Петък е!Време за темата!!!

leonssss

Well-Known Member
Сакам да попитам за темата
"Протестиращи счупиха прозорците на "Джумая джамия" в Пловдив"
за мен протестиращите са едни малоумни чиляци не са ходили у съседите, които в 21 век
а те наште още са у средновековието!
линк към статията
Турците, ако поискат да влезнат в Булгаристан за колко време ще ни лапнат?
Дали ще стане като в Кипър?

Image_3263562_128.jpg
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Тоя петък май май много станаха "петъчните теми", ама тоя път ще има да взимате, щото този петък по обичай повече се пие, отколкото чете....освен за тези които по дефаут четат на бутилка :lol:
 
От: Петък е!Време за темата!!!

То тия проблеми както ни е известно с етническите различия ги има само тука.Това ще доведе до голям проблем ако продължава турците наистина ще се намесят, защото това доста ги дразни:).Някои инициатори ще изчезнат безследно......
 
От: Петък е!Време за темата!!!

leonnssssssss,
нека ти задам един въпрос и да поставим нещата по следния начин. Окей, да приемем, че протестиращите, които са родолюбци са пълните олигофрени, че искат да се запази териториалната цялост на България.

Първо, Южна Тракия е била Българска, защо да не ни върнат там имотите??? Защо не признават геноцида над Българите там, а ние ще им признаваме джамиите?

Второ, представи си, че България е жена ти, и всяка вечер идва наглия ти комшия и я ебе пред очите ти, после я маже с турски локум и пак я ебе.. Предполагам ще стоиш безучастно нали? :wink:

Нямам нищо против мюсюлманите, даже религията им е много по-толерантна и добра от тази на евреите. Толерантен съм и нямам нищо против никой стига да не ми се меши на моите си работи. В случая Турция се меши от години на вътрешната ни политика и прави всичко възможно да турцизира България.

Пази жена си, братле! :wink:
 
От: Петък е!Време за темата!!!

leonnssssssss,
нека ти задам един въпрос и да поставим нещата по следния начин. Окей, да приемем, че протестиращите, които са родолюбци са пълните олигофрени, че искат да се запази териториалната цялост на България.

Първо, Южна Тракия е била Българска, защо да не ни върнат там имотите??? Защо не признават геноцида над Българите там, а ние ще им признаваме джамиите?

Второ, представи си, че България е жена ти, и всяка вечер идва наглия ти комшия и я ебе пред очите ти, после я маже с турски локум и пак я ебе.. Предполагам ще стоиш безучастно нали? :wink:

Нямам нищо против мюсюлманите, даже религията им е много по-толерантна и добра от тази на евреите. Толерантен съм и нямам нищо против никой стига да не ми се меши на моите си работи. В случая Турция се меши от години на вътрешната ни политика и прави всичко възможно да турцизира България.

Пази жена си, братле! :wink:

явно още живееш в миналото
това, което го описваш добре са ти разказали и прочел историята,
но няма нищо с фактите
мен не ми дреме за нищо вече
цели 3 години бех безработен да не би държавата да ми помогна
2 висшита в джоба и с знания за доцент заразлика от младите
и не съм с промит МОЗЪК
виждам че си малък прочети малко българските класици
рунаците минават дунава и си казват ние кого сме дошли да спасяваме
имат си всичко къщи добитък земя която обработваме
а те руските войници сме крепостни селяни -ако ти говори тва нещо
после класиците са го написали
"клаха народа ,както турчин не го е клал",
"не сме народ, а мърша"
и друго попрочети малко всичко ни върнаха в цариград
ако имат документи и основания за тези имоти да им ги дадат
народа сега го интересува НАСЪШНИЯ ХЛЕБ
като минеш родната казарма и то у ямбол
кат не видиш една година отпуска
и ще пееш и рукаш друга песен!

пс. НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ ТЕЗИ ИЗБЛИЦИ НА ГНЯВ СПЛОТЯВАТ РЕДОВЕТЕ НА ДПСТО
А ПОСЛЕ РЕВЕМ ЩО СА СИЛНИ!
 
Последно редактирано:
От: Петък е!Време за темата!!!

Не се чете историята.... Които не обича да чете история, има една забавна на Стефан Цанев.....и той казва неща дет ги няма в Учебниците и е праФ човека

НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ВРАГ
Дали ще са някви турци от махалата или цигани или някви футболни фенове - тъпи ли са и невежи - е тва им трябжа и на ДПС-то и на БСП-то и на всички.....:twisted: :evil:
 
От: Петък е!Време за темата!!!

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/siderov-obmislia-ottegliane-ot-komisiiata-za-korupciia-6005449
Във връзка с протеста в Пловдив Сидеров каза, че очаква обяснението на МВР и прокуратурата защо са бездействали срещу "тази вандалщина".

