Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Предложение 2
777244.jpg
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравей bgdesigner,

явно ти е бедна фантазията, щом си позволяваш да крадеш чужди идеи! Не е нито професионално нито морално!
Повечето тук, само едитват текста, да ви е познато идеята:
Ето ви безплатно лого, може да се свали и да се едитне.
http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-images-digital-electronics-logo-image29634649
;)
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравей bgdesigner,

явно ти е бедна фантазията, щом си позволяваш да крадеш чужди идеи! Не е нито професионално нито морално!

Не разбрах само за кое лого става въпрос че съм откраднал идеята ???
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Мислех че клиента търси уникално лого, а не Copy Paste! Моето лого е разработено специално за фирмата, работила съм над него няколко дни, правила съм скици и т.н.
Уважаемия user на форума нарекъл се bgdesigner директно ми е прекопирал идеята наготово!!!!!! Възмутена съм, че същия този човек, който явно краде чуждия труд има зенови разпис в сайта си 295 Евро за ЛОГО!!!! Срам и позор от подобни дизайнери!!!!! Аман!
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Боже божее... сега видях за какво става въпрос http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55453&page=2 ами съжалявам изобщо не съм погледнал дори че има такова предложение а моето всъщност беше в началото в квадрат изобразяващ процесор но шрифта не ми харесваше как стои така че остана кръг... съжалявам ще изтегля предложението си макар че да приличат си малко... както и да е да няма сърдити и всичко да е коректно
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Мислех че клиента търси уникално лого, а не Copy Paste! Моето лого е разработено специално за фирмата, работила съм над него няколко дни, правила съм скици и т.н.
Уважаемия user на форума нарекъл се bgdesigner директно ми е прекопирал идеята наготово!!!!!! Възмутена съм, че същия този човек, който явно краде чуждия труд има зенови разпис в сайта си 295 Евро за ЛОГО!!!! Срам и позор от подобни дизайнери!!!!! Аман!
Не те познавам нито теб, нито БГдесигнер, обаче, ОБАЧЕ.
Ти тези скици дето рисува три дни, има ги в Гугъл!!!
http://www.jbgraphicsinc.com/images/JB_Graphics_logo.png
И сега?
Обвиняваш другите, а всъшност сама ти откраднала идея от Гугъл. Че и шрифтовете си приличат и преплитания.
Недей така, следващия път. Научи се сама да измисляш.
успех в бъдеще.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

ganio, второто ти предложение е много хубаво! :|
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Уважаеми lglgl,

виждам че си се ровил в гугъл, където има всичко и "топлата вода вече са я открили". И двете ми предложения са измислени от мен, това че някъде в гугъл има нещо подобно не е изключено. Благодаря ти МНОГО, че си си направил труда да потърсиш и да се стигне до извода, че не е уникално както съм го измислила, защото съществува вече някъде в интернет пространството. НО, да копираш идеята на човек постнал преди теб си е направо плагиатство!
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Какво да кажа и аз съм смутен доста..., като видях, че има нов конкурс се замислих да ли да участвам и все пак реших да направя някакво лого " опростено, и най - вече логото да не е правено " С ПРОГРАМА и след това човека който е правил логота да се мисли за професионалист защото мога да му кажа, че е толковаа жалък но все пак участвах преди седмица в един конкурс и дадох поне 10 логота който съм ги направил самостоятелно (СЪС труд и под" без програми но все пак резултата е налице човек с "програма" да наречем тъй защото ако я кажа тук край с бизнеса му :)

айде едно лого благодарение на чичо ГООГЛЕ

klz1412163377r.png


Ето и самите елементи който съм свалил от "Чичо гоогле за да го направя"

1000px-LG_Electronics.svg.png

jb-nimble-group.jpg

logo-hp.png




ЧАКАМ да ме критукувате защото някой се трудят по 30 минути да помислят и да направят логото а тези профисионалисти крадат от гоогле и ползват приминум

програми кракнати и все пак печелят с нечестен труд.....

АМА какво да кажаа..... хубаво се е получило яко е логото ама вие какъв труд сте хвърлили на него

цъкате програмата слагате текста запаметявате логото и го прикачвате ако точно за товаа АВТОРА даде 100 лв нямам думи :)
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Бахти цирка се случва тук за пореден път... само държа да отбележа :)
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Уважаеми lglgl,

