АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз бях трол
Руският блогър Марат Буркхард разказва пред радио „Свобода“ за трудовите си дни във "фабриката" в Санкт Петербург

http://clubz.bg/16656-az_bqh_trol


И резултатът може да се види по-долу.


Американские лазерные испытания стали причиной уничтожения авиалайнера Germanwings

http://www.politikus.ru/events/46503-amerikanskie-lazernye-ispytaniya-stali-prichinoy-unichtozheniya-avialaynera-germanwings.html


Коментарите са яки.

Трябва да се смени термина промиване на мозъци, защото това просто е за безмозъчни.

:lol: :lol: :lol: :lol:


Едно много яко коментарче от една кака.

У меня нет слов! Европа куда ты катишься!! В пропасть!!!???? Штатам нужна ваша только территория, народ Ваш ей не нужен!

Демек не си правете илюзии - територията им трябва на рашките, населението на тая територия е една досадна подробност. Само дето не мога да разбера за чий им е, ама тва са подробности. И сега си имат толкоз много територия.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз бях трол
Руският блогър Марат Буркхард разказва пред радио „Свобода“ за трудовите си дни във "фабриката" в Санкт Петербург

http://clubz.bg/16656-az_bqh_trol
Отвратително! За Путин всичко подлежи на манипулация. Кого заблуждават с тия малоумия, какво печелят от това? И в тоя форум си личи, че има тролчета на заплатка. Копират тенденционно опорните точки на Кремъл, за няколко стотинки са готови да пишат какви ли не гадости. Продажници!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мени ми трява Страната като опозиция,,, да си изразя димократичното мнение
Къдее Батко
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз бях трол
Руският блогър Марат Буркхард разказва пред радио „Свобода“ за трудовите си дни във "фабриката" в Санкт Петербург

http://clubz.bg/16656-az_bqh_trol


И резултатът може да се види по-долу.


Американские лазерные испытания стали причиной уничтожения авиалайнера Germanwings

http://www.politikus.ru/events/46503-amerikanskie-lazernye-ispytaniya-stali-prichinoy-unichtozheniya-avialaynera-germanwings.html


Коментарите са яки.

Трябва да се смени термина промиване на мозъци, защото това просто е за безмозъчни.

:lol: :lol: :lol: :lol:


Едно много яко коментарче от една кака.

У меня нет слов! Европа куда ты катишься!! В пропасть!!!???? Штатам нужна ваша только территория, народ Ваш ей не нужен!

Демек не си правете илюзии - територията им трябва на рашките, населението на тая територия е една досадна подробност. Само дето не мога да разбера за чий им е, ама тва са подробности. И сега си имат толкоз много територия.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Чудно ми е, само как разбира, че написаното е истина? А колкото до самолета, бич плийз. Има много странности в случая. Най-страното е, че точно тоя ден започнаха учения на НАТО?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чудно ми е, само как разбира, че написаното е истина? А колкото до самолета, бич плийз. Има много странности в случая. Най-страното е, че точно тоя ден започнаха учения на НАТО?

Учения на НАТО във Франция или викаш от Румъния са го изперкали с новото супер оръжие.

Има един лаф - ако търсиш под вола теле, най-вероятно да набараш оная му работа.

:lol: :lol: :lol: :lol:


В крайна сметка пропагандата е затова - лъжи, измислици, разминаване на истината, пак лъжи, пак измислици и накрая човек му писва и вика "еб@а съм ги всички, всички са маскари, аз си искам диктаторче, етц. ".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Реално погледното държавите се развиват скоростно и добре само при диктатура. Щатите са жив пример диктатура на президента с помоща на сената и яко полицейщина.

При "демокрацията" какво виждаме: гейщина, корупция, инцести, педофилия, 1000% ръст на престъпноста, масова бедност
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Реално погледното държавите се развиват скоростно и добре само при диктатура. Щатите са жив пример диктатура на президента с помоща на сената и яко полицейщина.

При "демокрацията" какво виждаме: гейщина, корупция, инцести, педофилия, 1000% ръст на престъпноста, масова бедност

Смешник, тебе при диктатурата шита търсим наврян под масата и даже и това няма да можиш да кажиш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:lol: ей така най обичам когато 20 годишни келеши ми се катерите по грездея
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:lol: ей така най обичам когато 20 годишни келеши ми се катерите по грездея

Какво искаш ве Крумов, руски васал ли си къф си,,, или сакаш са чекнеш на пилона куто стриптизорка
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По принцип се въздържам да коментирам политически теми напоследък, тъкмо гледах това клипче сега и реших да го споделя, защото точно това направиха санкциите и пропагандата- обединиха руснаците още повече. Де да можеше и българите да се обединим така.... :(
https://www.facebook.com/video.php?v=1046040615412177
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да се обидиним, ама за какво,,, ако е за диктатура не щем, нещем и обединение по филски наклоности, кой русофил , туркофил или грекофил въобше нема интересува и англофилите и франкафаните също,,, обединение само за наше благоденствие републиканско, без цар и феодали
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Демокрацията е измислица.
Доказва се, че е неработеща система.

Ако демокрацията бе работеща система, нямаше да сме на този хал. Ако бе работеща система, мафията първа щеше да я внедри.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Демокрацията е измислица.
Доказва се, че е неработеща система.

Ако демокрацията бе работеща система, нямаше да сме на този хал. Ако бе работеща система, мафията първа щеше да я внедри.

Уф по таз тема мога да споря много
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Реално погледното държавите се развиват скоростно и добре само при диктатура. Щатите са жив пример диктатура на президента с помоща на сената и яко полицейщина.

При "демокрацията" какво виждаме: гейщина, корупция, инцести, педофилия, 1000% ръст на престъпноста, масова бедност

Германия начи не я бива?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За къв хуй се чекнете тук вместо да правите нещо полезно?
За Бг е изтървана работата, примерете се. Ако не беше бойко друг щеше да ви чука.
 

Горе