
Аз съм ракиджия, но като голям пияч съм го пробвал, айде Наздраве с втората грозданка:beer:
Загуби ми времето, сега като ти прочетох дубликата си представих чаве на пост ком. бачкатори, коята е намерила Интернетю като събеседник на своя фейл в професионална гледна точка:). Това добре ли е като дублика:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Баси, ти кво си пил ве приятел, нищо не мога да разбера:mrgreen:
Амчи не знам дали е добро кат за дуплика, ама ти мене УВАЖАВАШ ЛИМА? ве ей пиянка :lol:
Хайде наздраве на всички:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Без да искам попаднах на това чудо дали защото съм вкарал две големи,ама направо се попиках от смях,сори,че вкарвам муцуни в темата,ама помислих,че нещо не фокусирам добре:)

z92x.jpg
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Оу сетих се за пийняците от герб :lol:

[video=youtube;-JIbQvFaoIA]https://www.youtube.com/watch?v=-JIbQvFaoIA[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Не знам защо, но последно време ме избива на философия като съм пийнал...Преди се мятах на бънджита, биех се, ебах, пак пиех, ама не ме задоволява тва вече...:). Искам нещо повече деа:) Дайте некви кретенски идеи да ги монетизираме*:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Да зарежем тея политици да ги ева,аз мисля да си обурудвам колата с нещо такова:),да може като ожаднея да имам нещо под ръка,а и за купон става

gekt.jpg
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Щом си почитател на водката, ето ти един коктейл за хард пиячи
Една голяма халба бира и една чашка водка я пускаш в халбата и пиеш
Колкото повече пиеш става по твърдо питието и удря незабавно:wink:
Аз съм ракиджия, но като голям пияч съм го пробвал, айде Наздраве с втората грозданка:beer:

Мне, най-голямата бомба е водка+ тъмно столично, после гледаш като извънземен:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Изглежда няма мноо алкохолни петна във Форума,
затуй аз ши зема се поФаля:mrgreen:
Днес си пазарих едно литърче американски бърбън на 'прИмоция' от една чужда търговска верига, от "гОлемите инвестУтори"
Еми "поФалих" се:mrgreen:, пък ся мисля се накъркам с туй американското 'менте', да го ева
Ха, Наздраве:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Или JACK, или гроздова-то иначе като не мое да избяга човек от къщи зарад КРОКИТО-поне да е във друга вселена!Наздраве!И само rock and roll!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Български рок и американски ракиджок, да го ева:beer:
[video=youtube;8KwXBjz8Oek]http://www.youtube.com/watch?v=8KwXBjz8Oek[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Сипвам си последните капки от хамериканския бърбУн и надигам тост:
Обявявам пълна независимост от хамерикански питиета, пълен бойкот както на тези меки китки, пардон напитки, така и на секви прИмоции и стратегически ивестУтори
От нашенското по-хубаво нема, 45-50 градусова ароматна домашна грозданка, дето ши ти жегне джигеря, ши ти омая главата и ще викнеш ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ!!!
Наздраве, юнаци :beer::beer::beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

на лисицата като и е високо гроздето и си казва че е кисело...
И ти така, като нямаш вносно на аванта, и домашното става а?

И защо ми се струва че си толкова проЗ че не разбираш определението?
ти не си алкохолно петно - ти си БИТОВ СЕЛСКИ АЛКОХОЛИК.
Пропаднал при това, също като баща ти.

Селяните като теб по това се познават, като се напият и нямат какво друго да се похвалят, викат да живее българия... каква си мижитурка...
какви сте смотаняци двамата с чалгара... чак ме е гнус да ви чета бълвочите.

Сипвам си последните капки от хамериканския бърбУн и надигам тост:
Обявявам пълна независимост от хамерикански питиета, пълен бойкот както на тези меки китки, пардон напитки, така и на секви прИмоции и стратегически ивестУтори
От нашенското по-хубаво нема, 45-50 градусова ароматна домашна грозданка, дето ши ти жегне джигеря, ши ти омая главата и ще викнеш ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ!!!
Наздраве, юнаци :beer::beer::beer:
 

Горе