АБВ дизайн конкурс

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
ДО ВСИЧКИ ДИЗАЙНЕРИ:
Tози сезон АБВ поща те предизвиква,

като организира отворен конкурс за
дизайн на мобилно приложение за имейл.

Ако имаш идея как би трябвало да изглежда перфектно мобилно приложение за мейл, което да
е не просто красиво, но и интуитивно, включи се в конкурса, организиран съвместно от abv.bg и One Design week, като разбереш повече за него тук.

http://promo.abv.bg/designweek/index.php
 
От: АБВ дизайн конкурс

ДО ВСИЧКИ ДИЗАЙНЕРИ:
Tози сезон АБВ поща те предизвиква,

като организира отворен конкурс за
дизайн на мобилно приложение за имейл.

Ако имаш идея как би трябвало да изглежда перфектно мобилно приложение за мейл, което да
е не просто красиво, но и интуитивно, включи се в конкурса, организиран съвместно от abv.bg и One Design week, като разбереш повече за него тук.

http://promo.abv.bg/designweek/index.php

не съм дизайнер, но нещо много стиснати ми се виждат тия с тая малка награда ;)
 
От: АБВ дизайн конкурс

ако беше някой малък сайт и 50 лева да даваше,щях да ги разбера по ред причини, но абв дето постоянно реват, че са номер 1 и въртят милиони да минат с такава смешна награда
 
От: АБВ дизайн конкурс

това е награда, а не заплащане

който реши да се включи, няма да е заради наградата, защото за да спечели трябва да е доста добър и следователно наградата не го интересува (била тя и няколко хил.)
 
От: АБВ дизайн конкурс

Много сте интересни. Тука се радвате като малки деца когато успели бизнесмени предлагат награда от 20-30 лева, а когато "големият успял бизнесмен" даде награда от 50 лв. мислите, че е манна небесна, а сега - недоволни.

Наградата е добра, хич не е за подценяване да си имаш 150 гигабайта място където да си съхряваш файловете и винаги да са ти на линия.

Пък и nortrant е прав - победителя ще спечели много повече, отколкото материалната награда.
 
От: АБВ дизайн конкурс

НАГРАДА НА ПУБЛИКАТА:
150GB ПРОСТРАНСТВО ЗА СЪХРАНЕНИЕ НА ИНФОРМАЦИЯ В DOX.BG

Печели участникът, събрал най-много харесвания в отвореното гласуване.
втф тия са еба*ти клоуните ... никъде не пишат колко ще платят за дизайна
 
От: АБВ дизайн конкурс

Много сте интересни. Тука се радвате като малки деца когато успели бизнесмени предлагат награда от 20-30 лева, а когато "големият успял бизнесмен" даде награда от 50 лв. мислите, че е манна небесна, а сега - недоволни.

Наградата е добра, хич не е за подценяване да си имаш 150 гигабайта място където да си съхряваш файловете и винаги да са ти на линия.

Пък и nortrant е прав - победителя ще спечели много повече, отколкото материалната награда.

Къде ги видя да се радват. Аз виждам точно обратното. Конкурси за лога с награда под 150лв получават доста малко предложения и интерес и се пишат коментари, че заплащането е малко. Не съм видял някой да седне да прави сериозно лого за конкурс с награда 20-30лв.

Няма какво да ги защитавате, това е един от най-посещаваните сайтове в България и в действителност се въртят много пари. Още повече, че става върпос за дизайн на цяло приложение, което е малко по-специфична задача. 150-те гигабайта са нищо пари реално. Айпада да кажем че има някаква парична стойност, но не на всеки му трябва такава играчка.
.
 
От: От: АБВ дизайн конкурс

това е награда, а не заплащане

който реши да се включи, няма да е заради наградата, защото за да спечели трябва да е доста добър и следователно наградата не го интересува (била тя и няколко хил.)

Ако си "доста добър" значи си се доказал и ако не те интересува наградата няма да си губиш времето да правиш нещо, което не ти носи нищо ново. За да накарат някой добър дизайнер да им влезе в конкурса трябва да дадат награда, чиято стойност е по-голяма от тази, която дизайнерът получава при обикновени поръчки. Например - обикновено вземаш между 300 и 500лв. за направата на лога, наградата е 5000 - естествено, че много народ ще се включи, а UI дизайнът не е нищо лесно и си трябва доста опит за да направиш нещо добро.

Наградата може да бъде полезна само по един начин, тоя iPad да го продадеш за колкото може повече като нов и да вземеш някакви пари. Относно dox.bg, не, мерси, dropbox е единствената клауд услуга (пробвал съм ги всичките), която става за нещо, ако бяха там 150GB вече си заслужава.
 
От: АБВ дизайн конкурс

Bazar.bg дадоха 1 000 лв за лого ,мисля. Абв трябва да дадът награда над 5 000 лв,че и повече защото им ползваме кофти пощата по дефаут :evil:
 
От: АБВ дизайн конкурс

Пък и nortrant е прав - победителя ще спечели много повече, отколкото материалната награда.

Точно! Ipad-а струва 576 лева в магазина на Apple, което си е доста добра награда. Но най-голямата награда е самият факт, че си спечелил конкурса. Хайде представете си, че можете да се похвалите на бъдещите си клиенти или работодатели, че сте правили дизайна на приложението на ABV. Дали няма да гледат на вас с други очи след този факт присъстващ в портфолиото ви ? :)
 
От: АБВ дизайн конкурс

Здравейте хора, който има желание може да даде един глас.
Ето дизайна на приложението http://abvbg.site88.net/index%20(8).php, за тези които искат да го разгледат по подробно.
http://promo.abv.bg/designweek/person.php?id=1089 -- на този адрес, ако на някой му хареса идеята, може да ме подкрепи.
 
Последно редактирано:
От: От: АБВ дизайн конкурс

:shock: И за това ли се направи на специалист в толкова много стари теми?
Здравейте хора, който има желание може да даде един глас.
Ето дизайна на приложението http://abvbg.site88.net/index%20(8).php, за тези които искат да го разгледат по подробно.
http://promo.abv.bg/designweek/person.php?id=1089 -- на този адрес, ако на някой му хареса идеята, може да ме подкрепи.
 
От: АБВ дизайн конкурс

Не съм специалист, но работя от доста време това, така че ..........
 
От: АБВ дизайн конкурс

Работи, си не ми пречиш, само ще гледам дали не само зареди линка си писал. ;)
Не съм специалист, но работя от доста време това, така че ..........
 
От: АБВ дизайн конкурс

100 GB в Гугъл драйв са $2/месец... Подиграват се с труда на хората.
 

Горе