виждам че си се ровил в гугъл, където има всичко и "топлата вода вече са я открили". И двете ми предложения са измислени от мен, това че някъде в гугъл има нещо подобно не е изключено. Благодаря ти МНОГО, че си си направил труда да потърсиш и да се стигне до извода, че не е уникално както съм го измислила, защото съществува вече някъде в интернет пространството. НО, да копираш идеята на човек постнал преди теб си е направо плагиатство!
Не знам, може би е просто съвпадение, че логата ви приличат. Не напдам на никой, дано да спечелиш, но няма как да докажеш че са ти копирали идея.....на мен изцяло са ми копирали изработен сайт, преди време. както и да е, успех на всички, и иновативни идей пожелавам.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Основната тънкост в изработката на това лого е типографията. Личи си колко от участниците имат представа изобщо какво означава това.... А относно краденето- нямам думи! И е жалко, че това явно се толелира от масата хора! А тиква като мен , като си кажат мнението, автоматично се превръщаме в черните овце и трябва да търпим неуместни забележки....
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте,
В това предложение можете да видите и монотонен вариант, имено това е едно от предимствата на логото ми - не се влияе от цветовете. Концепцията има за цел да придава усещане за технология (компютърна техника) и движение (доставка). Кубчетата създават илюзия за движение в переспектива, което прави дизайна интересен и запомнящ се.
Поздрави,
Цветан.

www.facebook.com/TsvetanMitevBG


Здрвейте,
наистина и в монохромен вариант изглежда добре логото, като единствено си мисля, че ако буквите JB са черни а не сиви биха изпъквали повече. Но това е просто като идея, която ми се върти в главата.
Харесва ми и варианта на визитните картички.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Виж файлът 10982
Здравейте, показвам ви демото, във цветен и във черно/бял вариант,и в двете случай изглежда окей. Идеята със син цвят, е екологична чиста енергия, електроника.
П.С За съжеление не мога да качвам по-качетсвенни снимки, ако искате мога да ви пратя HD качество на демото.

Здравейте,
няма проблем за големината на снимките, добре се вижда логото.
Този вариант лично за мен е по-добре от следващото предложение при което буквите са поставени в син кръг.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Предложение 2
777244.jpg

Здравейте,
много добър дизайн и макар сигурно да сте забелязали, как винаги намирам по нещо за което да се хвана, че може да се промени в предложението на някой участник :) (не е нарочно и не подражавам на основателя на Шуменско :) ) във вашият случай нямам забележки.
Имам само една молба :) може ли да смените синият цвят с червен - букви и елемент зад тях (Вариант 1) и Вариант 2 - буквите да са червени, а елемента да е черен. Просто не мога да си ги представя визулно как би изглеждало в тази вариации?
Благодаря предварително.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Имам само една молба :) може ли да смените синият цвят с червен - букви и елемент зад тях (Вариант 1) и Вариант 2 - буквите да са червени, а елемента да е черен. Просто не мога да си ги представя визулно как би изглеждало в тази вариации?
Благодаря предварително.

777255.jpg
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте на всички, които се включиха в разразилият се спор относно кой на кого е откраднал идеята или от къде е гледал.
Както знаете, в един спор, истината винаги е някъде по средата и всеки смята, че е прав за себе си. Това, което бих предложил и мисля, че е нормално да се направи между зрели хора е - когато някой види, че дадено предложение копира предложение на друг участник или взаимства вече готово лого - нека да копира в един пост двата линка от където да може да се сравнят. Не изпадайте в спорове помежду си, от които освен много нерви, не получавате нищо друго. Нито тези, които копират ще спрат, нито ще получите извинение от такива хора. Смятам, че посочвайки действията на самия човек, без да изпадате в полемика ще има много по-голям ефект, както върху клиента (какъвто в случая съм и аз), така и върху останалите участници, които сами да видят за какво става въпрос.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Аз вече се извиних не смятам да раздувам нещата. Аз НИКОГА не гледам предложенията на участниците когато участвам в конкурс а и в повечето не могат да се видят кой какво праща така че изобщо не съм знаел че ИМА подобно лого. Дори не гледан в Гугъл аджеба има ЯКО JB примерно и аз да си го преправя нали...
Успех на всички жалко че предложението ми заради скандала ще бъде подминато...
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Аз вече се извиних не смятам да раздувам нещата. Аз НИКОГА не гледам предложенията на участниците когато участвам в конкурс а и в повечето не могат да се видят кой какво праща така че изобщо не съм знаел че ИМА подобно лого. Дори не гледан в Гугъл аджеба има ЯКО JB примерно и аз да си го преправя нали...
Успех на всички жалко че предложението ми заради скандала ще бъде подминато...

Благодаря за разбирането и за коректното отношение.
Относно JB - да има доста неща, включително много често са задавали въпроса дали не сме почитатели на J&B и името не идва от там :)
Колкото до предложението - гарантирам, че няма да бъде подминато нито едно от изпратените лога.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Благодаря за разбирането и за коректното отношение.
Относно JB - да има доста неща, включително много често са задавали въпроса дали не сме почитатели на J&B и името не идва от там :)
Колкото до предложението - гарантирам, че няма да бъде подминато нито едно от изпратените лога.

:) Благодаря много ако беше кръчма да сме се сбили и вече да пием J&B всички :)
А какво е JB ? на какво е абривиетура ?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе