Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Гнусотията е субективно понятие, примерно някои се погнусяват от хора на средна възраст, които се опитват да покажат интелектуални перки във форуми, които принципно не им прилягат, но само се опитват:)
Просто разсъждавам, всички прилики с дейсвителни лица и форумни потребиели са чиста проба съвпадение:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Гнусотията е субективно понятие, примерно някои се погнусяват от хора на средна възраст, които се опитват да покажат интелектуални перки във форуми, които принципно не им прилягат, но само се опитват:)
Просто разсъждавам, всички прилики с дейсвителни лица и форумни потребиели са чиста проба съвпадение:)

изшибай си една бърза злобарка и ходи се наплюскай после а?
Да разсъждаваш не ти се отдава никак, остани си гнусен и затъпяващ чалгар и това е.
Помисли малко преди да пишеш, че дразниш с природната си тъпота.
И на средна възраст са ти фисурите по дупарата.

Group_middle_fingers.jpg
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ха ха :) След този поучителен диалог (в който не искам да се меся...) мога да добавя (защото не се сдържам...):

Единственото лечение е мачкане на любеници, напращели за ласки с аромат на захарна тръстика и екстракт от женшен, разтворен в свинска мас. Намажете тази смес на листо от коприва и положете върху хемороидите, изскочили от дълбините на мрака, където Луцифер депресира животински клоаки с нажежени въглища, като целта е сплашване на аудиторията и в частност метеоритни полукарфиоли.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

на лисицата като и е високо гроздето и си казва че е кисело...
И ти така, като нямаш вносно на аванта, и домашното става а?

И защо ми се струва че си толкова проЗ че не разбираш определението?
ти не си алкохолно петно - ти си БИТОВ СЕЛСКИ АЛКОХОЛИК.
Пропаднал при това, също като баща ти.

Селяните като теб по това се познават, като се напият и нямат какво друго да се похвалят, викат да живее българия... каква си мижитурка...
какви сте смотаняци двамата с чалгара... чак ме е гнус да ви чета бълвочите.

Ей, най-много мразя, като седна на чашка с приятели и да дофтаса жена ми и са тупне до мене:mrgreen:
Аз почна да разправям за едно време, гат бях млад кви приключения съм имал в Хамерика,
пък тя веднага ма прекъсва и вика "мче, ти кога си бил в Хамерика, бе скъпи":-o
Ама, жено що ми разваляш кефа, не стига, че постоянно ми броиш мангизите, ами и чашките ми дойде да броиш
Марш, да ми напрайш една салата и дай ракията:lol:

Докъде бях стигнал, преди аМунка да ма прекъсне
Аха, едно време като бях в Камбоджа...:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Абе не знам дали само при мен е така но примерно като седна на маса цяла нощ ядене, пиене всичко окей т.е рядко има шадравани, фонтани а - у ама просто когато се наспя и когато се събудя и като стана от леглото света ми е крив и като се погледна в огледалото чак не мога да се позная :D
 
Re: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Абе не знам дали само при мен е така но примерно като седна на маса цяла нощ ядене, пиене всичко окей т.е рядко има шадравани, фонтани а - у ама просто когато се наспя и когато се събудя и като стана от леглото света ми е крив и като се погледна в огледалото чак не мога да се позная :D
Не е само при теб. Чак като се замисля какво ще е на другата сутрин, чак да ти се отпие. ;)

Много ми се отваря глътка и на мен, като съм на маса с готини хора, но на следващия ден е тегавко. Но малко по не толкова тегаво е на чист въздух. Някъде извън натоварените - големи градове. :)
 
От: Re: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Не е само при теб. Чак като се замисля какво ще е на другата сутрин, чак да ти се отпие. ;)

Много ми се отваря глътка и на мен, като съм на маса с готини хора, но на следващия ден е тегавко. Но малко по не толкова тегаво е на чист въздух. Някъде извън натоварените - големи градове. :)

Да... последният път така се омазах че още ми държи влага :D Това беше на 2-ри или 3-ти ама нали ти казвам още ми държи влага. Но по принцип след такива пиянски нощи на другия ден гледам да обикалям някъде на въздух по кафета а у и нямам проблеми или просто лежа и гледам тв или някакви филми но иначе да ме накараш да работя или да правя нещо друго забрави :D
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз като видя,че съм прекалил,но не до там,че да не мога да си кажа името разбира се,макар,че такива случаи не съм имал,праскам един алказалцер или аспирин и лягам ,на следващия ден нещата са много по-поносими:),така,че взимайте мерки веднага след като сте преДОбрили с пиячкта,а не чакайте сутринта да мине бързия влак
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

изшибай си една бърза злобарка и ходи се наплюскай после а?
Да разсъждаваш не ти се отдава никак, остани си гнусен и затъпяващ чалгар и това е.
Помисли малко преди да пишеш, че дразниш с природната си тъпота.
И на средна възраст са ти фисурите по дупарата.

Виж файлът 7728

Затова изрично споменах, че някои личности могат да се припознаят, УВИ, не успях да постигна очакваното:twisted:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

В тая тема се видя кой колко акъл има, а и някой изобщо са нямали :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

В тая тема се видя кой колко акъл има, а и някой изобщо са нямали :)
Що ве, темата не е лоша
Нищо, че я пусна Лимонадения Джо и след туй гледа през ключалката, като някой изпечен воайор на средна възраст:mrgreen:
Дет се вика, като са напийм и са вижда колко ний акъла, ама то ако сички сме пийени, освен да напрайм една партия:rolleyes:
'цъф-наал герб, цъф-наал герб', мамка му и прасе, май са отрязах:lol::lol::lol:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Кютек може и да няма, но кючек може да си пуснем... наздраАЕВЕеее
[video=youtube;TXUVxQwS6Fc]http://www.youtube.com/watch?v=TXUVxQwS6Fc[/video]
Тука е като в селска кръчма,само където няма кютек:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Наздраве! Ма внимавайте к'во си поръчвате:mrgreen:

[video=youtube;orHN_pDLiaw]http://www.youtube.com/watch?v=orHN_pDLiaw[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Е, тигри стига се карахте и мерихте пишките. Простете си най-после и да седнем всички на една маса да се нальокаме. Наздраве пак от мен. :wink:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ей, в таз тема нема ли кой да каже 'Наздраве'
Да пийм за бизнеса и всичко да се оправи
Ако може и Европа малко да ни охлаби
Да ни остави въздух, че другото го ограби

Наздраве на герберастите, че хубаво пеят
Наздраве на бусепарите, че последни се смеят
Наздраве на Атака, че офцедушо блеят
Наздраве на българите, че още живеят!

:beer::beer::beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Офф тая вечер какво се направихме с приятелите тука в една дискотека и като знам че днеска трябва да пиша един модул чак ми се плачи :D :D

Едит: Ама иначе айде наздраве за всички колеги и колежки!
 

Горе