Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

:) Благодаря много ако беше кръчма да сме се сбили и вече да пием J&B всички :)
А какво е JB ? на какво е абривиетура ?

Напиването ще се случи след края на конкурса за да има повод :)

Колкото до абревиатурата, там историята е дълга, но мога да кажа, че реално това са инициали.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

777255.jpg

Много благодаря за бързата реакция.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Искам да доразвия второто си предложение и малко да го "поукрася" - в случая демонстрацията показва - разпознаваемост...

Офф топик - не считам че има основания за обвинения към bgdesigner. Вижда се, че логото му е авторско.


jb2.jpg



jb2-4.png
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Черни букви



Off topic Роналдо за пореден път показа, че е португалски ром.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Ето от мен още едно творческо прозрение, нещо средно между JB и Балантайнс в стил елеганс:)

Shadows.jpg
 
От: От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Ето от мен още едно творческо прозрение, нещо средно между JB и Балантайнс в стил елеганс:)

Shadows.jpg

Може ли малко модификации за да видя как ще стои?
Буквите JB да са без схемите в тях; ако може да се махне външният червен полукръг и накрая надписа да не е ръкописен, тъй като идеята за фирмата трябва да е друга.
Благодаря.
 
От: От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

MR.JB каза:
Може ли малко модификации за да видя как ще стои?
Буквите JB да са без схемите в тях; ако може да се махне външният червен полукръг и накрая надписа да не е ръкописен, тъй като идеята за фирмата трябва да е друга.
Благодаря.

Shadows2.jpg
 
От: От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв


Здравейте,
така мисля, че изглежда по-добре. Единствено да помоля цвета на буквите JB да е с по-тъмно червен цвят?
 
От: От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте,
така мисля, че изглежда по-добре. Единствено да помоля цвета на буквите JB да е с по-тъмно червен цвят?

Тези шестограми са леко пчеларски. Или спортно-футболни.
Защо не си избереш цветна схема за сайта и цветове на фирмата? Така ще можеш да дадеш hex code стойностите и да улесниш нещата.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Да вискяр е прав шестограмите не са най-удачни, ще помисля да ги заменя с друго, но те всъщност са само фон не са част от дизайна и целта е само по-добро визуално представяне просто беграунд и все пак не са удачни да:) , а що се отнася за цветовете хубаво е да се има представа , ако не от точния код то поне от схемите , виждам, че има предпочитание към черно, червено и сиво...
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Последна модификация от мен и успех на всички:beer::

Shadows3.jpg


Ето и как ще изглежда на сайт приблизително в същата цветова гама:

image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Да вискяр е прав шестограмите не са най-удачни, ще помисля да ги заменя с друго, но те всъщност са само фон не са част от дизайна и целта е само по-добро визуално представяне просто беграунд и все пак не са удачни да:) , а що се отнася за цветовете хубаво е да се има представа , ако не от точния код то поне от схемите , виждам, че има предпочитание към черно, червено и сиво...

Здравейте,
относно цветовете - след като видях толкова предложения, определено предпочитаните цветове са черно, червено и сиво, но... например логото на CM-Design, което има залено също ми харесва, но по-скоро там зеленото е само като акцент. Евентуално вместо червено може да използва и синьо - като ориентир този цвят (224af4 - photoshop) R34 G74 B244
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

2рото ми предложение

jb3.jpg

Благодаря за предложението, но Е-то, което е добавено мисля, че променя името и няма да се разчита като JB.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте и от мене едно скромно предложение. Успех на участниците
JB1.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе