Стегнете се, плужеци!!!

$INeed$

Well-Known Member
С риск да бъда криворазбран и да нараня чувставата на някой нежен индивид, искам да кажа, че някои никога няма да успеете, защото сте мързеливи плужеци. Да, такива сте, и не се извинявам за написаното. Чак ми е жал като ви гледам.

Защо го пиша? Защото ми писна някакви малоумници (без лични чувства) ми пишат на лично с тъпи въпроси от рода на:

"Виждам, че ги разбираш, кажи ми кои са най-добрите програми?"

Как по дяволите ще ги знам всичките аф. програми и по-специално ми идва един друг въпрос - Що за шибан мързел си да седнеш и да драснеш на някой, питайки го нещо, с цел да ти даде всичко на готово, а ти пак да не си направиш труда и да провериш дали е така.

Самата идея, че не си е направил труда да разбере, че има аф. директории, в който поне може да извади някакви програми и да проучи какво пише за тях в нета, ми показва само едно - този губи времето и на двамата. За това мили НЕЩАСТИЯ, нека стане ясно, ако някой ви отговори на подобен въпрос на лично, подчертавам лично, значи е също толкова наивен като вас, че ще успеете. Как ще успеете, като дори не сте стигнали сами до някаква програма.

И напоследък отговарям на въпроси от рода на:

"Проучих това и това. Едните са по-добри, защото еди какво си, но видях, че си писал за това, ще споделиш и твоето мнение."

Това вече ми говори друго - човекът е вложил труд, и явно го иска. А щом го иска и се е постарал, значи шанса да успее е много голям, не като при останалите глупци.

И нека да не си излизаме с тъпотията колко било сложно и как някой трябва да ви каже как става. Много било сложно да намериш директория с афилиейт програми или специална афилиейт програма за блога, който щял да има. Да, това е трудно, а да намериш всичките епизоди на Малката булка, това е лесно, така ли? Шибан идиот.

Друго, което ми се случва и ще продължавам да сипвам, защото ми писна нивото да е все така ниско. И не е ниско, защото са тъпи, а защото са мързеливи и гледат мекото на уеба само да захапят. Всякаш ще се подуе главата, ако се опитат да си напънат сивото вещество.

Имам и лични от рода на:

"Видях, че е голяма далавера това, но как ще ми платят от еди къде си?"

Това ми е от любимите. Няма сайт, не знае какво е хостинг, чуди се от къде да купи домейн, а вече ме пита как да си получи парите. Тези ги смазвам бързо, обяснявайки му каква реално е действителността. И боли, да, ама то и първия път боли, ама е за хубаво после. ;)

Друго любимо ми е на лично да се свържат с мен някакви оптимисти с:

"Браточка, не видях във форума да пише това и това, къде да чета...."

От опит знам, че даже да минеш важните теми на форума, вече доста добре може да се ориентираш както във форума, така и в мрежата. Идва и пак неподготвен пита глупости. Не знам как ги учат тия хора, на кво ги учат, къде им набиват нещата за света, но нещо не е наред положението. Това не е нормално, и то никак.

За това, мили плужеци, стягайте се, защото нито аз, нито скапания живот няма да ви търпи така глупави, смотани и терикатеещи. Ако бяхте наоколо щях да ви тегля един отзад, защото имате нужда някой да ви изрита яката, чак да си го завре целия крак. Нищо няма да стане от вас, ако продължавате така. Повярвайте ми, а ако не ми вярвате, поискайте второ мнение. А в случай, че и вашите приятели са ликенца като вас, отидете групово дасе метнете от Витиня, защото ще ви е тегаво в бъдеще с такова мислене и възприятие.

Замислете се, искате ли такива като мен да ви се подиграват, защото ви мързи, и не само ви се подиграваме, но не ни кефите и бихме ви теглили една, защото знаем колко струвате. За това не бъдете такива, за тези, които смятат да ми пишат на лично и попадат в гореописаната категория, да не си правят труда, сами да се сетят защо, поне това го могат. Силно се надявам да могат, защото ако и тов ане могат, може да се замислят да освободят света от присъствието си. ;)
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Чак толкова да се напрягаш, не си струва. Просто подминавай. То умният човек няма нужда да му обясняваш елементарни работи, тъпият - няма да те разбере.
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

И туй е като съшите глупости от които си са впрегнал, ама все пак браво, явно си ного имоционален индивит, който него мързи да пише, евала,,,,:D
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Нямате идея колко сте прави. Наскоро един кретен който на думи ако го питаш, като седне на компютъра сам си програмира ОС-то, ама всъщност е гола вода, ме накара да му обяснявам елементарни неща за пхп и хостинг и как точно работат нещата. И въпреки че не ми е симпаничен му обясних по най-елементарния начин как стоят нещата. Идиота не схвана и едва ли не ми се обиди, че не съм му обяснил. Абе сульо ти не правиш разлика между ПС и Сървър, ама аз съм ти крив. Че после ходил да ме разнася, как не съм искал да му обясня. Ето за това от ден на ден ставам по-лош. Хората са идиоти. Нищо не трябва да се дава на готово. Не е хубаво и така, ама хората са неблагодарни и глупави. Народът е казал: Храни куче да те лае....
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Нищо не трябва да се дава на готово. Не е хубаво и така, ама хората са неблагодарни и глупави. Народът е казал: Храни куче да те лае....

То от край време си е така. Отдавна съм спрял да помагам както преди - много рядко се намира някой, да го оценява. Дето се казва, който иска да се научи му даваш въдицата, сам да си налови риба, ако не може да се справи, ще стои гладен.

Иначе то това е всеобщо тук, не само в случая на $INeed$. Само погледнете темите, колко много теми има от рода на: "Какво означава...", макар, че сам може да отвори сайта и да прочете упътвания, общи условия, правила. Но не - иска наготово да му ги прочетат, смелят... .
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Народът е казал - "То уй да беше да му го набиеш, ама то акъл" :D
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Аз пък, като видя елементарна грешка в заглавието започвам да се чудя на самонадеяността на автора. Може да си прав по темата, но и теб едва ли ще те заболи много ако си преглеждаш поне за грубите правописни грешки в заглавието, преди да пускаш тема.

Като видях заглавието помислих, че е на зоо тематика и ''стегнете си плужеци'' значи нещо, като отглеждайте си голи охлюви...:) Безплатен съвет, не се сърди.
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

А бе аз виждам, че ги разбираш тия работи, даже имаш долърчета в името, я прати 500 в пейпала.
Мерси предварително.
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Ако шиса оплаквате, по добре не помагайте и толкоз,,, баси темата от разбиратели
И аз съм помагал на идиоти и на мене са обяснявали като на идиот, ама не правя тема за това
Ко сте толкоз умни и искате даго покажете ней туй начина, кома разбирате
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Причината за еволюция на човека е рязкото подобрение на комуникацията, откривайки речта. Това изстрелва човека в друга орбита. Малкият човек получава знания от големите наготово и надгражда над тях. Когато той порастне, предава своите знания, вече надградени. Малката котка не получава нищо и всяко ново поколение преоткрива живота и света от нулата.

Аз лично никога не отказвам знания, и се опитвам да давам моите винаги, на всеки желаещ.

Не виждам нищо по-ценно от знанията и същевременно в света няма нищо по-смислено от споделянето им.
 
От: От: Стегнете си, плужеци!!!

Ако шиса оплаквате, по добре не помагайте и толкоз,,, баси темата от разбиратели
И аз съм помагал на идиоти и на мене са обяснявали като на идиот, ама не правя тема за това
Ко сте толкоз умни и искате даго покажете ней туй начина, кома разбирате

Няма хора - интелектуални идиоти. Има хора - интелектуално мързеливи. :)

С времето научих, че това, което не става с четене, става с много четене и учене, а това което не става с много четене и учене, става с много практика + много четене и учене. :)

Другото си е затормозяване. Който го мързи - сам си усложнява живота.
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Причината за еволюция на човека е рязкото подобрение на комуникацията, откривайки речта. Това изстрелва човека в друга орбита. Малкият човек получава знания от големите наготово и надгражда над тях. Когато той порастне, предава своите знания, вече надградени. Малката котка не получава нищо и всяко ново поколение преоткрива живота и света от нулата.

Аз лично никога не отказвам знания, и се опитвам да давам моите винаги, на всеки желаещ.

Не виждам нищо по-ценно от знанията и същевременно в света няма нищо по-смислено от споделянето им.

И ти си прав, но ето ти реален пример:

Питат ме: "Как да си сваля снимките от фотоапарата?" - Отговарям и показвам. После историята се повтаря. После се потретва. После се почетвъртва. Накрая казвам: "Гледай си работата".

След 1 час ми става жал и ви кам - "Дай да ти помогна". Отговорът - > "Аз намерих как се свалят."

Значи можело, а?

Но защо човека Х да си губи времето, като има кой друг да му свърши работата? Ето ТОВА е мързел. На това НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОМАГА!
 
От: Стегнете си, плужеци!!!

Е, с първия път си дал знанията. Натам е излишно. Знам, че има мързели, знам, че има хора, които се опитват с чужди усилия да драпат нагоре. Знам също така и, че винаги неуспяват.

От друга страна знам, че когато разказвам нещо на някой, самият аз го разбирам по-добре. В обмяната на знания няма губещи.
 
От: От: Стегнете си, плужеци!!!

Няма хора - интелектуални идиоти. Има хора - интелектуално мързеливи. :)

С времето научих, че това, което не става с четене, става с много четене и учене, а това което не става с много четене и учене, става с много практика + много четене и учене. :)

Другото си е затормозяване. Който го мързи - сам си усложнява живота.
Има сякви хора, тва с кой общуваш си е твой проблем и ней нужно да натоварваш другите със своите проблеми и разбирания
Също е ного глупаво, косе мислиш за надарен, дасиго показваш, а тази тема на тва ми прилича
 
Re: От: Стегнете си, плужеци!!!

И туй е като съшите глупости от които си са впрегнал, ама все пак браво, явно си ного имоционален индивит, който него мързи да пише, евала,,,,:D

Еми евала, не съм емоционален, а ми е криво, че все по зле става с тия хора. Нищо не става от някои, а като си представям, че сина ми някой ден ще работи с такива лайнари, ми идва да хвана автомата и да сека наред. Шибани мижитурки.

@blaster, пич ти пак не си схвал идеята, що не си починеш от темата. :) Идва Коледа, дедото ке неси нещо у чурапо. :)

Става дума да се помага, но да имаш някой поне с 2 мозъчки клетки и да имал водя да ги изпозлва за нещо. Ти на шимпанзе обяснявал ли си? Ако не си, значи ще живееш по-дълго от мен.....ако ме разбираш на къде бия. Недейте го мислете толкова философско, дори не знам кое толкова вхърли някои в такива размисли. Идеята е проста - заслужава си да помагаш на такива, които си правят труда, и не си заслужава на такива, които питат глупости. Може да ги познаете по въпросите.

И като един олигофрен, който ми бе писал преди време, ама целия свети червен. Не знам кой го бе нашарил така. Питаше пак нещо тъпо и го питам и аз "Защо светиш в червено", демек кофти рейтинг. "Защото някой не ми харесва мненията". Гледам го глупака обиколил само офтопик шитове и писал некви спамчета, супер и тоя ще му обяснявам какво е дрпшипинг. За да правиш пари са ти нужни не само знания и умения, както и опит, но и някаква култура и трудови навици. Да си успешен е комплексен модел, не да си много добър продавач и само до тук.....трябва ти много повече.