"Надявам се на отговор от вътрешния министър защо негови служители са бездействали днес. Защо прокуратурата не се намеси, защо не се самосезира? Ще изпратим кадри и в прокуратурата, и в МВР", каза още Сидеров.

Сидеров ще научи тия разбеснели се българи как ще вдигат ръка на турското! :oops:
 
От: Петък е!Време за темата!!!

И на мене тая държава не ми е дала нищо въпреки, че както казваш съм - малък. Точно по тая причина бях избягал с идеята да не ми стъпи тука крака повече, но се осъзнах и се върнах. Нашето си е наше.

Колкото до висшето образование - ако ще и 5 висшете да имаш това не е никаква гаранция, че ще си успешен човек по простата причина, че не от тия знания зависи как ще ти се развие живота, а от куп други качества. Аз висше НЯМАМ - ще изкарам един ден като си подредя живота.

А на чисто политическа основа - ненавиждам ги всичките, по простата причина, че всички големи използват малките като колониалисти. Винаги съм смятал, че трябва да има общобалкански националсоциалистичен съюз - сърби, гърци, румънци и ние, но това е друга тема. Сега ще ми кажеш .. "не може да стане това" и аз вероятно трябва да ти отвърна със същото "живееш в миналото явно"

.. Относно случката - никой не трябва да има правото да се бърка в личните ни дела в България - а то какво става? ЕС ни казват постоянно какво да правим, Турция се мъчи да си върне нещата от едно време??

И точно тук е проблема - народът е гладен, и точно защото е гладен, за това малко хора виждат проблемите. Повечето са се навели на долу да си търсят коричката хляб и само гледат как да си платят сметките. В момента в който човек започне да си оправя тия неща без проблеми започва да надига глава и да вижда как стоят нещата, да започва да има мнение и да иска да се вземе под внимание мнението му. За това и се казва, че гладен човек се контролира по-лесно от глупав човек. :)
 
От: Петък е!Време за темата!!!

И на мене тая държава не ми е дала нищо въпреки, че както казваш съм - малък. Точно по тая причина бях избягал с идеята да не ми стъпи тука крака повече, но се осъзнах и се върнах. Нашето си е наше.

Колкото до висшето образование - ако ще и 5 висшете да имаш това не е никаква гаранция, че ще си успешен човек по простата причина, че не от тия знания зависи как ще ти се развие живота, а от куп други качества. Аз висше НЯМАМ - ще изкарам един ден като си подредя живота.

А на чисто политическа основа - ненавиждам ги всичките, по простата причина, че всички големи използват малките като колониалисти. Винаги съм смятал, че трябва да има общобалкански националсоциалистичен съюз - сърби, гърци, румънци и ние, но това е друга тема. Сега ще ми кажеш .. "не може да стане това" и аз вероятно трябва да ти отвърна със същото "живееш в миналото явно"

.. Относно случката - никой не трябва да има правото да се бърка в личните ни дела в България - а то какво става? ЕС ни казват постоянно какво да правим, Турция се мъчи да си върне нещата от едно време??

И точно тук е проблема - народът е гладен, и точно защото е гладен, за това малко хора виждат проблемите. Повечето са се навели на долу да си търсят коричката хляб и само гледат как да си платят сметките. В момента в който човек започне да си оправя тия неща без проблеми започва да надига глава и да вижда как стоят нещата, да започва да има мнение и да иска да се вземе под внимание мнението му. За това и се казва, че гладен човек се контролира по-лесно от глупав човек. :)


Сега ще ревем за турците, които така или иначе си работят и щом казваш има къде да заминат у Търкей,
Но да си чул турчин да краде бие убива жъзрастни хора по северна България .
След време да не запеем друга песен за циганите и да не демоснтрираме. когато техни земи връщаме.
Всичко е исторически наслоено и напоено и черпиме инфо къде от фоклор къде от светото писание на Хилендарски и как сме се запазили като народ.Като се замисля тогава сме имали манастири говорило се е на български без забрани,не са ни сменили имената, а ако са били против нас мислиш ли, че щяха да позволят строежи на манастирите и да има църкви.Дали е цар или султан си плащащ плоския данък тва е!
Явно не познаваш местни турци и имаш мнение от коментари по тв и медии

п.с. Когато 40 години си работил и получиш пенсия 80лв с които не можеш да си платиш само тока
имаш деца ,които не могат да изхранват твоите внуци ПЕСЕНТА ТИ ЩЕ Е ДРУГА!
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Абе то и на мен не ми пука за точно тази държава, но ми е тежко и мучно за тея дето умряха за тази държава!

Подкрепям...
срам ме е че съм гражданин на подобна държава...

Но погледнато в исторически план, мен ме е срам че съм българин и колко народ е измрял за да ги изгони от там, а сега им я дават наготово - все едно пикаят на труда и усилията на тези хора...
Срам ме е от турците, защото като ме погледнат и виждат един от българите дупедавци... няма нищо против тях и дори им завиждам че за 20 години станха от треторазрядна държава - почти икономичека сила.. а ние за 20 години станахме какво?

Някой нае ли колко човека имаше на протеста в Пловдив?
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Глобалният проблем, е че съда се опитва да признае собственост по документи подписани от турски султан и ако това стане ще стане прецедент и всеки ще започне да иска каквото се сети по най-различни документи издадени от знайни и незнайни владели по нашите земи.

Например представете си, че има легенда, че баба ми е пряк потомък на принцеса Мара (дъщеря на цар Иван Шишман и последен собственик на хълма Царевец във Велоко Търново). И аз например вземам двама трима дъртаци от селото дето все още помнят легендата, водя ги в съда, разказват я и аз ставам горд собственик на половината Велико Търново.

А тази легенда действително съществува и действително има документи по въпроса подписани от султан Мурад I

Как ви се струва, а? Дали и аз да не тръгна да си търся имотите?
 
От: Петък е!Време за темата!!!

А тази легенда действително съществува и действително има документи по въпроса подписани от султан Мурад I

не е така
документите са от 1938 година и не е бил султан Мурад,а тогава е бил Ататюрк,
 
От: Петък е!Време за темата!!!

не вярвам съда да ги одобри , ако уви са оттогава
всъшност нали имаме български имоти в Турция
защо са ни ги върнали
доколкото знам дори българи ги стопанисват
 
От: Петък е!Време за темата!!!

[video]http://vbox7.com/play:d7acb43c23[/video]

От много толерантност до тук сме я докарали! ;)
 
От: Петък е!Време за темата!!!

не вярвам съда да ги одобри , ако уви са оттогава
всъшност нали имаме български имоти в Турция
защо са ни ги върнали
доколкото знам дори българи ги стопанисват

Нищо не са ни върнали. :)
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Да, бе, да. Върнали са. Нищо не са върнали, и тракийските българи вече 100 години чакат да им се изплати договореното обещетение

какво да ми върнат
аз съм потомък на тракийски бежанец
тук им викат помаци за което не се срамувам
както шопите да им викат шопи
ТРЯБВА ДА СМЕ ШИРОКО СКРОЕНИ ХОРА
два пъти ТУРЦИ са ме спасявали от ЦИГАНи
за разлика от бугарите дето избегаха
правя бизнес с турци и са по коректни
всяко година ходя по два пъти на море у турция
и ние само можем да мечтаем за обслужването им
там КЛИЕНТА Е НУМЕРО УНО!
никой не го еня къв си бил важното е че кихаш за туризма им!
Икономиката им е 5 в света
дори мисля,че откакто сме в Европата повече мизерия стана в България
и мисля или трябва да се обърнем към Турция или Русия.
Европата ни смаза тотално откакто сме в ЕУ!
ние приехме 10 000 бежанци щото подмисахме договори
а една ШВЕЙЦАРИЯ може да приеме само 500 души за година
ко да кажем те ми се хванали за някакви апокрифни документа
главните виновници са други и кои се пита в задачата

пс.Явно сте малки
Но навремето когато Наим и Серафимов, когато печеляха медали за БЪЛГАРИЯ
да не би да съм се срамувал защото са турчин и циганин!
ПРОСЛАВЯХА БЪЛГАРИЯ
Научете се да обичате хората и ще ни обичат!
същото е с ужавението!
Гърците се опитаха 74 да потиснат турското нселение там и ко се получи????
 
Последно редактирано:
От: От: Петък е!Време за темата!!!

какво да ми върнат
аз съм потомък на тракийски бежанец
тук им викат помаци за което не се срамувам
както шопите да им викат шопи
ТРЯБВА ДА СМЕ ШИРОКО СКРОЕНИ ХОРА
два пъти ТУРЦИ са ме спасявали от ЦИГАНи
за разлика от бугарите дето избегаха
правя бизнес с турци и са по коректни
всяко година ходя по два пъти на море у турция
и ние само можем да мечтаем за обслужването им
там КЛИЕНТА Е НУМЕРО УНО!
никой не го еня къв си бил важното е че кихаш за туризма им!
Икономиката им е 5 в света
дори мисля,че откакто сме в Европата повече мизерия стана в България
и мисля или трябва да се обърнем към Турция или Русия.ли
Европата ни смаза тотално откакто сме в ЕУ!
ние приехме 10 000 бежанци щото подмисахме договори
а една ШВЕЙЦАРИЯ мове да приеме само 500 души за година
ко да кажем те ми се хванали за някакжи апокрифни документа
главните виновници са други и кои се пита в задачата
Подкрепям изцяло!:)
В нашта тъпа държава само гледат да отклоняват вниманието
на хората с други глупости, та уж да позабравят за мизерията.
От сутрин до вечер се карат кой кого бил подслушвал,
много важно щото.:confused:
 

Горе