@nandibandi, грешката е оправена, не бери грижа мила. ;) Грубите грешки (тя е една, нека не слагаме мн. ч.) са допуснати точно, защото емоционално изстрялях темата. ;)
 
Има сякви хора, тва с кой общуваш си е твой проблем и ней нужно да натоварваш другите със своите проблеми и разбирания
Също е ного глупаво, косе мислиш за надарен, дасиго показваш, а тази тема на тва ми прилича

По-скоро фокусът беше върху това, ако някой пише на друг за помощ, поне да си е направил да мине 1-2 теми и да попроете нещо, защото губи времето на хората. Това се отнася за мен, за теб и всеки друг, който има възможност и желание да помага, но иска тази помощ да се обърне в нещо, а не да изветрее с мозъчното вещество на човекът, който го е контактнал. Виждам, че не си схванал идеята на темата, но да ти кажа честно, не съм и много изненадан. :)
 
И аз ще се включа в темата, защото и на мен ми се случва често да си комуникирам на лично с хора, който наистина сякаш нарочно не си правят труда да проучат нещата, преди да питат. Преди няколко месеца имах случа, където аз дори не успях да обясня някои неща, защото термини като домейн, афилиейт, линк не бяха в речника на човека, извинявам се много, но кажете ми, че няма теми, в които не е обяснено какво е линк или как се използва, и ще си върна думите назад. И само за протокола, който не знае, но и няма как да знаете, защото е нововъведение от има няма почти 8 месеца, а вие в пишещите в темата сте много по-отдавана, та първия пост, с който поздравяваме новите потребители се изпраща от мен (от системата реално, но от моя ник), под формата на лично съобщение, съдържащо поздрав и няколко бързи линка - важни теми с основните неща. Извинявам се, но нещо по-глупаво не ми идва на акъла да измисля. Но ако се сетя, ще го приложа веднага, може да сте сигурни.

Друго, винаги съм казвал, че е по-добре да се отварят теми и да се пише там, отколкото на лично да получавам романи, които даже и да изчета, реално ще е по-добре и аз да дам мнение и още някой по-запознат, а такива има. ;) А и не ми е толкова до контента, който ще се натрупа (не че бих го върнал), но идеята на форумите е точна такава - да се развиват и дискутират теми и сериозни (по темата на форума) въпроси. Нали? Поне аз така мисля. :)

Помагайте, винаги помагайте. Знам, че е адски демотивиращо да виждаш как изливаш знания, трупани с години на място, на което (на база въпросите и начина му на разбиране за нещата - от постове, от присъствие тук във форума) не се знае дали ще се излеят под някаква форма, или просто ще потънат. Дори всяко едно тайпване на дума от клавиатурата а вас е труд, а изливането на знанията - мисловен процес. Всеки предава информацията си правилно, подредени и последователно, това е изразходване на енергия, както да го гледаме. ;)

За това пък всички:

ВИНАГИ ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПОМОЩ. НЯМА ГРАМ СЪМНЕНИЕ В ТОВА. НО МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ НИ КАТО ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ И НА ВАС ВИ ПУКА. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
 
От: Стегнете се, плужеци!!!

По-скоро фокусът беше върху това, ако някой пише на друг за помощ, поне да си е направил да мине 1-2 теми и да попроете нещо, защото губи времето на хората. Това се отнася за мен, за теб и всеки друг, който има възможност и желание да помага, но иска тази помощ да се обърне в нещо, а не да изветрее с мозъчното вещество на човекът, който го е контактнал. Виждам, че не си схванал идеята на темата, но да ти кажа честно, не съм и много изненадан. :)

Е ко да напрнайм ся, ко несъм сфанал идеята, шими обясниш кат на идиот,,, ама си опрай фокуса да не бий толко ексибиционалфалически,,, чи да не вадя моя хехехе :rolleyes:
 
От: Стегнете се, плужеци!!!

Блинки, винаги съм помагам, обаче на хора знаещи какво искат и опитали се сами да го постигнат, а не на неблагодарни кретеноиди които не са седнали да проченат една стания по темата, нямат елементарни познания, ами и имат претенции, че не съм им го обяснил...
 

Горе